reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Nottingham

anka1234 - ja moglabym dolaczyc w piatek. ale przyszly..
we wtorek moj facet wyjezdza wiec nie dam rady a w srode jest to spotkanie w netherfield..
bedziesz w przyszly piatek w sure start?
 
reklama
hej
kilka dni nie zagladalam a tu tak gwarno sie zrobilo - hura, super:laugh2:
i spotkanko sie szykuje...

a my pewnie znowu nie bedziemy:no::wściekła/y:, Natalka zlapala jakas infekcje, miala temperature, teraz katar i kaszel budzi sie przez to co chwile :-(, a mnie serce peka jak to widze, podaje jej calpol i syropek od kaszlu , mam nadzieje ze szybko przejdzie, tym bardziej ze ma urodzinki w niedziele, sukienka juz przygotowana i odprasowana wisi, oj tak mi przykro... no ale moze przejdzie , no a za tydzien szczepienie, tez mam nadzieje ze nie trzeba bedzie przekladac:-(

annaoxi - no wreszcie wrocilas:-), buziaki, zyczymy szybkiego zaaklimatyzowania sie...

martaq - jesli chodzi o dzielnice to zdecydowanie polecam beeston, odradzam natomiast radford, czasami jezdzimy na zakupy do polskiego sklepu i nie podoba mi sie tam:no:, w st anns tak jak pisala gudrun tez nieciekawie

gudrun, marzenainiko moze ja bym skorzystala z uslug tej waszej fryzjerki skoro tak zachwalacie, a gdzie ona? znajac zycie to pewnie bede miala daleko;-)

a betsuuu i gabids znowu gdzies przepadly...
 
hej!!:-)
PIEKNA POGODE MAY......;-)PRAWDA:confused:
OSTATNIO JESTEM TROSZKU ZAJETA I NAWET NIE ZAGLADLAM NA FORUM!MUSZE UPORZADKOWAC SOBIE SPRAWY ZANIM WROCE DO PRACY A POZA TYM SZUKAM DLA MALUCHA ZLOBKA!!JUTRO MAM SPOTKANIE W JEDNYM ZLOBKU ZOBACZYMY NA JAKICH WARUNKACH PRZJMUJA I ILE KOSZUJE!!:)))

DZIEWCZYNY MAM PYTANKO:happy:
BEDE POTRZEBOWALA NIANI NA WEEKEND NIE ZNACIE MOZE JAKAS OSOBE KTORA BY MOGA SIE ZAJC MOIM MALUSZKIEM ?TAKIEJ WIECIE....
ODPOWIEDZIALNEJ itd... I ZNAJACA SIE NA DZIECIACH!
BEDE WDZIECZNA ZA INFO

POZDROWIONKA
Hmmmm.....wszystko co napisalas to jakby o mnie:-D zartuje oczywiscie;-)
Edzia jak chcesz to mi mozesz Nikosia podrzucic w sobote,w niedziele niestety nie mam czasu bo moja Klaudia ma rocznice komunii i smigamy do kosciola:)
A wogole to chcialam przeprosic za brak aktywnosci na forum .....ale poszlam do pracy:szok:i juz za wiele czasu mi nie zostaje.
Co do dzielnic to ja mieszkalam na Asplej i strone od Broxtowe nie polecam,teraz New Basford i jest superowo ale to tez zalezy po ktorej stronie Nottingham Road.
Pozatym tak jak ktos juz wczesniej nadmienil to dzielnica st.Anns,Sneinton,Meadows i Hyson Green zdecydowanie mowimy NIEEE:tak:
Pozdrawiam wszystkie"stare" i nowe forumowiczki
Do nastepnego:))
 
hej!!
gudrun - no to w następny piątek będziesz. :-)
ja w sure star jestem zawsze na zajęciach jeżeli Bartek nie jest chory
Gabi2006 trafilas w dziesiątkę to tam, ja też mam blisko czyli mieszkamy niedaleko siebie:-D
potem napisze czy zajecia są jutro ,;-)musze tam podejsc -a jakos sie nie moge zebrac:laugh2:
pozdrawiam ....
 
hej dziewczyny, bardzo chętnie wybrałabym się z Wami do tego klubu, mimo, że jeszcze na razie z dzidziusiem w brzuszku:-) jeśli ustalicie jakieś ogólnie miejsce spotkania, to mogłybyśmy się razem przespacerować. pozdrawiam wszystkie mamusie z Aspley
 
amolendowska - a jesli mialabys ochote na poranek przy kawie na netherfield to jak najbardziej zapraszamy. to takze dla przyszlych mam.
poza tym poznasz nas - obecne mamuski - i to tez moze pomoc (ja bedac w ciazy nie znalam zadnej, przez co bylo trudniej..)

a wlasnie mam pytanie..
ostatnio robilam porzadki i jestem w posiadaniu okolo 10 czasopism typu mama i dziecko, rodzice itd..jak by ktoras z Was reflektowala..
i mam tez rozne materialy ktore dostalawalam bedac w ciazy na roznych zajeciach..

betsuu - a jaka prace udalo Ci sie znalezc?

to ja jeszcze oprocz fryzjera moge polecic opiekunke. Jula dzis zostala z Justyna, nic nie plakala, jak wrocilam nawet nie zauwazyla ze juz jestem. wiec skoro nie biegla do mnie z krzykiem mama mama to musialo byc naprawde dobrze..
jej numer gg: 9542468 - Justyna

nafnia - fryzjerka mieszka na..old basford
 
gudrun, ja bardzo chetnie na te czasopisma, bo siedzac w domu strasznie mi sie nudzi. moze jak bedziesz przyjezdzala do nas na aspley do sure start, to moglabys wziac ze soba?? ja jestem w posiadaniu innych gazet polskich wiec tez chetnie oddam.
 
reklama
noo, dziewczynki, wkoncu wynajelismy dom tzn na razie go zaklepalismy, a papierkowa robota w przyszlym tygodniu:tak: ale mowie wam cosmy sie smieci naogladali to szok. No i oczywiscie nie wracam do Polski, wiec jak sie juz ze wszystkim uporam to tez do was dolacze na te spotkanka w sure start:tak::-)
 

Podobne tematy

Do góry