reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Nottingham

reklama
hej dziewczyny !!!
witam nowe mamy!!;-)
annaoxi -witam z powrotem,ja dopiero w sierpniu jadę do polski,ale juz nie mogę sie doczekać :-)
Gabi2006 -ja mieszkam na ASPLEY,to musimy sie koniecznie umówić,:tak:
NO DZIŚ ZROBIŁA SIE SUPER POGODA ,ABY TAK DALEJ TO JAKIES SPOTKANKO???:-D
pozdrawiam....
 
To jest za colwickiem trzeba wsiasc w autobus 44 lub 44b pod poczta w centrum no jedzie sie ok 15 min ja moge czekac na przystanku ale moze ktoras z mam jeszcze pojedzie to moglybyscie sie umowic wszytkkie pod poczta jak byscie wsiadly do autobusu poscilybyscie mi sygnal i jabym mogla czekac na przystanku zebyscie wiedzialy gdzie wysiasc oczywiscie jakpojedziesz sama to tobie dam numer i bede czekac po spotkaniu jakbedzie pogoda mozemy isc do colwick parku albo domnie na druga kawke pozdrawiam :-)
 
marzenainiko - wlasnie ja tak chcialam zeby umowic sie w centrum i jechac wspolnie..ale do autobusu moga wejsc tylko 2 mamy z wozkiem..a reszta musi czekac, przy ilosci 10 mam to nawet godzine!!
szkoda ze nic innego tam nie jedzi..

a adresy suwaczkow sa najczesciej pod suwaczkami lub gdy na nie klikniesz przeniesie Cie na ich strone:-). zatem mozesz sobie jakis wybrac...

a ta fryzjerka ktora polecasz to na pewno ta sama ktorej wizytkowke wklejalam pare postow temu..:-D

anka1234 - spotkanko moze w tym tygodniu jeszcze?dalo by sie?:happy:

pozdrowka dziewuszki!!
 
To moze kto jest chetny to niech napisze tutaj albo na nasza klase i przy okazji napisze jaki ma wozek moze akurat jest latwy w zlozeniu i dzieciaczka wezmie na kolanka .Mozna dojechac autobusami innymi od strony carlton chyba 21i 27 ale nie jestem pewna te ktore jada kolo tesco trzeba potem troszke isc pieszo ale jak nie znacie okolicy to jednaklepiejjechac 44 ja moge podac tel toumowimy sie tak jak wczesniej pisalam pozdrowionka
 
anka1234-znasz jakieś miejsce tutaj na Aspley gdzie mozna pójść z dzieckiem na spacer,bo jak do tej pory to nie znalazłam nic ciekawego w tej okolicy,poza placem zabaw,do którego aby dojść to trzeba minąć te angielskie pupilki- pitbule itp :-(poniewaz w sąsiedztwie jest duże boisko gdzie często,gęsto one sobie tam biegają :wściekła/y:a po ostatnim bliskim spotkaniu z takim stworzonkiem :szok: to zrezygnowałam z chodzenia tam na spacery:-(
Kiedy masz czas żeby się spotkać :)??
 
Ostatnia edycja:
hej!!
Gabi2006-fakt ciężko jest tu gdzieś isc na spacer :no:
ale jest sure star dla makuchów :-)
zajęcia są we wtorek 10-11,30 środę10-11 i piątek 10-11.30
przychodzi tam kilka polek ze szkrabami
to moze w piatek ?
tylko dowiem sie czy zajecia beda na pewno bo dzis odwolali.:-(
gudrun a co ty na to ?? może sure star?
jak jest cieplo to zajecia sa na dworze .
pozdrawiam...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Jak tylko znajdę to sure star to na pewno będe :-) zaraz pojadę z mężem i sprawdzę jak tam dojść,bo za bardzo nie znam Aspley :-(, fajnie juz sie nie moge doczekać piątku:-)


eee nie ma tak żle, jeśli to sure star jest na Minver Crescent to mam rzut kamieniem, a mam nadzieje ze to tam bo innego nie znalazłam :)
 
Ostatnia edycja:

Podobne tematy

Do góry