reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Nottingham

Sa chetne na spotkanie przy fontannie tylko pogoda nam sie psuje,nadciagaja deszcze i ma tak byc do soboty.Co pozniej nie wiadomo.Moze w przyszly wtorek albo piatek?

Ale mam przeboje z tym moim kotkiem.Wczoraj nagle zniknela,wszedzie jej szukalismy z Fabkiem i nic.Juz zaczelam obwiniac Fabiana ze drzwi na patio zostawil otwarte i kotka wybiegla na ulice i przepadla.A tu zagladam do lozeczka Angelki a tam kto?:-)
A dzisiaj jak szlismy do szkoly to Fabek krzyczy mamo kotek pod wuzkiem:-D:-DI musialam sie wracac do domu.Masakra:-)
 
reklama
heja!
w sure start bylo calkiem sporo mam..jesli moge tak powidziec to nawet za duzo:-p. tzn pomieszczenie tego nie wytrzymalo..:tak:

przy fontannie chociaz dostep do swiezego powietrza!:-D

tylko nie mowcie mi ze znowu ma sie pogoda popsuc!!co jest..:wściekła/y:
i jak tu mozna cos z gory organizowac...:baffled:

Justyna z Wiktorią chce sie jutro spotkac na forest fields na placu zabaw tak o 16..ale jak bedzie tak jak jest teraz za oknem to znowu nic z tego
 
Ostatnia edycja:
Mi spotkanko sie podobalo, tylko musialam zaraz mykac i nie moglam z reszta dziewczyn isc do parku, moze nastepnym razem...
Fakt, ze troche pomieszczenie male, ale to chyba dobrze, ze jest nas coraz wiecej, a wieksze lokum zawsze mozna zorganizowac:tak:
Na spotkanie pod fontanna tez sie pisze, a Forest Fields niestety nie wiem gdzie jest, a szkoda. Zawsze chetnie sie z wami spotkam, no i moj Miki zachwycony, caly czas teraz powtarza dzidzi, dzidzi hehe znaczy ze jemu tez sie podobalo:tak::-)
 
gudrun tak jak mowilam juz wczesniej, ja tu jestem swieza i nie wiem jak to wszystko wyglada od strony formalnej. ale mysle ze w nas dzremie tak wielka sila, ze damy rade:tak:;-):-)
 
no wlasnie, pogoda znowu do niczego:-(

gudrun mam pytanko, ty sie orientujesz w tych zajeciach w bibliotece. mozesz mi podpowiedziec gdzie jest najblizsza i czy sa w niej zajecia. przeprowadzamy sie teraz na mapperley (chyba zle napisalam:-p). a gory wielkie dzieki:-)
 
Hehe mialo lac a tu nic,ale to bardzo dobrze moze w koncu pogoda sie wyklaruje.

Dziewczyny macie jakies ulubione kosmetyki i specyfiki ktore kupujecie w pl?
Podajcie jakies swoje ulubione.Moga byc polskie marki i zagraniczne.Tyko nie angielskie:-D;-):-D
 
gabids ja, jesli chodzi o kosmetyki typu szampony, zele do mycia to Dove. a tusze, cienie do powiek itd to Loreal

a pogoda rzeczywiscie zrobila nas w balona;-)
 
reklama
amolendowska - o ktroej mialas do mnie dzis przyjechac? nie moge znalezc tamtej wiadomosci..bo kurcze jesli przed 14 to moze nas nie byc w domu..AWARIA ze tak powiem..jesli pasuje Ci jutro to zapraszam..
i sorrka ze tak wyszlo, mam nadzeje ze zdarzysz to przeczytac..:zawstydzona/y:
 

Podobne tematy

Do góry