reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Nottingham

ja czytam, tylko pisac za bardzo nie ma o czym
przedszkole Izabeli tak mnie polubilo ze 3 tydzien z kolei caly pracuje a do tego od wrzesnia dali mi robote na 3 dni w tygodniu plus szkola mnie do LEVEL 3, co oznacza managera w przedszkolu lub asystenta nauczyciela w podstawowce
oczywiscie sie ciesze i robote przyjelam (tym bardziej ze Iza i tak tam jest i tylko 3 godz dziennie - jakby ktos mi placil za to ze spedzam czas z wlasna corka i jej kolezankami/kolegami)
popoludnia mi sie dluza bo znajomi nie mieli ostatnio czasu
i do tego mialam wczoraj urodziny - a pogoda wszyscy wiedza jaka byla!!!!

:(

pozdrawiam
i ja tez pisze sie na spotkanie
co z nasza wyprawa fotograficzna Kamila????

pozdrawiam
i czekam na spotkanie
(ja wciaz 12:30 - 15:00 codziennie)
moze u mnie?


Basia
 
reklama
pogrzmialam troche to sie ruszylo:-D

basiu - wszystkiego najlepszego zatem!!:elvis:
a spotkanko u Ciebie?..czemu nie.:tak:.mi sie tez strasznie dni dluza..znajomi sie po rozjezdzali i siedze tu i kisne:baffled:.
juz nawet nie mam komu Juli podrzucic i musialam opiekunke skombinowac na moje 2 godziny angielskiego..:no:

problem tylko w tym ze mala robi sie coraz bardziej przywiazana do maminej spodnicy..na chwile wyjde i juz ryk. zaczyna mnie to niepokoic bo jak by przyszlo ja teraz do przedszkola oddac to masakra!:szok:
jak wychodze rano do mej pseudopracy slysze tylko echo mama..mama..:-(i zal mi sie robi..ehhh

martag - Ty moze tez wpadniesz do Basi?
to masz niezle urwanie glowy..ja moge Ci polecic lub odradzic dzielnice bo mniejwiecej sie orientuje..a ogloszenia..no tu to juz trzeba po prostu poszukac. najlepiej w necie - bo najszybciej, przejrzyj fora bo czesto ludzie sie reklamuja..

ktos jeszcze chetny na spotkanko??:-)


ps.
ja caly czas pamietam o tych zdjeciach..tylko wciaz pogoda nie chce sie poprawic..


pozdrowka!!
 
basiu, to super ze masz prace w ktorej mozesz spedzic czas z corcia:tak:
Dzieki za zaproszenie, ale pewnie bym sie zgubila, ja jeszcze zielona w komunikacji miejsckiej jestem. Jak do centrum to chetnie, natomiast jeszcze gdzies dalej sie nie wypuszczam:baffled:

apropos tych dzielnic to znalazlam kilka domkow na takich:
carlton, new basford, sherwood, sneiton, buwell, hucknall, aspley, mapperly, strelley.

Czy ktos ma pojecie jakie to dzielic??:baffled: Prosze o pomoc
 
hej!!:-)
PIEKNA POGODE MAY......;-)PRAWDA:confused:
OSTATNIO JESTEM TROSZKU ZAJETA I NAWET NIE ZAGLADLAM NA FORUM!MUSZE UPORZADKOWAC SOBIE SPRAWY ZANIM WROCE DO PRACY A POZA TYM SZUKAM DLA MALUCHA ZLOBKA!!JUTRO MAM SPOTKANIE W JEDNYM ZLOBKU ZOBACZYMY NA JAKICH WARUNKACH PRZJMUJA I ILE KOSZUJE!!:)))

DZIEWCZYNY MAM PYTANKO:happy:
BEDE POTRZEBOWALA NIANI NA WEEKEND NIE ZNACIE MOZE JAKAS OSOBE KTORA BY MOGA SIE ZAJC MOIM MALUSZKIEM ?TAKIEJ WIECIE....
ODPOWIEDZIALNEJ itd... I ZNAJACA SIE NA DZIECIACH!
BEDE WDZIECZNA ZA INFO

POZDROWIONKA
 
Czesc dziewczyny!!!! My juz z powrotem, niestety:-(. wrocilismy wczoraj, no i od razu szok pogodowy:wściekła/y:, a za woda takie upaly, ehhh....
No coz, szara rzeczywistosc!
Widzialam, ze dolaczylo sporo osob, witam wszystkie!!:tak::-). Na spotkanie ja sie pisze oczywiscie, ale nie w taka pogode, sorki.Dzis tak zmoklysmy w drodze do przedszkola i z powrotem, ze mam chwilowo dosc:tak:.
Baska, od nas tez spoznione, ale serdeczne zyczenia!!!!
Pozwolcie, ze na razie nie bede sie ustosunkowywac do Waszych postow, bo jeszcze nie mialam czasu wszystkich przeczytac:laugh2:.

Pozdrawiam wszystkich serdecznie, napisze cos wiecej jak juz sie zadomowie:-D, bo na razie nie mam weny.
 
czesc dziewczyny
amolendowska to jest nr do polskiej poloznej ale nieobiecuje ze cie przyjmie bo ona ma obszar swoich "ciezarnych" w okolicach colwick netherfirld ale mozesz sprobowac
pani teresa 07817108211

co do opiekunki to ja bylabymzainteresowana uczesczalam na kurs dla opiekunek do dzieci tutaj w anglii i opiekowalam sie dziewczynka od 6 do 8 miesiaca niby tylko 1.5 godz dziennie ale przynajmniej sprobowalam czy sobie poradze majac swojego 3 letniego synka wiec jakbys nikogo nie znalazla to jestem zainteresowana

11 czerwca w szkole w netherfield od 10do 11,30 jest spotkanie dla polskich rodzin poranek przy kawie mozna uzyskac rozne informacje i porady zwiazane z dziecmi ciaza itd sa panie z sure star kacik zabaw dla dzieci tylko brakuje mam gdyz byly juz 3 spotkania na ktore przychodza te same 4 osoby i tylko 2 dzieci wiec zapraszam serdecznie mozna tamdojechac autobusem spod poczty 44 ,44b (tym samym co na carboot) jesli bylybyscie zainteresowane moge czekac gdzies na przystanku zebyscie wiedzialy gdzie wysiasc

a na jakies wasze spotkanko chetnie bymsie wybrala i poznala takze jakbyscie cos organizowaly to jestem chetna
pozdrawiam:-)
 
Cześć dziewczyny jestem nową mamuśką na forum:-) jeszcze za bardzo nie wiem jak się tutaj poruszać,ale mam nadzieję ,że szybko sie nauczę.Mam 18 miesięczną córkę:-) mieszkamy na Aspley i obie bardzo sie tutaj nudzimy:-( ponieważ jak dotąd nie udało nam sie poznać żadnej polskiej mamy :-(z jakimś maluszkiem;-),ale teraz jak juz jestem na tym forum to mam nadzieję że sobie troszke z wami poplotkuję noi moze poznam jakąś mame z Aspley i nie tylko z tąd:-)



martag -odradzam szukania domku w dzielnicach st.anna, sneiton,basford bulweell te dzielnice odradzał nam gościu z agencji natomiast polecał nam beeston,bilborough,arnold,lenton (jest piękne ale drogie )beechdale,noi aspley gdzie obecnie mieszkamy:-)
 
Gabi2006 - witaj na forum!mam nadzieje ze szybko sie tu odnajdziesz. wiesz moja coreczka ma teraz 17,5 miesiaca wiec jest praktycznie w wieku Twojej. napewno chetnie by sie razem pobawily!!:tak: takze licze na rychle spotkanko:-D

annaoxi - witaj w domu:-D:-D!!

marzenainiko - ja musze sie w koncu wybrac na to spotkanie. poszukam sobie na mapie gdzie jest ta szkola..pare razy zapedzalam sie 44 w tamte rejony ale jakos nie kojarze..

edziula - ja w ten czwartek "wynajmuje" opiekunke do coreczki.:-) powiem Ci "jak bylo" i czy moge ja polecic. to Justyna - pare razy oglaszala sie na tym forum..

martag - z tych co wymienilas zdecydowanie sherwood i mapperley. mieszkalam, mieszkam tu i tu i jest spokojnie..
pozostale jak pisala Gabi2006 lepiej sobie darowac, ale sa tanie i sporo polakow tam urzeduje..:happy2:


to tyle..az mnie dziw bierze ze tak gwarno tu sie zrobilo!!fantastycznie!:-D
 
reklama
czesc dziewczyny to jeszcze raz\ ja napisalam oporanku przy kawie a nie napisalam adresu ani calej nazwy szkoly
11czerwca od 10-11.30
Netherfield Primary School
chandos street
tojest na koncu tej ulicy po lewej stronie idac od przystanka


co do mieszkania to moge odradzic radford nie ciekawie tam teraz mieszkam na colwick i jest bardzo spokojnie wczesniej mieszkalam na old basford i tez bylo przyjemnie i cicho



za telefon niema sprawy polecamsiena przyszlosc mam tez nr do fryzjerki £25 balejaz +strzyzenie ale nie wiemjak robi nie sprawdzalam wiem tylko ze bardzo fajna dziewczyna robi to w domu


a pogoda sie zrobila to moze wkoncu sie gdzies spotkamy

a dziewczyny skad mozna sciagnac taki suwaczek jak niektore macie dzieki :happy2:pozdrawiam pa
 

Podobne tematy

Do góry