reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Nottingham

edziula - tez chcialabym takie wakacje..no ale przyjdzie jeszcze poczekac az bedziemy mogli do jakiejs z babc sie wybrac. narazie moj facet sam leci po paszport dla malej..wiec u mnie chata wolna bedzie:-)..moze jakas imprezke zorganizowac:laugh2:??
co do spotkanka to zapraszam wszystkie mamy na piknik na sneinton.
wiele atrakcji dla dzieciakow i my mozemy fajnie spedzic czas, spotkac sie, pogadac..
piknik.jpg


a to numer do tej fryzjerki:

wizytowka_male.jpg


zapraszam! i pozdrawiam!
 
reklama
hej dziewczyny
bylyscie na pikniku? my nie wybralismy sie niestety :no:, ciagle pada:wściekła/y::crazy:,


a tak z innej beczki, to jesli ktos popiera inicjatywe utworzenia Europejskiego Instytutu Innowacji i Technologii (EIT) w Polsce, o ktorego siedzibe stara sie Wroclaw, to mozna jeszcze zlozyc swoj podpis - zachecam:tak:

Bardzo istotne dla sprawy jest zlozenie podpisu pod listem do Rady UE na stronie www.NapiszmydoEuropy.pl. Podpisy zbierane będą tylko do 26 maja!


pozdrawiam wszystkich i zycze wiecej slonca
 
hejka!
nafnia - pewnie ze bylysmy na pikniku i bawilysmy sie doskonale. fakt pogoda kiepska ale mozna bylo sie schowac do Osrodka. Jula sie wytanczyla, wybiegala, pożarla kielbaske z grilla:-D..i nawet pieknego kwiatuszka miala na policzku.:-)





oby nastepnym razem pogoda byla bardziej laskawa...:tak:

pozdrawiamy!!
 
Witam wszystkie mamy z Nottingham!Mieszkam od 3-cy w Alfreton.Jestem mama 7-letniego Szymona i 2-letniej Laury.Bardzo chetnie przylacze sie do Waszego grona i poslucham cennych uwag.Fajnie gdyby znalazla sie jakas mama mieszkajaca niedaleko:-).Pozdrawiam
 
czesc dziewczynki
i ja chwilowo (do 8 czerwca) jestem w Nottingham, wiec na spotkanko sie chetnie pisze:tak::-)
 
hej
angela witaj na forum, ja niestety nie mieszkam blisko, ale ja mam do wszystkich daleko :baffled::crazy:

gudrun a kiedy nastepny piknik?

martag przyjechalas, a co tak krotko? no spotkanie oczywiscie przydaloby sie, ale pogoda moglaby sie juz zlitowac, chociaz my z Natka spacerujemy nawet jak maly deszcz

pozdrawiamy wszystkich
 
angela28 - witaj na forum!

nafnia - nastepny..pewnie za rok:-)

a pogoda pod koniec tyg ma byc juz ok, wiec moze w przyszlym tyg sie uda?

pozdrawiam!!
 
no krotko, krotko, bo tylko w odwiedziny do meza, niestety
ale pod koniec sierpnia planujemy juz na stale.
ooo, to super ze pogoda ma byc lepsza, chetnie sie z wami spotkam, bo juz w domu kuzla dostaje:tak:
 
Mamy nie spac, pisac!!!:rofl2:

czyzby to koniec naszego forum?gdzie Wy wszystkie sie ukrywacie?;-)czyzby Wam sie juz znudzilo..?:confused:
zastanawia mnie jedna rzecz. rowno sto mam zapisalo sie do profilu "mamy w nottingham" a zadna nie dolaczyla na to forum.
pewnie to byl tylko powod by podbic sobie liste znajomych..a szkoda..:baffled:
 
reklama
hehe, ja zapisana nie jestem, a czasamipopisuje tutaj. Pewnie przez weekend nie bylo ruchu, bo tatusiowie wolne mieli, to rodzinka w komplecie i na kompa nie ma czasu
Ja mam taaaaaaaaaaaaka wielka glowe. Szukam mieszkania, domu do wynajecia. A nie znam nawet jeszcze za dobrze nottingham to nie wiem jakie dzielnice itd. :rofl2::confused:
Jak byscie wiedzialy o czyms to dajcie znac prosze, troche nam sie spieszy
wieelkie dzieki

acha, a co ze spotkaniem??
 

Podobne tematy

Do góry