reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamy z norwegii

Dzien doberek!

Ania, Ela - dzieki dziewczyny! ;-)

Ania - no wlasnie, jak nocka?


Nas Mia tylko wczoraj rozpiescila snem do 10.30... :rolleyes: Dzis juz normalnie - butla o 7.00 (M. jej daje), a po 8.00 wyladowala u nas na poranne turlanie. ;-)
Ja lapie kawke, bo zle spalam i na oczy nie widze...
A dzis wio do IKEI. :-)
 
reklama
Ania no to kiepa buuuu może dziś będzie lepiej:tak:
Moi tez nie spali dobrze Miki się budził z krzykiem chyba mu się coś śniło a filipa chyba brzuch bolał ale u mnie to norma więcej tych nie przespanych niż spanych nocy...:baffled:
 
Dzien dobry!

Chcialam Wam zyczyc milego weekendu!

Ania - a dzis lepsza noc?


Mam nadzieje, ze niedlugo bedzie tu troszke wiekszy ruch... ;-)
 
hej
u nas kolejna nocka do bani :-( , dobrze że weekend i D w domu to mogłam odespać rano chociaż i tak nie za długo bo na 11 szłam na sprzątanie ,ona odespała na drzemkach a ja już nie miałam okazji , muszę się dzisiaj wcześniej położyć żeby jutro móc jakoś funkcjonować o ile kolejna noc będzie "ciekawa" :-(
 
reklama
mary podaje jej czopek albo syrop przed spaniem ,ale i tak się strasznie kręci , ja mojemu tłumaczę że ja wogóle to powinnam w innym pokoju spać żeby się nie budzić na każdy jej stęk bo czasami jej się nic nie dzieje ,ale ja się po prostu budzę (oczywiście teraz było naprawde kiepsko bo się faktycznie budziła z płaczem)
muszę go w końcu wygonić do banku żeby się o kredyt dowiedział i zacząć szukać jakiegoś domku żeby każdy miał swój pokój bo teraz to możemy conajwyżej spać w salonie i pewnie jakby mi się udało tu gdzieś łóżko wcisnąć to bym tak zrobiła :-D
 
Do góry