reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamy z norwegii

cześć!!!!
Ania bo u mnie zrobienie mleka jak równoznaczne z kawką a cała reszta ceregieli dzieje się nieco później....:laugh2:
witaj Monika... ja mieszkałam dłuższy czas w oslo ale teraz to wpadam tam tylko na chwilkę:rofl2:
 
reklama
ale ja o 8 rano to się próbuje podnieść z łóżka dopiero :zawstydzona/y::tak: , Kuba przychodzi z misiem od siebie a Lenka szaleje po łóżeczku :-) bo mleko to ona pije ok 6
właśnie usłyszałam dobre wiadomości - będe i nas rynny wymieniać :tak: , nareszcie bo leje się z tych dziurawych strasznie i w mieszkaniu w podpiwniczeniu są zielone ściany :szok:

edit: Ela Najlepszego z okazji Rocznicy Ślubu (spóźnione lecz szczere)
 
no lubię pospać :tak: a jak mój w domu to i do 10 się zdarzy :-D
my w tym roku będziemy 8 lat świętować ;-)
kurcze zamkneli u mnie ICA MAXI :szok: , wogóle kurcze nie mają w sklepach sporo towaru bo jak widze na stronie nestle co oferują dla dzieciaków to u mnie nie ma połowy produktów :wściekła/y:
 
Czesc wszystkim!

Witam sie po przerwie urlopowej! :-)

Zajrzalam tu po dlugiej przerwie jakis czas temu, ale zaraz potem wyjezdzalismy na wakacje... Ale postaram sie zagladac juz regularnie! :-)

AniaSm
- u mnie tez ICA Maxi zamknieta (albo sie szykuja do zamkniecia...)... A mieli dosc dobry wybor towarow, tylko ceny wyzsze niz w innych sklepach... :eek:


Pozdrawiam!
 
mary no właśnie ,przynajmniej wybór mieli , ale z tego co mi brat mówił to generalnie ahold na całym świecie bankrutuje i zamyka sklepy więc pewnie i tutaj też
u nas już remontują ten sklep więc pewnie wkrótce otworzą coś nowego :tak: , śmieje się do mojego że ucieszyłabym się z Tesco :-) ale to chyba niemożliwe
 
Czesc wszystkim!

Ania - fajnie by bylo, ale chyba jednak nie otworzyliby granic dla czegos nowego, co jest zupelnie nietutejsze... :baffled: Ehh... :baffled:


Dziewczyny, mialam tu spora przerwe, wiec czesc z Was mnie na pewno nie kojarzy. Ale mam pytanie: czy macie co przeciwko, abym zostala moderatorem tego dzialu? Pytalam administracje o to. Na dziale nie ma moderatora i pomyslalam, ze moglabym sie tym zajac. Jesli ktos ma pytania na temat mojej osoby, to z checia odpowiem. :tak:

Milego dnia Wam zycze, tymczasem zmykam na zakupy spozywcze, ale bede potem!
 
mary ja nie mam nic przeciwko :tak:
kurcze coś mi się Lena dzisiaj kręci i wierci i płacze przez sen :-(, w ciągu dnia miała temp 37,2 no ale nic jej nie dawałam a teraz w końcu podałam ibux bo już sama nie wiem czy to nie przez te wstrętne zębiska które coś wyjść nie mogą
 
Ania - moze faktycznie zabki... Oby szybko wyszly! Mam nadzieje, ze bedzie spokojniej spala po podaniu Ibuxu. U nas tez zanim pierwsza jedynka wylazla, to mielismy kilka ciezkich nocek, ale jakos poszlo... ;-) Na cale szczescie tuz przed najgorszymi nocami moja mama przywiozla mi z PL Nurofen i Panadol dla dzieci w syropku! Ufff, bez tego byloby ciezej!
 
reklama
Do góry