reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamy z norwegii

Dzien doberek :tak::-)
Melduję się :tak: żyję...nareszcie..
Mój kochany mąż sprzedał mi swoje przeziębienie i w poniedziałek nie była w stanie normalnie funkcjonować bo katar gorączką i wogóle do du...... :baffled::baffled::baffled::baffled: A wtorek i środa to już lepiej nie gadać :baffled: Myślałam, że głowa zaraz się rozpadnie na kawałeczki :baffled: a z bólu myślałam,że nie wyrobie :-( DO tego jeszcze spać w nocy nie mogłam :baffled: dziś się dowiedziałam,że to znowu łysy w pełni był i cholernik spać mi nie dał :baffled::baffled::baffled::baffled:
Agatko gratulacje mieszkanka :tak::tak::tak:

Niestety nie udało mi się nadrobić co u Was :-:)zawstydzona/y:
Buziaczki dla wszystkich :tak:
 
reklama
witam z rana

ja dzisiaj mialam troche normalniejsza noc, bo jak zasnal okolo 24 (niestety wczesniej tylko marudzil) to mleko o 2:30 i 6 rano a poza tym spanko do 8:30:-) jak dla mnie po ostatnim tygodniu to naprawde duza roznica i mozna bylo sie nawet wyspac. Mam oczywiscie duze zaleglosci snu z calego tygodnia, ale nie czuje sie juz od rana tak jakby mnie pociag przejechal.

Jaga - wracaj do zdrowia

A dziewczyny co do paszportow, to nie tylko tutaj maja balagan,,, tyle co my biegamy po urzedach i wyjasniamy bo ciagle cos jest nie tak a to z NAV a to z podatkiem itp... nie mowiac juz ze pomagamy tez wielu znajomym z PL ktorym ciezko sie w tym balaganie odnalesc.
A jak Daniel sie urodzil to skladalismy papier o dodatek do renty na niego ktory nam sie nalezy. Maz dzwonil w tym tygodniu zapytac kiedy wyplaca, a oni mowia ze zadnego papieru nie dostali:crazy: no to maz sie wkurzyl bo byl osobiscie i im do lapy dawal:angry: maja wyjasnic,,, dobrze ze to nie tak jak w PL i wyplacaja do tylu, wiec przynajmniej kasa nie przepadnie, choc bedzie troche pozniej
 
Hallo!
U nas już lepiej dzisiejsza noc wyglądała. Niunia zasnęła po 20ej a potem dopiero o 4ej się przebudziła i o 8.20 wstałyśmy obie wyspane :-) Katarek też już mija. Żyć nie umierać!
Idę dziś do przychodni zważyć ją - sprawdzimy ile przytyła przez ten tydzień po zupkach. Mam nadzieję, że już się nie będą nas czepiać odnośnie wagi:wściekła/y:

Spadam sobie jakąś kawkę trzasnąć ;-)
 
Bellakama - znam to uczucie, ja tez odzylam troche po tej nocy i tez czas chyba na jakas kawke, ale sniadanko musze najpierw wciagnac bo mnie brzuch boli po kawie na pusty zoladek, tym bardziej ze ja pije mielona bez mleka, bo odstawialam mleko i zanim kupilam sobie inne mleko to juz sie przyzwyczailam. Poza tym na miescie to tez musze pic czarna, bo maja tylko krowie mleko, a ja nie moge:baffled:
kupuje sobie dobra kawe z polskiego sklepu i jest dobrze;-)
 
Cześć wyspane mamuśki
Widzę że Niunki Wasze robią postępy tak trzymać.
U nas średnio na jeża....
Nie wiem czy młode mamy już sobie zamówiłyście paczki gratisowe z próbkami produktów z Apteki oraz z Lindexu ? tu link z forum norwegia.
Ja mam te 2 paczki, zawierają pieluchy najmniejsze firm Pampers lub Libero, próbki kosmetyków, podkłady do przewiajania, smoczek, miseczka z łyżeczką, książeczka, ulotki itp. warto:-)
Forum Norwegia :: Zobacz temat - GRATIS BABYPAKKE ! linki rejestrujace...

U nas po poniedziałkowym szczepieniu tak sobie, nocka była zarwana bo ją nózki chyba bolały, nie chciała nimi ruszać. No i była rozpalona, ale przeszło. wczoraj już dobrze spala, tylko 3 pobudki,ale dzis znowu co 2-1 h...:angry:
Aaa pisałam Wam że waży 8kg? hmmm i 66cm. I jeszcze każą jej kaszki dawać, toż to tuczy najbardziej... a ona i tak nie chce..
Byłam wczoraj z nią w otwartym przedszkolu. Taka Norwezka z sąsiedztwa ost.mnie zagadała na ulicy pod domem, b.miła, otwarta z synkiem młodszym o 3 tyg. Byłam zszokowana że mnie zaczepiła i że chce ze mną chodzić na spacerki. No ale ona nie jest z KRS..tylko z Rogaland...więc to wszystko tłumaczy:tak:. Tu ludzie nie otwerają się tak łatwo.
A w tym przesdszkolu nawet fajnie, Karolince b.się podobało dużo dzieci. Tylko że tam dzieci są podziębione i łatwo się zarazić.
Agata - super wieści z tą przeprowadzką!
Po wizycie fryzjerki Polki mam całkiem inny fryz, całkiem krótko:-D:szok:
Lepiej si.e czuje w krótkich,ale M nie przepada. A jemu też zrobiła tak krłótko że on załamany, nie pasują mu,no ale co zrobić...fotka jedna z moja fryzura jest w mojej galerii...na zamknietym jest link
ide bo się panienka budzi..
 
Ja pijam tylko kawkę rozpuszczalną z mlekiem - inna chyba nie przeszłaby mi przez gardło tzn.pewnie jak bym była w Twojej sytuacji to też bez zastanawiania się odrzuciłabym krowie mleko. A jeśli chodzi o śniadanko to ja tylko oczy otwieram i lecę do kuchni i coś szamię:-D
Ooo to Wy tam nawet polski shop macie ... fajnie!
 
Witam popoludniowo :-)
My z Natala jak wyszlysmy o 11 tak dopiero teraz przyszlysmy :-D...powoli odmarzamy :tak::-D!
Bylam na wizycie kontrolnej z Maya i nie wiedzialam ze po wywiadzie z pigula ma wizyte z lekarzem:confused: fajny ten lekarz...no i wycfanilam usg na bioderka :-D ale to tylko dlatego ze ja mialam z nimi problemy jak bylam mala wiec od razu wyslal skierowanie do szpitala:tak: pewnie w styczniu dopiero bedzie, ale to nic poczekamy.
Nastepna sprawa to powiedzialam twardo ze chce dziecko zaszczepic na hepatit B i na rotawirusy i koniec kropka! No to zapisala tym razem to w kompie i powiedziala ze zadzwoni do mnie. No i ostatnie co mi sie udalo to okulista panstwowy dla Natalki. Bo ma wade wzroku +1,5 na jednymm oku i musi nosic okulary a te co ma sa juz za male wiec kolej na nowe. fakt dlugo bede pwenie czekac na wizyte ale za free. Agata a recepta na szkla tez jest od takiego lekarza?
pozatym u nas wszedzie chodniki takie pozamarzane ze na lyzwach mozna jezdzic...myslalam ze wogole nie wroce do domu bo tak slisko, a droga pod gorke ...Natala co chwila lezala pozniej zobacze ile sinakow sobie nabila. najgorsze ze nie wiadomo czyje sa te chodniki i gdzie dzwonic zeby opierdzielic! masakra
ide na goraca herbatke z cytrynka...brrrrr...:-D
 
No my też już po spacerku wprawdzie krótkim, bo pogoda paskudna. Byłyśmy się zważyć nio i Niunia przytyła 250 gram przez tydzień czyli tyle co ostatnio przez 3 tyg:szok: Pani doktor zadowolona. Czekam tylko jeszcze do poniedziałku na wyniki badań.
A teraz pora na druga kawkę, bo usypiam :-D
 
a mnie jeszcze czeka wyprawa po buty zimowe dla Natali bo wyrosla i sa dla niej za male a jutro do przedszkola wiec bede jezdzic jak glupia i szukac ...a dzisiaj w jednym centrum bylam to same " ecco" albo "viking" i ceny 700/800 nok :szok: a to znowu tylko na jeden sezon i takich drogich na pewno jej nie kupie:no:. jeszcze teraz jak z kasa krucho.
Tomek sie wkurzyl bo w/g firmy na postojowym byl juz od 21 listopada a nie od 5tego grudnia i dwa tygodnie pensji 100% uciekly...a pismo krore dostali nie bylo wiazace ...zreszta wszystkich tak w balona zrobili a ze Tomek nie jest w zwiazkach to nie ma zadnych praw i badz tutaj uczciwym:wściekła/y:

To ladnie przybrala Twoja Ksiezniczka Kamila :tak:
 
reklama
Marta no wiesz co, tak postąpili brzydko ...:angry::wściekła/y:przecież tak nie mozna:szok:
a mój mąz od wczoraj na postojowym i od razu sie zawinal i mi niespodzianke zrobił , bo z rana jak sie ubralismy zadzwonił do drzwi:-D:-D:-D, więc juz jesteśmy w komplecie:tak:, tylko ja chorutka czarek zarazil sie ode mnie , i jesteśmy na antybiotyku , mam zapalenie gardła , ucha , mowię wam masakra i jeszcze taka przydżumiona chodzę od paru dni codziennie do dentysty, wzięłam się za siebie , ale jak na złość stomatolog zostaweiła te przednie zeby sobie na koniec a juz myslałam , że na święta będę świecic pieknym usmiechem.
 
Do góry