reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamy z norwegii

zero, zero, ale maz mi mowil ze wiele szans dla obu bylo

my tez nie jemy czesto ziemniakow, a to dlatego ze ten moj narzeka ze za duzo weglowodanow, a na jego trening to nie pasuje:crazy:

tak czy tak ogolnie to ja jem wszystko, ale w ciazy to mi sie wlasnie ziemniaczkow chce, to gotuje sobie i malej, tak najlepiej z maselkiem albo z cebulka przysmazana;-)
 
reklama
no tak:tak:zapomiałam z ta restauracją:-D
znacie jakie fajny i prosty przepis na sos , mój mały tylo ziemiaki z sosem , a ja nie jadałam i nie jadam , więc w tym temacie jestem zielona ,a nie chce mu dawac tych z torebki:-(
 
kurcze ta ciaza robi sie niebezpieczna,,, znowu mam na noc ochote tylko jeszcze nie wiem na co:szok: dobrze ze lodowke po weekendzie mam pusta to mnie to uratuje:-p

oj az sie boje tym razem, moze to chlopak tym razem, bo w pierwszej ciazy nie mialam takich problemow jesli chodzi o jedzenie,,,, a teraz,,,:szok:

zrobilam sobie herbatke, moze mi przejdzie:baffled:
 
Nie mialas usg Agatha czy po prostu chcecie niespodzianke, ze jeszcze plci nie znasz.
Ja podejrzewalam chlopaka bo mialam smaki na kwasne, zupelnie inaczej niz z Grubachem, ale okazuje sie ze bedzie dziewczynka.
Ana najprostrzy sos to beszamelowy mi podchodzi, zasmazka i mleko., potem mozna dodac np koperek
 
Tampeza - usg mam w czwartek i pewnie ze chce wiedziec, bo nie dosc ze jestem za bardzo ciekawska, to jeszcze chce pomalowac pokoj dzieciecy i warto by bylo wiedziec.

A wiecie co moj norweski znajomy znalazl:

kurcze wkurzylam sie jak to zobaczylam, bo odnioslam wrazenie ze szukaja kobiet ktore sa tak zdesperowane i leca na Norwegow, albo na ich kase:wściekła/y: kurcze mi sie to nie podoba, ale to jest moje zdanie

Biuro Matrymonialne Norwegia - Pol-Kon
 
reklama
no bardzo ciekawe Agata :-D Mój mówi że mam spróbować, hi hi, bo Panią pomagają bezpłatnie!!!
ale rzeczywiście szczyt wszystkiego, trochę przesadzają

A ja mam ochotę na ruskie pierogi, mniami... chyba zrobię we wtorek:tak:
znajoma powiedziała mi jak twaróg zrobic:
mleko to3,9% wlac do garnka i do tego dolac tą niebieską "kulture" ten kefir czy maślankę. I to na płytkę lekko nagrzaną żeby podczas ciepła się ścinało. jak już zacznie to wyłączyc płytkę i zostawic tak na noc. przecedzic delikatnie przez gęste sitko albo przez np pieluche tetrową i GOTOWE:-D,
Oczywiście weźcie większą ilośc wszystkiego, bo z tego to wyjdzie malutko.
 
Do góry