reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamy z norwegii

reklama
jak zwykle dziewczyny dzięki za wsparcie :*

anastazi na spacerki chodzimy już od drugiego dnia od powrotu do domu :p

edyta super, że dziewczynka! i imię sliczne :) zazdroszcze ruchów malutkiej, ja bardzo lubiłam jak Lilka się ruszała :)

jola witaj! :) do szpitala potrzebujesz tylko rzeczy dla siebie, dla dzidziusia wszystko dostaniesz, pieluszki będą w szpitalu dla Ciebie podkłady, podpaski, ręczniki też więc potrzebujesz tak na prawdę coś do spania, kapcie i rzeczy na dzień i kosmetyki. chyba o niczym nie zapomniałam..jak tak to zaraz dziewczyny podpowiedzą :)
 
nina dziekuje :) dostalam wsumie papiery ze szpitala gdzie wszystko napisali co potrzebne, ale wole sie upewnic bo to roznie bywa :)
 
jolu witaj:):):) no i nic więcej ci nie doradzimy procz tego co masz na liscie ze szpitala:):):) ja mam termin na 27 czerwca:):):):)


edytka BARDZO SLICZNE IMIE:):):):):) gratuluje dziewczynki:):):) i trzymam kciuki żeby z Navem było wszystko ok:):):):) a wasz szef .....naprawdę slow brak....... ale najwazniesze zebys się nie stresowala teraz za dużo....:):):):)
 
Wielkie dzieki dziewczyny :) a jesli chodzi o Nav to musze przyznac ze czekam na pieniadze juz ponad miesiac, przyslali mi decyzje poltorej tygodnia temu, ze chca pozwolenie na pobyt mimo ze mam staly nr personalny. Odrazu na drugi dzien zawiozlam im kopie, i jak narazie pieniazkow niema :( chyba trzeba uzbroic sie w cierpliwosc ... Powiedzcie dziewczyny gdzie mieszkacie w NO :)
 
jola witaj :-) a ty na kogo czekasz? dziewczynkę czy chłopca? w Navie ubiegałaś się o becikowe czy macierzyńskie?

anastazi dziękuję :-) tak na prawdę to imię dla dziewczynki mieliśmy już dawno wybrane, ale jak poroniłam i się dowiedziałam że to była dziewczynka to nie mogłam jej tak nazwać, bo chciałam żeby Łucja żyła i teraz już nie mam wątpliwości że tak będzie, bardzo wierzę w moją córeczkę :-)

u mnie w navie chyba wszystko ok, jestem zarejestrowana jako szukająca pracy i muszę przesyłać co 2 tyg te karty meldunkowe, to się robi przez internet i chyba to wszystko, nie wiem czy mogą mnie wezwać na jakieś spotkanie i pytać o postępy w szukaniu pracy czy jak?
Pani w navie mówi mi że potem mogę iść normalnie na macierzyńskie, mam nadzieję że się nie myli ;-) ale kiedy i jak się składa wniosek to jeszcze nie wiem

wczoraj podpisaliśmy umowę na wynajem mieszkanka, nie długo przeprowadzka, teraz musimy sobie tylko wykombinować jakieś meble i sprzęt do kuchni, bo nie mamy tu nawet własnego talerza, nie mówiąc o garnku czy patelni... jutro jedziemy do Honefoss na to usg połówkowe w szpitalu i chyba potem podjedziemy jednak do Ikei za Oslo, tam chyba będą najtaniej takie rzeczy? czy macie orientację w jakich jeszcze sklepach można coś tanio kupić, na początek potrzebujemy łóżka, pościele, kołdry, poduszki, właśnie talerze, sztućce, coś do gotowania, jakiś czajnik, stół z krzesłami też by się przydał...

emenems a co u ciebie? jedziesz w najbliższym czasie na inseminacje?
a może ty masz jakieś meble na sprzedaż albo wiesz gdzie można coś takiego wyhaczyć? do Gol na zakupy do jyska i biltemy na pewno też się wybierzemy, to kolejne miejsca po Ikei gdzie ceny są przystępne... :-)
 
Hei:) ja czekam na Dziewczynke Lilli Anne :) ja czekam na becikowe, bo pracowalam legalnie za krotko, moj facet bierze moje maciezynskie ktore zostanie mu wyliczone z jego pesji no i o oczywiscie taciezynskie .
 
reklama
Edytka- musisz na fejsie znalezc grupę hallingdal kjøpe salg bytte - swietne okazje czestonludxie za grosze albo za darmo oddają meble :)

Jacto inseminacji, w poatek była- znowu dwa tygodnie czekania. Jutro tano lece do gdanska na 3 dni na urodxiny siostrzenicy :)
 
Do góry