reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamy z norwegii

reklama
witam
u mnie szaro , buro i ponuro ,Kuba marudzi na maxa :-( i nie mam już siły , pół nocy nie spałam ,niech się już te zębiska przebiją bo oszaleje
maniulka byliśmy w Trondheim ,bo kolega kupował auto i to było kawałek za , więc ja z Kubusiem i jego dziewczyną zostaliśmy w Ikea a mój z nim pojechał po to auto, to jest od nas ok 200km ,ale i tak nie kupiłam wszystkiego co chciałam bo niestety budżet na to nie pozwala :-( ,ale jeśli chcemy w grudniu do PL jechać to musiałam sobie odpuścić i w sumie kupiłam Kubusiowi troche zabawek
ale mi się nic nie chce , powinnam iść umyć włosy ale nie mam siły , umyję wieczorem
miłego dnia
 
Maniulka, Ania - ja uwielbiam IKEE, i zawsze jak tam jestem to wydaje 2 razy tyle kasy, co planowalam... :zawstydzona/y::zawstydzona/y::confused::szok::szok::baffled: Ale i tak wychodzi duzo taniej niz jakbym poszla gdzie indziej, a ostatecznie codziennie tam zakupow nie robie! :-) Teraz czeka nas szal zakupow w IKEI gdy sie w koncu przeprowadzimy. I to masa rzeczy, od kuchni, po poleczki itp. itd.... Ufff, az sie boje, ale w koncu trzeba bedzie.

A o visningu staram sie nie myslec. Moze i lepej, ze M. sam jedzie (ja w pracy). Wczoraj gadalismy przed snem o tym domu... Boze, jak my bysmy chcieli go miec... Ale nic z tego! Ten tez nam ucieknie, i trzeba sie na to nastawic... :sorry2::-(

Milusiego popoludnia, kochane! Ja w pracy, a pogoda taaaaaaaaka piekna! :tak: Aha, i znow dostalam kolejne zmiany! Oznacza to, ze chyba powinnam zaczac nocowac w sklepie! :-D:-D

Maniulka - ale Ci dobrze, kochana, ze potrafisz namierzyc owulke!!! U mnie ze swiczka szukac, i naprawde nie wiem, czy te objawy i bole to na to... Ale byly tylko wczoraj, a dzis juz nie, wiec moooze... :confused::confused::confused: Bog mnie skaral takimi pokielbanymi cyklami!
 
Ania u nas bardzo sprawdziły się czopki viburkol ale to z Pl,żel na dziąsełka ale tylko dentinox inne były do d...,teraz kupiłam tutaj dentinox n w płynie ale tak naprawdę to nie wiem czy on jest dla dzieci,nam zostały tylko piątki i tak kupiłam na wszelki wypadek.
Mary ja tez już przestałąm jeżdzić i oglądać domki bo później człowika sciska i skręca jak przelatuje koło nosa :baffled:a z owulką to wiem że mam dobrze,jedyna moja metoda antykoncepcji od wielu lat :-D
 
Cześć wszystkim!

Co za durny pech... :baffled::baffled::no::no::wściekła/y::wściekła/y::sad::sad::sad::frown::frown::frown::growl::growl: Oczywiście, domek zwiał nam sprzed nosów!!! Dwóch facetów, którzy mieli złożyć nam oferty, ciągle zwleka... A to nam opóźnia możliwość zakupu domu,a tym samym przeprowadzki... :frown::frown::frown::sad::sad::sad::sad::sad: Boże, no już 3 czy 4 domek, wymarzony, duży, z możliwością przerobienia po swojemu... :-:)-:)-:)sorry2::sorry2::sorry2: Cholera jasna!!!


Mary ja tez już przestałąm jeżdzić i oglądać domki bo później człowika sciska i skręca jak przelatuje koło nosa :baffled:a z owulką to wiem że mam dobrze,jedyna moja metoda antykoncepcji od wielu lat :-D

Maniulka - wiesz, jeśli znasz swoje ciało dobrze i ono Ci nie płata figli, to możesz mu zaufać! :tak: Zazdroszczę Ci, kochana! Ja od początku roku miałam cykle rozmaitej długości - od 30 do 46 dni!!! :szok::szok::szok::no::no::no: No, i weź tu człowieku namierz owulkę! :crazy::crazy: Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaagggrrrrrr!!! A co do domków... Ufff, tak nam smutno... Własnie w tym momencie "nasz" domek jest licytowany i to tak tanio, że z łatwością moglibyśmy go kupić... :-:)-:)-(
 
Siemanderko!

Mnie szefowa właśnie prawie wkurzyła z samego ranka! Dzwoni i pyta, czy moge na 12 do pracy przyjechać. A jest godzina 10.30, a ja dojeżdżam 1,5 godz. do pracy! :szok::eek::wściekła/y: Pokombinowałam, posprawdzałam i powiedziałam, ze mogę być na 14. No to się rozmyśliła! :eek: Lubię swoją pracę, ale jak mi dzwoni czy mogę przyjść za 2 godziny, to mnie szlag trafia! Jakby nie mogła tego zrobić dzień wcześniej - a ja biorę chętnie wszystkie nadgodziny!


Mary spokojnie nie ten to będzie następny,ja ci dobrze radze póki nie macie potencjalnego kupca nie oglądaj bo się deprechy nabawisz :rofl2:
Dobrej nocki :-)

Maniulka - no i tak trzeba będzie zrobić! :eek::sorry: Jeeeeeju, to całe zamieszanie jest jednak stresujące, więc trzeba wrzucić na luz i przestać zaglądać na finn.no!

Ania - jak tam dziąsełka Kuby? Lepiej trochę?

A jak tam u Was pogoda, dziewczyny? Bo u mnie już jesień pełną parą normalnie... :eek::szok:

A ja się tymczasem raczę białą herbatką, więc kto ma chęć, zapraszam! :tak:


images
 
reklama
Mary ja własnie popijam zielona z miętą :-)
No na Finna zaglądam z czystej ciekawosci co za ile po co na co :rofl2::rofl2::rofl2:ale nic nie jeżdżę,nie oglądam,może coś w przyszłym tygodniu się u nas wyjaśni i będziemy wiedzieć czy szukać domku czy nie
No a z praca to przesada,człowiek może mieć zupełnie inne plany i takie uszczęśliwianie kogos na siłę zawsze mnie wkurzało :eek:
Pogoda juz faktycznie jesienna a wieczorami to normalnie mroźne powietrze już az policzki czerwone sie robią,zima się zbliża jak nic :cool:
 
Do góry