reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamy z norwegii

reklama
moje dziecko ma alergie na krowie mleko i inne rzeczy , zeby się dostac do dermatologa musiałam miec skierowanie od pediatry , troche czekałam , ale moze podejdz na sam początek na pierwszego kontaktu albo wystarczy przeanalizowac diete dziecka , może coś zjadł albo zmaina kosmetyków pielęgnacyjnych:confused2::tak: i to wystarczy,
w bergen jest jeden polski lekarz, Alicja Alda(nr56112070) , i jeszcze jeden co studiował w Warszawie i zna język polski:tak:.
 
marjola może napsiz coś o sobie:tak:, mamy tu taka zasadę,ciężko mi się wdrażac w takie tematy, bo mozlie , że cie nie znam....
milego dnia koleżanko
 
Ostatnia edycja:
no aja tez tutaj mieszkam ale na asane, wiesz dzieczyny na innym forum pisza ze sa z bergen a sa na z sotry czy z nesttun a to nie bergen
ja mieszkam na asane i to jest 12 km od cetrum bergen
a gdzie chodzilas na kurs? do nygardskole? skonczylas modul? a mezus gdzie pracuje? napisz cos wiecej, wiesz nas mozesz przeskalowac i milo jest wiedziec z kim sie rozmawia :happy:
napisz cos o sobie w tym watku "kilka slow o mamuskach ...":rofl2:
 
wiesz Marjola moj tez parzy na inne dupy :tak:,a wychodzi na to ze TWoj maz ma 23 lata i no niestety patrzy, moj ma 28 i nie zakarze mo patrzec tylko na siebie
a ty sie czujesz nieatrakcyjna??? czemu ..napisz bo ciezko tak nawet doradzac ja k sie nic nei wie
 
a masz jakies kolezanki w bergen?
skoro inni mowia ze ladna tro ladna tylko TY musisz znalesc rozwiazanie dla siebie, no nie wiem ale np , codzienny makijaz, albo bo teraz jest "cieplo" to mozesz zalozyc bluzeczke z dekoltem, "zaszalec"jak te norweszki, jestes mloda i stac Cie na to,
dolowanie sie niczego nei rozwiaze, popatrz w lutro i powoedz sama sobie ze jestes ladna i atrakcyjna, usmiechnij si eod siebie i chodz usmiechnieta :tak:
NIE ROB Z SIEBIE STAREJ DUPY BO NI ANIE JESTES!!!!!!
a niedlugo zaczna sie tilbudy to wogole ja bede chodzic calyzcas usmiechnieta :rofl2:
 
a i najwazniejsze nie rob tego dla meza tylko DLA SIEBIE :tak:
Bo dla Siebie chcesz ladnie wygladac zeby czuc sie w swojej skorze dobrze, to ze masz dzieco w niczym nie przeszkadza, aj mam dwojke i jest super :-)
glowa do gory,a slonce tez kiedys do noregii musi zawitac :tak::-D
 
Hej ja wlasnie jestem w trakcie przygotowan niespodzianki dla Darka z okazji urodzin:tak::-p

Witam Marjole;-)

Ktos pytal (juz nie pamietam kto ) czy zmienialam kosmetyki ale nie zmienialam:-p
Wczoraj kapalam ja w tym krochmalu:tak: Tylko zamiast w samej tej wodzie to ja uzylam plynow:zawstydzona/y: Niewiedzialam ze to tak nie wolno:-( Ale dzis juz bedzie tylko woda z krochmalem:tak: Mam zamiar kapac ja w tym az to niezniknie:tak:
raczej nie jest to zadne uczulenie.. wczoraj przejrzalam neta i znalazlam zdjecia potowek i wlasnie u mojej malej tak to wyglada.

Buziaki. odezwe sie pozniej ide wieszac balony:laugh2:
 
reklama
MOJE MALENSTWO. wiesz co ja ciebie czytam i nie pojmuje!!! masz wczesniaka i okazuje sie problemy z dzieckiem od poczåtku bo jak nie z mlekiem to teraz ze skorå.. jestes tutaj miedzy innymi po to zeby zasiegnåc porady u innych - bardziej doswiadczonych matek bo przeciez pytasz o rozne rzeczy.. a nie wiem po co pytasz bo i tak robisz swoje.. nie wiem czy Amelce sie poprawilo i juz jej sie nie odbija mleczkiem ale sama pisalas ze diety nie stosujesz i stosowac nie bedziesz i to tylko i ze wzgledu z wlasnej wygody.. poisz jå czyms na wlasnå reke, podajesz jak nie lewatywy z kminku to nadmanganiany potasu i inne eksperymenty nie wiadomo skåd wziete!! dziewczyny pisaly zebys moze nie uzywala tych kosmetykøw a ty piszesz ze uzywasz dalej i jeszcze sie z tego cieszysz!! to jakies wariactwo jest!! ile ty masz lat bo wydaje sie ze jakos tak niedorosle i nieodpowiedzialnie podchodzisz do sprawy.. a chodzi przeciez o zdrowie TWOJEGO dziecka!!! to jest wczesniak o ktorego jeszcze bardziej trzeba zabiegac i uwazac!! a ty juz chcesz jej sloiczki wprowadzac??????? ????!!!!!!!!!!!!!!!
chcesz to sie na mnie obrazaj, ja Ci tu nie ublizam tylko pisze ze czytam i normalnie niedowierzam... z calym szacunkiem....mam nadzieje ze Amelce te Twoje praktyki bokiem nie wyjdå... moze i chcesz dobrze ale z perspektywy innych osob wyglåda to troche inaczej i moze poprostu czasami niewiele trzeba - tylko sie troche posluchac innych tym bardziej ze dziewczyny czas i sily tracå na doradzanie a Ty i tak jednym uchem wpuscisz a drugim wypuscisz...

ps. wiem dziewczyny ze ostatnio obiecywalam sie pokazac i nic nie wyszlo.. jestem na etapie przeprowadzki i innych rzeczy.. mam nadzieje ze uda mi sie do Was wrocic..
buziaczki!
 
Do góry