reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Mińska Maz i okolic

Witam wszystkie mamusie a przede wszystkim te z Mińska i okolic :)Natalko zrobiłam to co ty i zarejestrowałam sie na tym serwisie...Niewiedzialam ze to taka fajna stronka:) Pozdrawiam wszystkie mamusie :*

Stokrotko witaj. Masz rację BB jest naprawdę super. Ja siedzę odkąd tylko dowiedziałam się o ciąży i znalazłam naprawdę super dziewczyny. Z niektórymi przeniosłyśmy relacje do realu i jest super.
Opowiedz coś o sobie i o tym ślicznym maluszku którego widzę w Twoim awatarze.
 
reklama
hej dziewczyny.
Gdzie w MM jest jakiś sklep w który mogłabym kupić sobie jakiś niegłupi łach na Komunię córci. No i oczywiście nie bardzo drogi. chcę jakieś spodnie i do tego coś jeszcze.
 
hej dziewczyny.
Gdzie w MM jest jakiś sklep w który mogłabym kupić sobie jakiś niegłupi łach na Komunię córci. No i oczywiście nie bardzo drogi. chcę jakieś spodnie i do tego coś jeszcze.
Agapa niestety nie orientuję się w sklepach odzieżowych w Mińsku. Jakieś półtora roku temu jak szukałam eleganckiego kompletu to znalazłam w "Cosmosie" w Stanisławowie i zapłaciłam wtedy za niego ok 150 zł za spodnie z topem i żakietem
 
dzięki:-) Dziś jadę do Mińska to może coś znajdę.

Jak wyhaczysz jakiś fajny sklep to daj znać. Mnie niedługo czeka wymiana garderoby to każdy namiar się przyda bo dla siebie na allegro nie potrafię kupować

witam,jestem tu nowa chociaż mój synek ma 2 latka,też pochodzę z mińska.

Monia witaj wśród nas


Muszę się Wam pochwalić że niebawem dostaniemy nową spacerówkę x-landera do testowania za darmo. Super się złożyło bo właśnie miałam zamiar rozejrzeć się za jakimś lekkim wózeczkiem. Co prawda Natalka w okolicy domu porusza się na nóżkach albo na rowerku ale od jesieni będziemy musiały prowadzać Martynkę do przedszkola i 2 km mała na nóżkach nie pokona. No a teraz przyda się na wypady np do zoo.
Wózeczek wygląda tak
Wózek dziecięcy XGO - X-lander
i wybrałyśmy sobie kolor energy
 
Witaj Monia:) napisz nam więcej o sobie:)

Super Kokusia, że będziesz ją testować:) my właśnie kupiliśmy taką tanią spacerówkę składaną do samochodu, na zakupy albo jakieś wyjazdy.

A co na naszym wątku tak cicho?
 
reklama
hej!
kokusia można wiedzieć na jakich zasadach dostałaś ten tester?
poza tym u mnie wszystko w porządku. właśnie wróciłam z rodzinką z 2-dniowego pobytu w Mińsku. wszystkim było smutno, ze to tak szybko zleciało. czekamy kolejnych weekendów. moje dziecko nigdy nie chce wracać z działki :-)
 
Do góry