reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Mińska Maz i okolic

reklama
Witam, jestem z Mińska Maz.
ja jeszcze mamusią nie jestem, ale już pod moim serduszkiem powstaje nowe życie. Byłam dziś na usg, ale jest jeszcze za wcześnie aby zobaczyć to moje małe szczęście za tydzień mam iść ponownie, trzymajcie kciuki za to małe serduszko aby biło już na monitorku :happy:

pozdrawiam i do usłyszenia
 
hej dziewczyny.
wczoraj bylam na pierwszej wizycie u dr.Maletki. dzidzia super. ma już całe 9,3 mm ;-)
duża dzidzia :-) bardzo sie cieszy i wszystkim w koło opowiada, że będzie miała siostrzyczkę. :-)
ja kiedyś zakupy robiłam albo na Warszawskiej, przy starym kościele (teraz ten sklep jest chyba w tej galerii przy kinie) a później na warszawwskiej przy zusie.
np. fotelik kupiłam w tik-taku ale przez allegro. było sporo taniej.
ja miałam dla Martusi Renolux 9-18 kg. byłam z niego bardzo zadowolona.
 
Witajcie. Trochę nie zaglądałam ale ostatnio jakoś krucho u mnie z czasem. A jak siadam na net to szukam ubranek dla dziewczynek bo powyrastały. Małą już obkupiłam i czekam na listonosza a teraz szukam dla większej.

Witam, jestem z Mińska Maz.
ja jeszcze mamusią nie jestem, ale już pod moim serduszkiem powstaje nowe życie. Byłam dziś na usg, ale jest jeszcze za wcześnie aby zobaczyć to moje małe szczęście za tydzień mam iść ponownie, trzymajcie kciuki za to małe serduszko aby biło już na monitorku :happy:

pozdrawiam i do usłyszenia

Anula witaj i gratuluję fasolki. Wiesz już na kiedy masz termin?

hej dziewczyny.
wczoraj bylam na pierwszej wizycie u dr.Maletki. dzidzia super. ma już całe 9,3 mm ;-)
duża dzidzia :-) bardzo sie cieszy i wszystkim w koło opowiada, że będzie miała siostrzyczkę. :-)
ja kiedyś zakupy robiłam albo na Warszawskiej, przy starym kościele (teraz ten sklep jest chyba w tej galerii przy kinie) a później na warszawwskiej przy zusie.
np. fotelik kupiłam w tik-taku ale przez allegro. było sporo taniej.
ja miałam dla Martusi Renolux 9-18 kg. byłam z niego bardzo zadowolona.

Magdaa brawo dla fasolki i dla dużej dzidzi że tak fajnie przyjęła wieśc o rodzeństwie. Mam nadzieję że nawet jak urodzi się brat to nadal będzie szczęśliwa;-)


Słuchajcie dziewczyny mam do sprzedania huśtawkę wolnostojącą, muzyczny ocean, leżaczek Fiszer Prajsa i chodzik pchacz Playskool po mojej Natalce. Gdyby któraś z Was była czymś zainteresowana to dajcie znac to opiszę i podeślę zdjęcia. Zawsze byłoby taniej o przesyłkę:-)
 
Magda baaaaaaardzo się cieszę :)
ja się zastanawiam nad Renoluxem , mówisz zadowolona. hmmm to może się zdecyduję ? zastanawiałam się nad maxi-cosi , ale ten Renolux ma super kąt wychyłu :)
 
Witam, jestem z Mińska Maz.
ja jeszcze mamusią nie jestem, ale już pod moim serduszkiem powstaje nowe życie. Byłam dziś na usg, ale jest jeszcze za wcześnie aby zobaczyć to moje małe szczęście za tydzień mam iść ponownie, trzymajcie kciuki za to małe serduszko aby biło już na monitorku :happy:

pozdrawiam i do usłyszenia
Witaj wśród nas. Gratuluję tej maluśkiej istotki i trzymam kciuki za was oboje. Czekam na relacje po kolejnej wizycie.
 
dziękuję Wam za życzenia :-)

kokusia mam nadzieję, że jeżeli rzeczywiście to bedzie braciszek to mała też bedzie sie cieszyła.

Framama Renolux to na prawdę fajny fotelik. mi sie sprawdził w 100% i zostal dla drugiego dzidziusia. Marta jeździła w nim 2 latka i zrobiła w nim mnóstwo kilometrów. maxi cosi też jest fajny, ale chyba cena jest nieporównywalna :-).
 
reklama
Do góry