reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Mińska Maz i okolic

reklama
Straszna cisza:) ładna pogoda i żałoba pewnie. Ja dziś byłam z małą na szczepieniu bardzo dzielna była płakała bardziej jak ją lekarka badała niż jak zastrzyk dostała:) Ale zastanawia mnie kwestia jej wagi bo ma już roczek i waży 8,180 i to chyba nie jest za dużo. Ja już nie wiem z niej jest taki niejadek, nie chce jeść muszę wmuszać w nią:( a wy jakie macie sposoby na karmienie?
 
Natasza przede wszystkim ogromne całuski dla malutkiej z okazji roczku :*
Wagą małej to ja bym się zbytnio nie martwiła. Jeśli od początku trzyma się na podobnym centylu to widać taka jej uroda. Dziecko szczuplejsze to dziecko zdrowsze.
Ja z Natalką to jeśli chodzi o jedzenie to problemów nie mam. Mała uwielbia jeść i nie ma bata żeby chociaż nie spróbowała tego co dostaje. Ale to ile zje to jej sprawa. Ma taki nawyk że jak już się naje to oddaje talerz i już wtedy żebym nawet próbowała to nie dam rady nic w nią wmusić. A waży teraz 11kg.
 
Są ważniejsze czyli chodzenie wszędzie, a już stara się sama chodzić.
Dziewczyny oddam czopki paracetamol Calpol 80mg dla dzieci od 3 do 12 miesiąca są nieużywane mi się nie przydadzą.
 
Witam
na analizie krwi w końcu nie byłam bo chyba bałam się za bardzo, że jeszcze coś w normie nie wyjdzie i nie lubie się kłóć, oszczędziłam sobie "stresu"

dziś byłam na usg i lekarz już potwierdził ciążę, 5tydz i widać fasolke na usg :happy::happy::happy: mi od 1dc wychodzi, że to powinien być 6tydz, ale różnice mogą być
powiedział, że dzidzia jast w bezpiecznym miejscu i od razu mi lepiej :tak:
kolejna wizyte mam za miesiąc, ale zastanawiam się czy za 2 tyg nie iść prywatnie na usg żeby sprawdzić czy widac juz serduszko, ale jeszcze pomyślę... póki co nie mogę się nacieszyć widokiem mojej kropki :-)
Zobacz załącznik 238572
 
Witam
na analizie krwi w końcu nie byłam bo chyba bałam się za bardzo, że jeszcze coś w normie nie wyjdzie i nie lubie się kłóć, oszczędziłam sobie "stresu"

dziś byłam na usg i lekarz już potwierdził ciążę, 5tydz i widać fasolke na usg :happy::happy::happy: mi od 1dc wychodzi, że to powinien być 6tydz, ale różnice mogą być
powiedział, że dzidzia jast w bezpiecznym miejscu i od razu mi lepiej :tak:
kolejna wizyte mam za miesiąc, ale zastanawiam się czy za 2 tyg nie iść prywatnie na usg żeby sprawdzić czy widac juz serduszko, ale jeszcze pomyślę... póki co nie mogę się nacieszyć widokiem mojej kropki :-)
Zobacz załącznik 238572

Anula_mm super że widać już dzidzię. Teraz już na pewno łatwiej będzie Ci uwierzyć że nosisz w sobie dzidzię. Tym niewielkim przesunięciem to się nie martw bo prawie zawsze się zdarzają. Ja zawsze kierowałam się wyliczeniami lekarza i wg tego liczyłam tygodnie ale dzieciaczki i tak wychodzą kiedy chcą. U mnie w obu przypadkach to było ok miesiąca wcześniej.
 
reklama
Witam wszystkie mamusie a przede wszystkim te z Mińska i okolic :)Natalko zrobiłam to co ty i zarejestrowałam sie na tym serwisie...Niewiedzialam ze to taka fajna stronka:) Pozdrawiam wszystkie mamusie :*
 
Do góry