reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Mińska Maz i okolic

Zostałyśmy tylko my:) Inne dziewczyny nie odzywają się, Stokrotka-Edyta wróciła do pracy więc brakuje jej czasu:(

Kokusia decydujemy się:) weźmiemy go, tylko napisz mi kiedy ci pasuje, żebym go odebrała. Będziesz musiała mi też drogę wytłumaczyć:)
 
reklama
cześć dziewczyny!
sorki że tak długo nie pisałam, ale miałam tyle spraw na głowie. ale już jestem.

od poniedziałku wracam do pracy :( strasznie się z tym czuję ...

miłego dnia kochane :)
 
I teraz Kokusia zaraziłaś mnie szukaniem:) A moja bryka już na jeździku:) tylko dziwnie bo to tyłu jedzie

Haha ważne że w ogóle chce jeździć, nie ważna jak:-D. No masz rację to szukanie jest wciągające:tak:. Ja tak kiedyś dwa dni zmarnowałam:baffled:. Tylko nigdy nie podawaj prawdziwego numeru tel bo będą wydzwaniać. Ja zawsze zmieniam jedną cyfrę:-p.

A Kasieńka jest przesłodka:tak::tak::tak::-)

cześć dziewczyny!
sorki że tak długo nie pisałam, ale miałam tyle spraw na głowie. ale już jestem.

od poniedziałku wracam do pracy :( strasznie się z tym czuję ...

miłego dnia kochane :)

Framama ładnie to nas tak zaniedbywać? Mam nadzieję że obie z Franią poradzicie sobie w nowej sytuacji. A wracasz na cały etat czy tylko na kilka godzin? I z kim małą zostawiasz?
 
Witajcie dziewczynki. Trochę nas mało na tym wątku. Ja nie zawsze mam czas. Dużo czasu poświęcam Majce, bo wiadomo że całe dni nie będzie spała wystarczy że całe noce śpi:-):-). W niedzielę mam komunię mojej najstarszej córki, za tydzień chrzciny siostrzeńca i jeszcze za następny tydzień urodziny siostrzenicy itd. więc brakuje mi trochę czasu żeby się tu z wami spotkać.Na dodatek mąż miał b. ważny egzamin (jest elektrykiem jak coś to walcie śmiało) na uprawnienia budowlane więc wszysttko było na mojej głowie.

A teraz z innej beczki. Jakie szukanie tak bardzo was wciąga??? Może i ja bym poszukała. Kiedyś chyba Kokusia pisała że zgłosiła się do testowania wózka - gdzie można się zgłosić do testowania takich rzeczy?

Natasza jak będziesz jechać do kokusi to w Staśkowie pomachaj mi bo będziesz przejeżdżać ko mnie:-D
 
Witajcie dziewczynki. Trochę nas mało na tym wątku. Ja nie zawsze mam czas. Dużo czasu poświęcam Majce, bo wiadomo że całe dni nie będzie spała wystarczy że całe noce śpi:-):-). W niedzielę mam komunię mojej najstarszej córki, za tydzień chrzciny siostrzeńca i jeszcze za następny tydzień urodziny siostrzenicy itd. więc brakuje mi trochę czasu żeby się tu z wami spotkać.Na dodatek mąż miał b. ważny egzamin (jest elektrykiem jak coś to walcie śmiało) na uprawnienia budowlane więc wszysttko było na mojej głowie.

A teraz z innej beczki. Jakie szukanie tak bardzo was wciąga??? Może i ja bym poszukała. Kiedyś chyba Kokusia pisała że zgłosiła się do testowania wózka - gdzie można się zgłosić do testowania takich rzeczy?

Natasza jak będziesz jechać do kokusi to w Staśkowie pomachaj mi bo będziesz przejeżdżać ko mnie:-D

Agapa mój też jest elektrykiem z tym że on z uprawnieniami wysokościowymi;-):-D. Oj intensywny okres teraz przed Tobą:tak:
Co do testowania to podeślij mi adres mailowy to wyślę Ci zaproszenie i link do ankiety którą trzeba wypełnić żeby Cię przyjęli.
 
reklama
Jak wam udaje się zacytować słowa kilka osób? Mi się nie udaje:(

Iza właśnie o nas zapomniałaś, a jakie śliczne zdjęcie masz Frani:) ślicznotka a jaka już duża:):-):-):-):-)
 
Do góry