reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Manchesteru

Dziękuję jeszcze raz za gratulacje. Ja cesarkę miałąm 22go lutego o 14.38,a już następnego dnia rano sama robiłam wszystko koło małego, a po południu (koło 14 mogliśmy iść już do domku), więc bardzo szybko, ale ja się czułam super.

lysa_d... tu nie ma co podziwiać- Filipa udało nam się mieć naturalnie prawdziwym cudem, więc z drugim postanowiliśmy nie zwlekać, bo później mogłoby się okazać, że wcale byśmy nie mieli drugiego- od taka desperacja.

a propo's wagi Filip ma 6,5 m-ca i waży 8200.

dobranoc
 
reklama
heej:) dawno tu nie zagladalam:) bo panowala niestety gluucha cisza:) super jakby tak Man . zaczal byc bardziej aktywny;)
Ja tez mialam tu cc i podobnie jak Ty Pandorka (raz jeszcze GRATULUJE kolejnego dzidizusia:)- w srode mialam w piatek bylam juz w domu..i sama wszystko kolo siebie i malego robilam:)..
Elzu - ja chodzilam w ciazy na basen na ten k.Hulme wlasnie:)..i niczego dzieki Bogu nie zlapalam:)-polecam...skoro mieszkamy w na tej samej dzielnicy - moze sie spotkamy:) - o szczepieniach dziewczeta juz napisaly..wiec dodam, ze warto skorzystyac z darmowych w UK;)
propos Baguley - mam kumpele rodzi za 3 tyg...wiec jak cos- ja czasem tam bywam wiec ...wspolny spacerek wskazany:)

moj mamy 2 m-ce 7 kg:D
Klaudia 4 l. 18 kg
 
reklama
Czesc Dziewczyny,
Sorry za dlugie nieodzywanie sie a wlasciwie nie pisanie, ale wrocilam do pracy i jestem bardzo zajeta ostatnio. Troche postow przybylo podczs mojej nieobecnosci, wiec mialam co czytac! :) U nas ok.
Lysa pytasz jak po kontroli 8 miesiecznej? Dobrze bardzo, chociaz to juz jakis czas temu bylo :) Olivek wazy juz 10 kg. Ma dwa zeby, ktore niedawno mu sie wykluly, stoi i chodzi trzymajac sie mebli lub w okol zabawek. Umie pomachac raczka i czesto bije sobie bravo :) W sumie jest bezproblemowy, poza stalym problemem spania w nocy. Licze na to, ze jak zabki wszystkie wyjda, zacznie w koncu przesypiac cala noc. Takze u nas wszystko gra i oby bylo tak jak najdluzej. Staram sie opanowac organizacyjnie nowa sytuacje i na razie slabo mi to wychodzi, zdarza mi sie zasypiac do pracy ;)
Za to jestem bardzo zadowolona z opiekunki Olivka. Fajna, mila odpowiedzialna dziewczyna, a do tego Olivek bardzo ja lubi. :)
Jesli chodzi o polskiego ginekologa, to ja w czasie ciazy bylam dwa razy w Private Medical Centre. Raz dla sprawdzenia, a drugi raz po zwolnienie :) I szczerze mowiac obie wizyty nie byly warte zaplaconych pieniedzy. Podczas pierwszej Pani doktor mnie nie zbadala, tylko po angielku pomacala brzuch, a w trakcie drugiej Pan doktor po pierwsze sprawial wrazenie zmeczonego, a po drugie mialam wrazenie, ze chce jak najszybciej skonczyc moja wizyte. Takze nie poszlabym tam kolejny raz, no chyba, ze znowu po zwolnienie :)
Pandorko- gratulacje-nie mialam jeszcze okazji!
Postaram sie tu do Was zagladac od czasu do czasu, jak tylko znjade chwilke :))))
Pozdrawiam wszystkich!!!!!
 
Do góry