reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Manchesteru

malinka222, taki aparat jak maja polozne? Bo ja kupilam z argosa taki ze sluchawkami i jest za przeproszeniem g... warty, nic kompletnie nie slychac procz szumu, nawet jak przyloze do swojego serca to slabo slychac, a co dopiero malucha.. :/ strata pieniazkow.

Czy ktoras z was uzywala tens machine, na skorcze? Zastanawiam sie czy warto kupic, bo na szkole rodzenia bardzo polecali.. a moze ktoras z was chce odsprzedac? :)
 
reklama
Mam taki jaki mają położne.One są drobie bo kosztują ok.100f,ale ja wypożyczyłam na miesiąc za 10f na ebay,bo na dłużej mi nie potrzeba.Fajna rzecz,bo bardzo wyraźnie słychać serduszko.Robiłam też koleżance w 20tyg.i też ładnie było słychać.Jak jest dzień w którym mały jest spokojniejszy to go podsłu****ę i jestem spokojna.

Podsłu****ę,nie wiem czemu mi gwiazdki pokazały.

A już wiem,cenzura.Hehe;-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Dziewczyny jestem po wizycie u położnej.Nasz mały waży 3300g i ma ok.36cm od czubka głowy do pupy.Serce pięknie bije,dzidziuś jest ułożony w pozycji wyjściowej i położna powiedziała że od jutra już będzie donoszony i może się spokojnie rodzić.Wolałabym go przetrzymać ze 2 tygodnie.Myślę że jeszcze trochę posiedzi w brzuszku,bo nie mam jakiś objawów,tylko skurcze,ale nie były bardzo bolesne i przechodziły jak się położyłam.
 
3300g to piękna waga. Jak urodziśz w terminie, to pewnie z 4000g będzie wazyć ;-)

Czy ktoras z was uzywala tens machine, na skorcze? Zastanawiam sie czy warto kupic, bo na szkole rodzenia bardzo polecali.. a moze ktoras z was chce odsprzedac? :)

Już chyba o tym kiedyś pisałam, ale może w innym temacie. Otóż- w większości szpitali można sobie taką TENs machine wypozyczyć i jest to koszt w okolicy Ł20-50. Trzeba zapytać w ante-natal clinic albo u tej położnej, która szkołę rodzenia prowadzi. Wydaje mi się, że nie warto kupowac na ten jeden raz.
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczyny!Ja po następnej wizycie u położnej.Synuś ładnie przybiera.Ma ok.3700g,więc pewnie będzie klopsik.Został mi jeszcze tydzień do wyznaczonego terminu.Za tydzień mam jeszcze wizytę z położną.Wyznaczyli mi wizytę w szpitalu po 10 jakby nic się nie działo.Położna powiedziała że mogę stosować domowe sposoby na wywołanie porodu.Mówiła o herbatce z liści malin,tylko nie wiem gdzie mam ją kupić i czy ona w ogóle pomoże.Czy któraś z Was piła ten specyfik?
 
Malinka, nie wiem ile w tym prawdy, ale ja w sobote zjadlam swiezego ananasa a w niedziele odeszly mi wody hehe byc moze przypadek ale jezeli lubisz takie swieze ananasy to mozna sprobowac. A jezeli chodzi o herbatke, to w ziolowych powinni miec, bo to musi byc taka lisciasta do zaparzenia (chyba:))
 
reklama
Położna powiedziała że mogę stosować domowe sposoby na wywołanie porodu.Mówiła o herbatce z liści malin,tylko nie wiem gdzie mam ją kupić i czy ona w ogóle pomoże.Czy któraś z Was piła ten specyfik?

kupisz ją na pewno w sklepie ze zdrową żywnością Holland & Barrett . Ja ją piłam, ale nie pomogła.
 
Do góry