reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Manchesteru

witajcie kochane
jestem mamusia blisko 7miesiecznej coreczki i mieszkamy z tatusiem w manchester a dokladniej w eccles ( m30 )
czy jest jakas mamusia niedaleko mnie ?
eh ale mamy pogode od paru dni co? wytrzymac nie idzie:)
pozdrawiam wszystkie dziouszki

pandorka dzialasz tez na mw?
 
reklama
Witam wszystkie Mamy z Manchesteru,
Jestem zupelnie nowa na tym forum. Jestem w ciazy i termin mam na koniec listopada. Bede rodzic w szpitalu St Mary's w MCR.Mam w zwiazku z tym pytanie, czy któraś z Was rodziła w tym szpitalu? Na co należy uważać? Co ze sobą zabrać? Jakie są warunki i opieka? Jak oceniacie sam poród? Będę wdzięczna za wszystkie Wasze odpowiedzi. Z góry wszystkim bardzo dziękuję i serdecznie pozdrawiam.
 
Witam...cos tu faktycznie cicho..a ja tak na was liczylam...Jestem mama 2 letniego Szymka i niedlugo zamieszkamy w Manchesterze ...przeprowadzamy sie z Huddersfield w tym miesiacu, wlasnie jestesmy na etapie szukania mieszkan od prywatnych landlordow w okolicach Salford i Eccles.Moze jest tu jakas mama , ktora chetnie zawarla by nowa znajomosc?Nikogo nie znam w Manchesterze.Pozdrawiam serdecznie
 
reklama
Czesc Yowka, widzisz ja tez liczylam, ze dostane tu odpowiedz na kilka interesujacych pytan, ale stare przyslowie mowi umiesz liczyc licz na siebie niestety. Ja mama zostane juz niebawe termin mam na za 2 tygodnie i mam nadzieje, ze wszystko bedzie dobrze ze mna i malenstwem. Bedziemy miec synka!Jesli masz jakiekolwiek pytania odnosnie zycia w Manchesterze, to pisz,,mieszkam tu od ponad trzech lat i postaram Ci sie odpowiedz jak umiem najlepiej. Pozdrawiam serdecznie i zycze powodzenia :)
 
Do góry