reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Manchesteru

hej Aniu- absolutnie(bynajmniej mi:-)nie chodzi o zaden spor- bo uwazam, ze jakotakiego nie było- po prostu wymiana zdań- a kazdy (i dobrze!) ma prawo do wyrazania swojej opinii;-)zaprszenie wciaz aktualne Aniu?:-)..niestety ostatnio czas pedzi jak szaalony- a niedługo upragniony urlop:-)odliczamy dni........

Eternity666 - co tam ciotka słychac?? kupe lat Cie nie widziałam -siedzisz cicho. :-pmusisz wpasc zobaczyc nas na nowym:rofl2:
 
reklama
hej Rusalka:) u nas nic ciekawego po staremu... praca i dom i tak w te i nazat;-)
wpasc to musimy rzeczywiscie:)
to dajcie znac kiedy wam pasuje to podjedziemy moze jakos w weekend:tak:
pozdr
 
w weekend-y przed wyjazdem..kurcze kiszka..bo w ten i kolejny mamy zaproszenie na urodziny..:baffled:
ale dzis kupilismy 2 autko i ja tez bede mobilna:-)
jak bedziesz na gg daj znac
pozdrawiam - buzka dla Kaji
(ciotka czy TY wiesz jak mja mała sie znmieniła:szok:..straszny łobuz:baffled:
 
Hej

Dlugo mnie nie ylo bo nie mialam netu:(
Dziewczyny co to za spory na naszym forum:angry: Nosy do gory i nie obrazac mi sie tu.
Ja tez rodzilam w SMH i bylo ok. Pisam juz gdzies wczesniej co dokladnie trzeba zabrac, bo mialam wykaz ze szpitala, wiec jak ci sie chce pogrzebac to na pewno znajdziesz, ja nie mam kompletnie czasu bo juleczka rzadzi na calego. moge tylko powiedziec ze jakis kremik na sutki na pewno ci sie przyda - bo maluszek potrafi z nimi zrobic zaskakujace rzeczy:) no i jakby cos ci zabraklo to ktos ci dowiezie. nie stresuj sie bedzie dobrze. Spij ile dasz rade i odpoczywaj bo pozniej to juz nie ma czasu na nic, tylko zajmowanie sie slodkim malenstwem:)

4 lipca lece z Julcysiem do polanda i bedziemy tam 2 miesiace, ale sie wyodpoczywam hura! Juz nie moge sie doczekac:)

pozdrawiam goraco
 
Ewiki dzieki! ja juz dawno spakowana,a jak bylam ostatnio w szpitalu to tez dostalam taka liste potrzebnych rzeczy.Juz sie tak tym nie stresuje,bo zawsze mozna cos dowiezc.Teraz za to czekam jak na szpilkach,bo na dniach termin,a moj maly babel chyba sie tak szybko tu nie wybiera.
Nie wiecie dziewczyny jak to tutaj jest z cesarka,czy mozna sobie tak po prostu chciec zamiast porodu naturalnego? i czy tatus moze byc przy cesarce:confused:
 
cześć laseczki
wiem, wiem-wpadam jak po ogień ;-)
jestem na etapie poszukiwania szkoły dla mojej 12letniej siostrzenicy, która jeśli sie uda to już od września zamieszka z nami i pójdzie tu do szkoły. Jeśli nie w tym, to w przyszłym roku. Nie bedę tłumaczyć, co, jak i dlaczego podjęliśmy taką decyzję i mam nadzieję, ze to zrozumiecie. Muszę jeszcze raz pójść do szkoły, która dla młodej wybraliśmy i porozmawiać na temat jej przyjęcia ( czy w ogóle to będzie mozliwe), no i troszkę sie do tego przygotować. Mam do was pytanko: gdzie w Manchester ubieraja się 12latki? Bo powiem szczerze, ze albo widzę ciuchy dla dzieci do 10go roku zycia albo dla panienek koło16, a nie chcemy, zeby była dzieciuchem, ani też taka no wiecie stara-maleńka :cool2:szczególnie, że młoda tez byle g**** nosić nie będzie. Pozdrawiam.
 
oj ale tu cisza:szok:
Mamuski ktora z was mieszka blisko Chorlton:confused: Chetnie bym sie z kims wybrala na spacerek z dzieciaczkami,bo samej troszke nudno,zwlaszcza,ze moj maluch jeszcze ciut za maly,zeby z mama pogadac:sorry2:
 
Madzia ja blisko mieszkam-ostatnio byłam na chorlton-ie w małpim gaju- Bardzo sie Klaudii podobało:tak:znam kilka dziewczyn z dzieciaczkami- chodzimy do przedszkola- wiec jak cos zapraszamy:tak:odezwij sie na gg
pozdrawiam


Eternity - kiedy wpadniesz nas odwiedzic? jak sie maja sprawy u Was- mam nadzieje,z e wsyztko OK..- czekam na wiadomosc na gg- musimy sie zgadac- buziam:*
 
reklama
Do góry