reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Manchesteru

reklama
Czesc dziewczyny!Mam do sprzedania wozek niemieckiej firmy I'coo 3 w 1.Kolekcja 2007,posiada bardzo ladnie skorzane wykonczenia.Marka I'coo jest najbardziej ekskluzywna linia wozkow firmy Hauck.Wozek przeznaczony jest dla dzieci od urodzenia do 15 kg.Cena tego wozka w slepie to ok.450 funtow u mnie polowe taniej.Prosze o kontakt zainteresowane osoby.Ania

http://img512.imageshack.us/img512/4599/4a6512wb4.jpg
http://img215.imageshack.us/img215/6355/466712is6.jpg
http://img211.imageshack.us/img211/5092/450812qg0.jpg
 
hej

Eternity dzieki za informacje. szukam wlasnie jakiegos kursu, ale oczywiscie idzie mi tojak po grudzie, bo julka uwielbia klawiature, hihi.
a tak swoja droga strasznie tu cichutko.
Dziewczyny piszcie cos:tak:

Moj julcys ostatnio ciagle cos gada, potrafi przez caly dzien cos tam po swojemu sobie mowic, hihi. no i robi przy tym przesmieszne minki. opowiada cos na calego, tylko co? no ale przynajmniej jest wesolo. Rosnie z niej niezla rozrabiarka:-) a ja nie moge sie nacieszyc ze wreszcie robi sie zielono, oby jeszcze sie cieplo zrobilo. Mam nadzieje ze to lato bedzie lepsze od popszedniego.

pozdrawiam wszystkich serdecznie
 
ewiki moja znajoma pracowala w przedszkolu, tez konczyla studia pedagogiczne w Polsce i nie robila w UK zadnych dodatkowych kursow, jedynie musiala przetlumaczyc polski dyplom i zarejestrowac sie tu w UK. Probowalam sie z nia skontaktowac ale dowiedzialam sie tylko, ze niestety wyjechala do Polski. Jesli dowiem sie wiecej o tym gdzie dokladnie musialabys sie zarejestrowac to dam znac...no chyba ze ktoras z was cos wie wiecej na ten temat.

Babeczki kochane- musze kupic lozeczko turystyczne i zastanawiam sie ktore wybrac. Mam na oku BabyDan Travel Cot lub Jane 2 Position Travel Cot. Sa nieco dluzsze niz te standardowe wiec mozna uzywac je podobno do 3-4 lat. Czy ktoras z was ma podobne albo moze cos ciekawego i sprawdzonego polecic?
 
Hej wszystkim mamuśką :)
Mieszkam od paru miesięcy z mężem i dzieciaczkiem (synek Pawełek lat 5,5) w Manchester ,dzielnica Wythenshawe.
Mam ogromny problem ponieważ mój syn pomimo wieku nie chce mówić (diagnoza postawiona nieharmonijny rozwój psychomotoryczny, zaburzenia rozwoju mowy oraz nadpobudliwość )
Po szeregu badan :MR głowy +rezonans magnetyczny , metabolika ,badanie na Autyzm nic absolutnie nie wyszło.
Mój maż dostał dobra propozycje pracy w manchesterze zastanawiamy sie czy udałoby nam sie osiąść tu na parę lat, czy dziecko wraz ze mną wróciłoby do PL
Pozdrawiam
 
Dziewczyny stanowczo odradzam fryzjerkę Patrycję
z "salonu fryzjerskiego" na Cheetam hill road nad polskim sklepem.
Tragedia! po prostu tragedia!
 
a ja polecam fryzjerke Magde, ktora naprawde zna sie na rzeczy, udziela fachowej porady, pracuje na farbach Wella, jej nr O7858392133, moze komus sie przyda :-)
 
reklama
Cześć dziewczyny,
dawno nas tutaj nie było, ale a to moje egzaminy w collegu a to wyjazd do Polski czy na wakacje.
Moja Natalka ma już 3 ząbki i przemieszcza się na swój sposób, raczkować nie umie bo ma za ciężką pupcię, ale myślę że to niedługo nastąpi bo próbuje, próbuje...:tak:
Mam problem z Natalki oddawaniem stolca, ma ciągle problem chyba ta kupka jest za tłusta już nie wiem co jej dawać jeść, żeby było jej lżej:-(

A tak przy okazji pozdrawiamy wszystkich serdecznie.
 

Załączniki

  • IMG_2538.JPG
    IMG_2538.JPG
    602,1 KB · Wyświetleń: 45
  • IMG_2546.JPG
    IMG_2546.JPG
    323,2 KB · Wyświetleń: 55
Do góry