reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Londynu

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Ala - witaj, fajnie ze juz jestes, jak tam bylo w polandzie? pisz jak tylko masz szas.
jak widzisz u nas na forum dzieciatko przybylo :) a ja juz sie tez nie moge doczekac swojego. Moja kochana szwagierka tez dzisiaj urodzila coreczke ale jest w PL wiec nie moge sie z nimi zobaczyc.
ja nadal pracuje i nadal super sie czuje. jutro ide na spotkanie z polozna wiec dowiem sie jak tam u mnie sprawa wyglada. dziwi mnie tylko to ze tutaj przez cala ciaze nie mialam ani jednego badania ginekologicznego, czy to normalne?

Odezwe sie jutro

milego wieczorku
 
reklama
SylwiaBl ... ja tez nie mialam zadnego badania ginekologicznego, takze w Anglii to jak najbardziej normalne

Miska79, ala_oli, SylwiaBl...Dzieki dziewczyny;-);-)
 
Czesc dziewczyny
ja wlasnie dzisiaj zakonczylam prace. wrocilam do domu obladowana kwiatami i prezentami. troche sie nawet poplakalam...:shocked2::sorry:
teraz wylacznie skupiam sie na mojej dzidzi:-) juz sie nie moge doczekac.
Co tam u was dziewczeta.?
Ada- witamy,
Bluszcz- jak tam mamusia? jak samopoczucie?
Ala- co slychac

Milego weekendy i do napisania:rofl2::tak:
 
hej laski,jstem znowu na moment...przeziebienie mnie dopadlo,okropnie sie czuje,jak dojde do siebie to obiecuje nadrobic zaleglosci,tymczasem przepraszam ze tak egoistycznie...
 
no jestem nareszcie,dzisiaj u mnie lepiej,fakt kaszel pozostal ale samopozucie jakby lepsze,mimo ze deszcz na dworze i brzydko....ogolnie tak dziewczynki w polsce bylo fajnie,ale chcialam juz po tygodniu wracac,tyle rodzinki do odwiedzenia a dwa tygodnie to jednak za malo...mojOliza to sie wyszalal na wsi,brudasek taki byl,100 razy dziennie musialam go przebierac...pozatym to chyba lepiej mitu ni w pl dlatego tak szybko chcialam wrocic na swoje:tak:
SYLWIA-no to piekne ci pozegnanie zrobili w pracy,az zazdroszcze:-pa ogolnie samopoczucie jak przed rozwiazaniem?
ADA-umnie jak widzisz wyzej,ok,ale jednak tutaj mi lepiej...a cou was,jak wam sie uklada?jak malutki?
BLUSZCZ-jak sobie radzisz?

pozdrawiam reszte goraco
 
Czescdziewczyny
Ja niby w domu siedze ale tak naprawde to mnie w ogole nie ma w nim :) do pracy juz nie chodze ale stale gdzies biegam i cos zalatwiam. wczoraj caly dzien bylismy na szkole rodzenia i bardzo mi sie tam podobalo. mielismy tez wycieczke na porodowke i inne oddzialy i tez sie tam troszke naogladalismy. ogolnie nadal jestem pozytywnie nastawiona. Czuje sie super i pelna energii jak z reszta przez caly czas. teraz to juz tylko ciekawosc mnie zjada, im blizej tym bardziej nie moge sie doczekac swojego maluszka i w koncy wiedziec czy chlopczyk czy dziewczynka.
za chwile jade na Ealing, jakies malutkie ostatnie zakupy...
Ala- wracaj szybko do zdrowia, juz sie nie moge doczekac jak sie wybierzemy na kawe :) i jak poznam Twojego synka. Gdzie planujesz byc ba swieta? zostajecie tutaj czy jedziecie do PL?

Bluszcz- jak sie czujesz i jak malutka?

Gdzie sie reszta dziewczyn podziewa?
Befatka- wrocilas juz?

Milego dnia kochane i do naspisania
 
reklama
czesc gwiazdeczki...ja juz lepiej sie czuje,kaszelek zniknal,ale za to mojego Grzesia bierze przeziebienie...dzisiaj w domku siedze,wczoraj zakupki zrobilam...Dzisiaj ma przyjechac facet do internetu bo caly czas sie rozlacza i musi skonfigurowac router...mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze chodzic...
SYLWIA-no ja tez sie nie moge doczekac az sie umowimy na kawke,fajnie bedie:tak::tak::happy:;-)i bardzo jestem ciekawa twojeo maluszka,juz sie nie moge doczekac:tak:a swoja droga jestes na naszej klasie?milych i udanych zakopkow.....fajnie ze chodzisz na szkole rodzenia,to pewnie duzo daje co?a na swieta zostajemy tutaj,w sumie to juz 3 swieta jak nie jade do polski...tak mi lepiej...a wy jakie plany?

reszta dziewczynek jestescie na Naszej klasie?namiary na mnie to Alicja Wieremiejko...czekam:-p

Wlasnie BEFATKA-ty juz estes,czy jeszcze w Pl siedzisz?odezwijsie do nas:tak:
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

Podobne tematy

Do góry