reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy z Limerick

reklama
hejka bejbezzZz :))

haniulka fajnie ze mamka zostala :)

noo pogoda rewelka dzis pol dnia po pracy siedzialysmy na dworze ja z Nadinka :) pogralam sobie w paletki :p a teraz piwkuje :) a pozniej musze sie wziasc za starca :p weekend mamy :p

a jutro o ile pogoda dopisze to zmykamy do kilkenny a w nd do ballybunion Zaakochalam sie w pieknych widokach :))
 
Dzień dobry! I znów poniedziałek i kolejny tydzień przed nami... Ja mam dziś dzień techniczny, w sumie jak co poniedziałek niestety, a potem to sprzątanie się tak za mną cały tydzien ciągnie a efektów w sumie nie widać :baffled:...

Witam wszystkie mamy,jestem nowa na forum. Mam 5miesiecznego synka, przewaznie siedzimy w domu lub spacerujemy sami... fajnie bylo by kogos poznac do wspolnych spacerow lub nawet malej czarnej...
moj e-mail dominika8524@wp.pl

Witaj :blink:! A to racja, że towarzystwo do spacerów jest dobre i dla dzieciaczka również żeby miało się z kim pobawić, nie mówiąc już o mamie któa pewnie chętnie porozmawia z kimś dorosłym ;-)! A z której częście Limerick jesteś?

Udanego dnia życzę :sorry2:
 
Witam kobitki:-) I nowa kolezanke oczywiscie tez :-)
Ale dzis wialooooo nad ranem slyszalyscie to?Az zasnac nie moglam ... Dobrze,ze juz lepiej:-)
Milego dnia!!!
 
witam i ja po dłuższ3ej nieobecności(nooo dla mnie 2 tyg to długo):-p


co tam laseczki u was?? u mnie ładna pogoda....więc jakiś spacerek się szykuje zaraz ..
a w nocy padało wiało .. i było masakrycznie:baffled:
 
reklama
Do góry