reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

podziwiam Cie Hanula ze chodzisz do brzozowskkiego:), ja bylam raz i nigdy nie wroce. ale moze teraz sie zmienil:)

oj nie zmienil sie :no::no::no: albo ja mialam pecha i trafilam na jego ''zly'' dzien

haniulka nie zeybym cie chciala zniechecic czy zle nastawic do pana B ale nic dobrego na jego temat niestety powiedziec nie moge
 
reklama
krycha dzieciaczki sa tak absorbujace??

No muszę przyznać, że dosyć, zwłaszcza, że Oliwii ciągle wychodzą te osotatnie zęby i miałczy i wyje i w ogóle... Także jest wesoło :eek:! A jak już mam chwilę to wole inaczej ją spędzać niż przed kompem ;-) Ale czasem i tu zaglądam, ale nie za często...

Krycha to jeslibys znalazla ten numer to napisz mi prosze,moze mi sie przyda;-) No a co do spotkania to pewnie,mozemy sie kiedys umowic,ja praktycznie siedze w domu teraz,wiec mam duzo wolnego czasu:-) Daj tylko znac kiedy by Tobie najlepiej pasowalo;-)

Znalazłam - 0879128159 - Iwona. Tylko musiałabyś zapytać jak z płatnością, czy jak się samemu tłumacza załatwia to z własnej kieszeni to idzie czy szpital płaci. Nam była wtedy potrzebna ewentualnie na poród, ale na całe szczęście Młody się urodził jak babcia była i Młoda miała opiekę a mój M był z nami :tak: No i tak sobie myślę, że może po weekendzie się spotakamy, co? Ozwę się na priva i się umówimy :-)

podziwiam Cie Hanula ze chodzisz do brzozowskkiego:), ja bylam raz i nigdy nie wroce. ale moze teraz sie zmienil:)

No nie wiem czy się zmienił. Również najlepszego zdania i nim nie mam :no:. I, Haniulka83, jakbyś do niego szła po porodzie to nie daj sobie wmówić, że masz zmiany polipowe :-D:-D:-D Jak się spotkamy to Ci powiem o co chodzi.


No nic, muszę zaraz Oliwkę do wyra wrzucić, bo już mi się słania. W dzień nie bardzo pospała i o, chodzi teraz taka senna...
 
ok Krycha daj znac jak Ci pasuje:-) Teraz mnie troche zalamalyscie z tym lekarzem:-( No ale nie wiem czy jest sens zmieniac teraz ginekologa... Ja bylam u niego w sumie 3 razy,super zadowolona tez moze i nie bylam,ale ostatnio zrobil mi dokladne usg i myslalam,ze wszystko z nim ok...
A chodzilyscie do innego polskiego tu w Limerick?
 
ok Krycha daj znac jak Ci pasuje:-) Teraz mnie troche zalamalyscie z tym lekarzem:-( No ale nie wiem czy jest sens zmieniac teraz ginekologa... Ja bylam u niego w sumie 3 razy,super zadowolona tez moze i nie bylam,ale ostatnio zrobil mi dokladne usg i myslalam,ze wszystko z nim ok...
A chodzilyscie do innego polskiego tu w Limerick?

ja tu unikam poslkich lekarzy jak ognia Niestety moim zdaniem przyjechali tu otwierac pseudo kliniki i zarabiac na nas na wystawianiu zwolnien lekarskich Ale to oczywiscie moje prywatne zdanie ktore sobie wyrobilam majac ta watpliwa przyjemnosc skozystac z ich uslug i baaardzo sie zawiodlam

Niestety haniulka ja w tym temacie nie pomoge Ja chodzilam do irlandzkiego gp i bylam bardzo zadowolona Jest moim lekarzem od 4 lat i nie moge narzekac
Moze inne dziewczyny pomoga
 
Medicus - strona główna bylam u jakubowa i jeszcze jednego tam gin , ale nie pamietam nazwiska, ci lekarze maja po dwie specjalnosci ,naprawde usg jakie mi zrobili bylo super, lekarz odpowiedzial na wszystkie moje pytania (a bylo ich troche), wizyta zusg kosztowala 80e, pozniej wrocilam za 2 tyg i placilam juz tyllo20e,sprawdzilam ich w medical cancil sa zarejestrowani w irlandii jako lekarze ginelolodzy , a nie jak niektorzy specjalisci jako GP,
 
Hellol :)

Widze temat pl lekarzy, ja sie niewypowiem bo nigdy u zadnego polaka tu nie bylam ... A na swojego gp nie narzekam dobry lekarz :)

Ohh dzis wolne :) wylenie sie troszke i zabieram za ogarniecie domku :) piatkowa rutyna :))

Dzindusia wpadnij na kawuche :)

Jak zreszta inne kobieciny tez zapraszam jak zwykle :))
 
Sylcia ja bym z chęcią wpadła ,ale troche daleko, a plany na dziś już są. Ale co sie odwlecze to nie uciecze:)) Jak wróce z PL to sie wybiore do Was i zrobimy spotkanko w Delcie:))
 
reklama
Do góry