reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

Bry! Jakaś taka mało konkretna ta pogoda, ja nie wiem... Padać będzie czy nie, hm... Lepiej byłoby by żeby nie czego sobie i Wam życzę!!!!

Ka.M`cia, gratuluję!!!! Ależ Wam się trafiło, super, ale z tego co pamiętam to chcieliście, nie :sorry2:? Ale super wieści ;-)

Madziakowalik, dobrze by było, ale póki co mój Mały Uparciuszek jakoś się nie kwapi, hm... To dobrze, że jesteście z nowego lokum zadowoleni, oby Wam się w nim dobrze mieszkało :tak:!

Alex2339, no i jak się czujesz podwójna "ciężaróweczko"???

Kasia limerick, bardzo, bardzo dziękuję raz jeszcze :-)! Wysłaąłbym Ci wizrtualnego cmoka od Młodej, ale buźki odpowiedniej brak :baffled:;-):-D


Nooooo, to zmykam na śniadanko :sorry2: Udanej niedzieli życzę ;-)
 
reklama
witam sie weekendowo:-):-):-) pogoda cosik sie psuje oby nie padalo;-)

madziakowalik super ze wam sie nowy domek podoba Oby wam sie dobrze mieszkalo czego wam zycze:tak::tak:

krycha biedactwo , moglabys sie juz rozpakowac ;-);-);-) mam nadzieje ze niedlugo to nastapi Trzymam kciuki za szybkie i bezbolesne rozwiazanie:tak::tak:

sylcia kochana przeslij mi jeszcze raz nr tel do siebie bo mnie sie przez przypadek skasowalas:sorry2:

milego dnia wszystkim:-)
 
ALEX jak sie czujesz ??

Alex2339, no i jak się czujesz podwójna "ciężaróweczko"???


Aj czuje sie fatalnie ciazy mi strasznie ten balonik wygladam juz jak slon:-:)-:)-(
a ostatnio zaczely mi strasznie nogi puchnac chodzic nie moge dotego chlopaki duze brzucholek ma takie obciazenie
a na dodatek strasznie mi sie w oczach miesza mam tylko nadzieje ze to nic powaznego :-:)-:)-(
 
Alex ale juz masz bliżej jak dalej :) trzymaj się dziewczyno i oby tak jak mówisz to nie bylo nic poważnego z Twoimi oczami.A jak synus i rączka?? no i jak mu sie podoba w szkole??
 
Witam. Ja nie wiem czy my jakiegoś pecha mamy czy co? Już kilka dni tygodni szukamy domu a za każdym razem kiedy coś jedziemy obejrzeć okazuje się większą porażką od poprzedniej. A kasy chcą tyle że za 200 euro byśmy tam nie zamieszkali;/
No nic, miłego wieczoru
 
Wiatm :)

Krycha czekamy na Twojego mluszka :) ale uparciuszek maly :). Kasiula w koncu znajdziesz ten domek :) . Odebralismy dzisiaj pieska jest sliczny - taka mala czarna kuleczka :). Maya bardzo zadowolona z pieska i piesek z Mayeczki .I na dodatek odziedziczylismy ptaszki az cztery :) .
 
reklama
Do góry