reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

reklama
hello Kobietki.
W Pl dzisiaj wiosna przyszła:-) Śnieg stopniał, cieplutko się zrobiło i nawet mojego zasmarkanca do sklepu na spacerek zabrałam:-D
Słuchajcie, czy któraś z Was styknęła się z infejcją siusiaczka? Bo u mojego siusiaczek zrobił sie taki czerwony jakby jakaś infekcja się wdała. Ale może to jakaś grzybica po antybiotyku??
 
reklama
aine do dublina sie przenioslas? oj dawno mnie ne bylo

aga chyba dalej mieszkasz na castletroy? o ile pamietam gdzies w oko,licach elm park mieszkalas, ja od ponad 4 lat na bru na gruadan i wlasnie poszukuje nowej chatki, mam juz dosc ogladania domow, codziennie cos i ciagle nie ten idealny ...

camomile moj mlodszy synek mial czesto infekcje przed operacja ale to bylo spowodowane zla budowa siusiaczka, teraz neidawno starszak mial paskudna infekcje, zaczelo sie od zaczerwienienia a potem pojawil sie paskudny ropny wysieg, wyleczylam go furaginem i moczeniem kilka razy dziennie w savlonie


straszna pogoda, wszystkie zabawki w ogrodku porozwalane, ja siedze w domu z szalikiem na szyi, wzielam antybiotyk oby do jutra zaczal dzialac bo umre w pracy
 
Do góry