reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy z Limerick

Pewnie !!!!Ja zapraszam możecie wpaść wcześniej niż w dzień kobiet!!Ja nie widze problemu a i czas można fajnie spędzić :-)Tak jak my z Gosiaczkiem dzisiaj:)))) Ale co do dnia kobiet myśle że to świetny pomysł spędzić w większym gronie :) Ja z przyjaciółkami w polsce co roku tak obchodziłyśmy i fajnie można się pobawić i posmiać taże z Gosiakiem czekamy kto jest za a kto przeciw??I może jakieś propozycje?? Pozdrawiam i miłych snów życze:))
 
reklama
A ja tez zjdlam 3 paczki, a co raz w roku nie mozna??
No i dzis nalepilam pierogow i jestem mega zmeczona.Papatki do jutra.
Ps. Wiecie co dziewuszki zacelam sie czuc jakas wyobcowana tutaj..tak tylko mowie..moze dlatego ze z limericku nie jestem? Nie wiem..Macie juz swoje sprawy, swoje tematy,swoje spotkania eh..ide spac!
 
Ej Gastone no co ty?kochana jak masz samochod to wpadaj do nas na kawusie;-)Kurcze gdybym miala prawko to bym cie odwiedzila.
Jula juz pospala takze musze oddac jej komupter bo bedzie baje ogladac.A ja wracam do lektury:-)Takze dobrej nocy zycze
 
A ja tez zjdlam 3 paczki, a co raz w roku nie mozna??
No i dzis nalepilam pierogow i jestem mega zmeczona.Papatki do jutra.
Ps. Wiecie co dziewuszki zacelam sie czuc jakas wyobcowana tutaj..tak tylko mowie..moze dlatego ze z limericku nie jestem? Nie wiem..Macie juz swoje sprawy, swoje tematy,swoje spotkania eh..ide spac!
No coTYYYY!!!! nawet tak nie myśl!! Nie wiem jak daleko mieszkasz ale nie widze problemu,zawsze będziesz miło widziana :))a co dnia kobiet na pewno coś wykombinujemy i zaszczycisz nas swoją obecnością;-)pozdrawiam:)I dobranoc:-)
 
GASTONE no cos ty!!!jestes tu chyba jedna z najdluzej piszacych :) !!!i bez ciebie nie ma tego watku :)!!!!!
a co do dnia kobiet to ja jestem 3 razy na TAK!tez tak swietowalm w polsce!!zawsze gdzies wychodzilysmy na jakas babska imprezke i zawsze bylo super!!!moze my tez gdzies wyskoczymy???dobranoc !!!
 
czesc kobietki.fajnie ze sie poznalyscie w realu zazdroszcze...ja juz na nic nie mam czasu...kurcze.:no:
Ciezaroweczki ciesze sie ze z waszymi maluszkami wszysko wporzadku:tak:
jak tylko moge to poczytuje was ale jakos nie zawsze jest czas cos naskrobac obiecuje odezwe sie w weekend co by kontaktu nie stracic...
GASTONE ty wyobcowana a o mnie to juz chyba wogule zadna nie pamieta...:-(
MEGAN jak wrocisz juz do humorku;-)to tez moge prosic o zdjecia chetnie zobacze wysle ci @ na priva
KASIA moderatorko kochana ja tez dostepu nie mam do galerii moze zalapie sie na nastepny nabor POZDRAWIAM WAS CIEPLUTKO WSZYSTKIE I NAPISZE SZCZERZE ZE STESKNILAM SIE TROCHE ZA WAMI...mimo ze nie znam zadnej w realu bardzo was polubilam ...n o nic koncze bo smucic zaczynam.spadam spac jutro o 5 trza wstac...
 
heheh o mnie tez zapomnialy....
a ja nie mam czasu na nic..... zaczelismy przeprowadzke..... no i na nowym mieszkanku juz nie bedzie neta wiec nie czesto sie bede pojawiac bo wiadomo w irl trzeba czekac na neta z 2 tygodnie przynajmniej....

no ale jak sie juz zagoszcze na dobre w nowej hatce to moze jakies spotkanko w realu wykombinujemy......

no nic ja ide spac bo padam na pysk ze zmeczenia

aha i ja tez nie zjadlam zadnego paczka nawet nie bylo czasu zeby jesc hihihi
 
reklama
cześć dziewuszki
a ja dzisiaj padnięta po zakupach a od jutra mam gości
co do dnia kobiet to ja jak najbardziej tak;-)
i żadnego pączka dzisiaj nie zjadłam:eek:
spadam bo jeszcze pranie muszę powiesić
dobrej nocki życzę papa
Kasiu nie zapomnij o mnie też bym chciała dostęp do galerii

heheh o mnie tez zapomnialy....
a ja nie mam czasu na nic..... zaczelismy przeprowadzke.....

wiem o czym mówisz ja sie przeprowadzałam kiedy byłam w 8 miesiącu:tak:
 
Ostatnia edycja:
Do góry