reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

reklama
witam sie i ja!!!wizyta w tym szpitalu przesunieta na 18/12 niestety...
Aine ja tez bylam na carzone...super autko naprawde.
mojemu dziecku zaczynaja chyba isc zabki nie wiem czy to mozliwe bo ma dopiero 3 miesiace ale... wydziela tyle slinki ze szok:szok:+ciagle mieli jezyczkiem po dziaslacg tak w godzinach pozno popoludniowych marudzi placze bez powodu,wszystko wklada do buzki i wogule wklada sobie do buzi smoczka i drapie sie nim po dziaslach wiec przyszlo mi na mysl ze to chyba to...nie wiem pomozcie doswiadczone mamusie.
nic ide sie polozyc.
Megan trzymam kciuki za ciebie...

patrzcie jakie to nasze forum mozna cos kupic sprzedac fajnie...:tak:
pozdrawiam was papapa do pozniej
 
witam sie i ja!!!wizyta w tym szpitalu przesunieta na 18/12 niestety...
Aine ja tez bylam na carzone...super autko naprawde.
mojemu dziecku zaczynaja chyba isc zabki nie wiem czy to mozliwe bo ma dopiero 3 miesiace ale... wydziela tyle slinki ze szok:szok:+ciagle mieli jezyczkiem po dziaslacg tak w godzinach pozno popoludniowych marudzi placze bez powodu,wszystko wklada do buzki i wogule wklada sobie do buzi smoczka i drapie sie nim po dziaslach wiec przyszlo mi na mysl ze to chyba to...nie wiem pomozcie doswiadczone mamusie.
nic ide sie polozyc.
Megan trzymam kciuki za ciebie...

patrzcie jakie to nasze forum mozna cos kupic sprzedac fajnie...:tak:
pozdrawiam was papapa do pozniej

To jeszcze nie zabki :)...w tym wieku dzieci tak maja ze wszystko wkladaja do buzi lacznie ze swoimi raczkami. Po prostu dzieci tak poznaja swiat. Przez wkladanie wszystkiego do buzi. Slini sie gdyz dojrzewaja kubki smakowe:) ...no ale zdarza sie rowniez ze w wieku 4 miesiecy dzieci maja zeby wiec wykluczyc niczego nie mozna:-)
 
Witajcie dziewczynki:-)

Aga, wszystkie ptaszki w Limerick i okolicach ćwierkają, że dziś 15. rocznica Waszego ślubu!!!!!!:-) miłości, zdrowia,szczęścia, uśmiechu i wszystkiego naj naj naj:-)
 
Aga wszystkiego naj naj naj.
Beata maly Doroty jest przesliczny.Pewnie da zdjecia na NK bo zrobilam malemu, bo biedaczka miala problem z aparatem.A to pech! Dzidzia sie urodzila a tata nie mogl nawet zdjecia cyknac..Szkoda bo to taka fajna pamiatka..
No to lece jakas kawe wypic bo najpiwerw do was zajrzalam hih.Masiek spal dzis do 10 szok! Dziecko sie cofda w rozwoju hihi.Dawno tak sobie nie posypia.Oduczam go od smoczka i wiecie co? Zawsze mowilam ze moje dziecko madre i nie bed miala problemu.Wszystkie siosie schowalam i nie ma krzyku.Balam sie zasypiania ale nic.Usmiechnal sie i zasnal.Zobacze jak bedzie po poludniu.Ogolnie to on juz dawno nie niunia smoczka tylko na noc dawalam i po poludniu kiedy spal.Ale wlsciwie to zasypial i wypluwal.Zobaczymy.Mam nadzieje ze to bedzie sukces w jeden dzien!
 
reklama
cześć laseczki!!
Aga dla Ciebie przede wszystkim gratulacje za taki ładny staż,a oprócz...aby on się zdwoił a nawet ztroił!!
ja po szpitalu!!w poniedziałek idę się już położyć chyba do porodu!!
wykryto mi infekcje przez ten pęknięty pęcherz!!z Caroline i z wodami wszystko narazie ok,ale ja już mam ją w organizmie!!dostałam bolące zastrzyki i muszę chodzić znowu codziennie do Gp i brać jakieś leki!!
pozwolili mi zostać w domu pod dwoma warunkami
1,jeśli będę miała dalej bóle kładę się odrazu do szpitala
2.po spotkaniu w urzędzie w poniedziałek jak grzeczna dziewczynka przychodzę do szpitala z torbą gotową na nadejście dzidzi i zostaję!!!!
także zostało mi z wami kilka dni!!!miłego dzionka
 
Do góry