reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

no coz.....spokojny wieczor bez klotni i krzykow naszych dzieciakow w zupelnosci nam wystarczy hehehhe....zartuje.....nic nie planujemy bo prawdopodobnie bedziemy mieli mala imprezke w sobote z tej okazji ale w bardzo malym gronie:):):)
poza tym wiesz.....15 lat to kawal czasu:) najlepszym prezentem jest to ze od tylu lat wciaz jestesmy razem.....bo patrzac po znajomych to wiele par jest juz dawno po rozwodach
 
reklama
gastone znak powiadasz? jakos ostatnio to juz byly 3 takie znaki kochana i co?a ciaza planowana .....tylko troche czasu zajela niestety....ale tak to jest po zabiegach niestety....no mam nadzieje ze tym razem skonczy sie dobrze
 
No beatka wracaj do nas cala i zdrowa.A swoja droga to ty spadasz a chyba Krycha dzis wraca???
aga znak znak, o ile pamietam to niedawno moiwlas ze starania na jakis czas wstrzymane bo prace bedziesz fajna miala, atu bach!! I co????
No! A ja dzis sluchajcie pospalam do 10.30!!! szok moj Masiek z dniana dzien coraz dluzej spi.Ale fajowo! Od prawie dwoch lat nie spalam dluzej niz do 8.!!!!
 
witam się i ja!!
nie myślcie,że dopiero wstałam hihi ja codziennie od przed 7 urzęduję!!
ale jakoś tak ostatnio ciężko mi do kompa usiąść!!miłego deszczowego życze
 
reklama
kasia nie zauwazylam Twojego suwaczka:):):) gratuluje:)
gosia ano staranka zawiesilam....ale....hmmm....jak to sie mowi ulegla chwili namietnosci z czego moj maz bardzo sie cieszy hehehe...poza tym sama wiesz....czas leci....pracowac zawsze moge ale urodzic dziecko niestety juz nie:) wiec co ma byc to bedzie:)wszystko sie pouklada jakos i napewno nie bedzie zle:)
 
Do góry