reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

sylwia zakladasz na ubranie te szyne...moze tez byc taka specjalna szeroka poduszka z szelkami:):):) do kapieli i przewijania sciagac mozna oczywiscie:):):)nic sie nie martw napewno cie poinstuuja....poza tym kochan nie obwiniaj sie ze porod nastapil z uzyciem kleszczy:) jak dobrze pamietam to ta twoja mala byla duza przy urodzeniu i to dlatego:) wymagalas pomocy....nic sie nie martw...najwazniejsze zeby przetrwac ten ciezki czas dla malej jak bedzie miala szyne...a z reszta bedzie ok:)
 
reklama
dzieki AGA.
AINE ty ostatnio pisalas cos o diecie jak ci idzie?ja od jutra przechodze na dietke kopenhadzka dosc drastyczna ale moze dam rade,mam zywy przyklad kolezanka schudla 11 kg w 13 dni:szok:.trzymajcie kciuki.pozdr
 
Sylwia TYLKO NIE KOPENHASKA!!!!! prosze Cię! ja wiem, ze można szybko schudnąć, ale rownie szybko dostaniesz wielkiego Jo-jo!!!! wiem co mowię, sama to przechodziłam!a koleżanka schudła aż tyle, bo wodę straciła z organizmu.
ja jestem od 2 tygodni na South Beach, schudłam 4 kg:) no tyrochę oszukiwalam, bo i winko było do kolacji, i czasem pizza...;) ale ogolnie skóra mi się poprawiła i samopoczucie lepsze, no i te 4 kiloski mniej.
Ćwicze na orbitreku, jestem baardzo zadowolona, przyjemne ćwiczenia no i dają wycisk.
 
Ostatnia edycja:
Aine ja ci przysle zdjatka jak chcesz na maila.Daj mi maila na priva.Mielismy samochod na car zone ale nie odnowilismy jeszcze ogloszenia wiec zniknal ze stronki.Ale obawiam sie ze moze i tak byc problem, bo znajomi chcieli od nas go kupic, a my chcielismy samochod przekazac w dobre rece, bo przywiazujemy sie do samochodow niestety heheh.Ale wystapila problem z ubezpieczeniem, niestety kolega mogl tylko ubezpieczyc do silnika 1,6. A nasz jest 2litr. Oni sie strasznie napalili i bylo i strasznie szkoda ale trafili i tak na okazje wiec zadowoleni.Auto ogolnie teraz trudno sprzedac, zwlaszcza takie jak nasze, ogolnie rynek aut teraz koszmarny.Mozesz kupic, ale sprzedac za rozsadna cene ciezko.My strasznie duzo opuscilismy na tym aucie bo chielismy go sprzedac za 4500 ale zeby juz nie stal bo go szkoda spuscilismy do 2650.Trudno.Ale sie rozpisalam.Ale dzis ma poprostu powera :szok:i orbiterek nie potrzebny! Wysprzatalam cale mieszkanie na glanz, zrobilam przemeblowanie w dwoch pokojach, [przesuwalam meble az mnie mostek boli, piore , gotuje, umylam wszystkie okna i normalnie jeszcze cos bym zrobila.A korzystam bo nie czesto taki power przychodzi.Czek mnie jeszcze pieczenie piernikow bo ciasto odlezalo swoje i ubieranie choinki, bo mezu przywiozl drapaka.Wiec wieczorkiem bede padnieta koszmarnie pewnie, bo kolo 18 tak juz kryzys przychodzi wiec ruszam dalej do roboty.no ii godz jest 14,30 a ja wlasnie przypomnialam sobie ze sniadania nie jadlam :-D
 
Ostatnia edycja:
Gosia wysłaŁAM Ci adres:) aleś mnie nakręciła hihih.dawaj foty!:)


Widziałam, czytałam-śliczny zadbany samochód:) będziemy "in tacz" jak to mówią hihih.
 
Ostatnia edycja:
cześć kobietki!!
chciałam tylko powiedzieć,że właśnie jadę do szpitala!!mam bóle krzyżowe i główkę czuje bardzo nisko!!jeśli zostawią mnie w szpitalu dam znać Kaji albo Anii!!pozdrawiam!
trzymajcie za mnie kciuki
 
Magda daj koniecznie znać!!!!
trzymamy kciuki:)

a mój mężu chyba dobił targu z Gosi;) jutro panowie się umówili na oglądanie samochodu, ale się cieszę, bo autko wygląda super!
 
reklama
Do góry