reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

reklama
cześc dziewczynki:)
mam na imię Monika, mieszkam w Limerick i jestem w 33 tygodniu ciąży:-) i tak sobie myślę że fajnie by było gdybyście przyjęły mnie do swojego grona...
co Wy na to?

Spoko, już jesteś "nasza" :-D ;-) :-D!!!! A napiszesz coś więcej o sobie? Ja tu jestem od września'07 i niedawno urodziłam córeczkę! Pozdrawiam :sorry2:
 
CZESC MONIKA:-D Krycha ma racje juz jestes nasza. Ja jestem tu dwa lata i urodzilam coreczke w tym samym dniu co KRYCHA tylko kilka godzin wczesniej!!!:-)


dziewczynki tak jakos sie ostatnio pusto tu robi niby nowe dziewczyny dochodza ale...jakos mniej tych postow!!!ja tez zadko jakos pisze ale za to regularnie czytam czasem jakos nie mam nic do napisania!!!w pon ide zalatwiac paszport dla malenstwa.a ta pogoda to mnie wykancza...
powiem wam szczerze ze tesknie za Polska niby jest mi tu dobrze przyzwyczailam sie do zycia tutaj a czasem dopada mnie taki smutek ze wyc mi sie chce.swieta w tym roku tez tu niestety spedzimy i az sie jakos tak boje tu sa straszne nudy nie ma jak swieta u mamy w Polsce.Krycha zazdroszcze ci ze juz masz bilet i wszystko zalatwionwe,przedemna jeszcze troszke biegania no a pozniej tez bilet i fruniemy z wikusia do babci achchch ale sie rozmarzylam...no nic nie bede was zanudzac juz dluzej pozdrawiam i zycze milego wieczorku .ide zrobic sobie herbatke i dalej bede zamulac jak tu nudno i wogule...pppppaaaaaa


AGA ja placilam 200 euro .mam przedluzone wlosami naturalnymi (mozna farbowac prostowac krecic itp)a to ile sie trzymaja to zalezy glownie od tego jak szybko rosna twoje wlosy.generalnie sie nosi jakies pol roku
 
Ostatnia edycja:
cześć dziewczynki!!!
witam Monie!!hehe..to jesteśmy już 2 w ciąży...
co do włosków wiem,że w zeszłym roku kosztowało 200e ale nie wiem co z nimi można robić a czego nie!!

Byłam u Księdza!gadało się nawet w miarę,chociaż i tak ja mam zawsze swoje zdanie!w końcu wyszło na to,że chrzest będzie ale w niedziele 16.11 może to i lepiej bo wcześniejsza wersja była,że 15 na 21.30!!no Susanaah może już by spała!!
Księżolo mnie nastraszył!!dostałam joby za to,że chodzę,powinnam leżeć!!!!
opowiedział mi o jakieś dziewczynie co urodziła w 6 miesiącu i teraz walczą o życie dzieciaczka!!pocieszające nie>>idę mała się obudziła
 
reklama
dzieki za miłe przyjecie mamuśki:)
jak wspominacie poród w Limerick? ja mam pietra...ale z drugiej strony nie mogę się doczekac kiedy wezme swojego synka w ramiona i przytule... ach...
 
Do góry