reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

Ano jest roznie.|Ja tez karmilam w szpitalu trzy doby a potem przeszlam na Aptamil.Jednak ja mialam szczescie bo moje dziecko zareagowalo w sposob naturalny wogole.Zadnych problemow z butla i mlekiem.Zadnych kolek, zatwardzen itp.Ale niestety kazde dziecko jest inne.Moze akurat twoja mala nie moze tego mleka.
 
reklama
Hej!!! Właśnie wstałam, mąż mnie zmusił na drzemkę z Oliwką, tylko, że ona jeszcze nie skończyła :sorry2:, ale to dobrze, bo muszę coś zjeść ;-)... Byliśmy dzisiaj na szczepionce BCG - udało nam się wcisnąć. Nie było łatwo, ale :-p... Chociaż już tuż przed szczepionką straciliśmy nadzieję czy ją podadzą, bo musi być odpowiednia waga, ale na całe szczęście Oliwka przekroczyła wczoraj 3 kg :laugh2: i udało się - jedno kłócie z głowy!!! Olaaa89, na jaką szczepionkę czekasz tak długo??? Napisz, proszę, żebyśmy nie przegapili żadnego terminu. Następna taka atrakcja, o ile dobrze pamiętam, to jak Mała będzie miała 2 miesiące, nie? Tak sobie myślę, że dziś w nocy może być ciężko, z resztą Oliwa i tak jakaś taka niespokojna od trzech dni... Ale do nocki jeszcze daleko ;-) :-D!!! Spadywuję, ale pozdrawiam serdecznie!!! Do następnego klikania, pa
 
Chociaż już tuż przed szczepionką straciliśmy nadzieję czy ją podadzą, bo musi być odpowiednia waga, ale na całe szczęście Oliwka przekroczyła wczoraj 3 kg :laugh2: i udało się - jedno kłócie z głowy!!!

Ale do tego szczepienia nie trzeba chyba wagi....moj maly z pewnoscia nie mial 3kg jak byl szczepieony, w zasadzie to powinno sie to szczepienie zrobic zaraz po urodzeniu przed wyjsciem ze szpitala...ale ostatnio byly braki tej szeczepionki wiec nadrabiaja.
Dobrze ze nie dalas sie zmyc i masz to z glowy.:-)
 
Ale do tego szczepienia nie trzeba chyba wagi....moj maly z pewnoscia nie mial 3kg jak byl szczepieony, w zasadzie to powinno sie to szczepienie zrobic zaraz po urodzeniu przed wyjsciem ze szpitala...ale ostatnio byly braki tej szeczepionki wiec nadrabiaja.
Dobrze ze nie dalas sie zmyc i masz to z glowy.:-)

No proszę, a tak dokładnie sprawdzały czy 3 kg - mowego malucha można już szczepić czy nie :laugh2:... Ale to racja, cieszymy się, że już mamy to z głowy. Beakta, dzieki za potwierdzenie co do następnej szczepionki, muszę sobie to gdzieś pozapisywać co by nie zapomnieć :baffled: :sorry2:! Ja też nie narzekam, szybko sprawę załatwiliśmy, zwłaszcza, że mój mąż poszedł tylko nas zarejestrować, ale wyprosił żeby to było dzisiaj, bo za tydzień już by nie mógł z nami iść :happy:, także jesteśmy happy!!!
 
co do zaparć u malenstwa, Sylwia jesli chcesz mamw domku zapas plantexu moge sie podzielic, do tego jak najbardziej zacznij pic codziennie po trochu sok jabłkowy albo kup laktuloze w aptece powinna byc bez recepty ... oczywiscie ciepłe okłady i masaze mogą pobudzic prace jelitek :) przede wszystkim przyjrzyj sie swojej diecie? karmisz piersia bo nei pamietam? jesli karmisz to moze jesz cos co zapiera a jesli butla to mleko nie pasuje i tyle :) termometru nie polecam bo moze sie maluch izaleznic i bez tej pomocy kupki nie zrobi niestety


czesc ja reflektowalabym na ten plantex (oczywiscie odkupie go od ciebie) bo gosci z polski mamy dopiero za miesiac a mala cierpi.bede w limerick w czwartek wieczorkiem bo mam wizyte u gp na 18 wiec daj znac na priv gdzie moglabym podjechac pozdrawiam
 
reklama
czesc dziewczynki!!!kurcze mamy powazny problem z ta kupka i bolem brzuszka malutka ciagle placze a ja nie wiem jak jej pomoc...masaze nie pomagaja rowerek tez herbatka z kopru tez nic nie daje a wizyte u gp mamy jutro na 18...kurcze juz nie wiem co mam robic!!!
 
Do góry