reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

Witam znowu :-)!!! Korzystam, że mąż z małą siedzi i wpadłam życzyć dobrej nocki :tak:... Gastone, oczywiście, że miałam na myśli Polskę :sorry2:, tutaj już wiem, że nie ma z tym problemów! Nie chciałam Cię urazić jeśli chodzi o karmienie maluszków. To nie był atak na mamusie które karmią butelką, broń Boże!!! Ja wiem, że czasem tak jest, że nie można karmić piersią choć bardzo się chce! Dlatego zaznaczyłam, że może to przypadek, że te bidulki tak cierpiały... Ja nie bardzo się na tym znam, ale wiem na pewno, że nie mi osądzać innych!!! Także proszę się na mnie nie gniewać, to żadne pretensje do nikogo!!! Nasza Oliwka też ciągle była na cycku w szpitalu, podejrzewali, że mój pokarm jest zły... Teraz jest inaczej, ale gdyby się nie udało też korzystałabym z buteleczki! Bardzo się cieszę, żę Twój synuś rośnie zdrowo i oby tak zostało!!! Dolączam się do zdania Agi_irlandii :tak:!!! Śpijcie dobrze, muszę kogoś nakarmić ;-), pozdrawiam, papatki
 
reklama
Dziewczyny spokojnie ja niemam do nikogo zalu czy pretencji okres mam i zla chodze jak osa hihi.Aga jedna organizacyjna sprawa do ciebie.Jak chcesz cos dopisac do postu edytuj ostatni i dopisuj bedzie sie latwiej czytalo:-)
Co do ginekologa to nie mam zadnych problemow, profilaktycznie pytam.Wiem tez o cytologii o pigulkach itp.Poprostu z ciekawosci tez zapytalam czy moze korzystalas.No a co do plci lekarzy to ja zdecydowanie wole mezczyzn bo sa delikatniejsi.Podobnie jest z dentysta.Jakos nie ufam kobietom.Tak juz mam hihi. A poolski pan ginekolog hmmm coz slyszlam wlasnie mnostwo negatywnych opinii i prosze nastepna...znam tez kilka dziewczyn ktore z opowiadan daja sie naciagac ale ja sie nie wtracam:no:
No dobra spadam bo moj lozbuzek do komputera sie dobiera i nie moge nic napisac.Dobrej nocy zycze zwlaszcza mlodym mamusiom:tak:
 
witam!!!gastone mam do ciebie pytanko,ile na dobe spi Twoj synek?mój łobuz jest co prawda troche starszy ale chce miec jakies porównanie bo nie wiem czy to normalne,ze Domi spi 10 godzin i to tylko w nocy(z przebudzeniami i wedrówkami do naszej sypialni oczywiscie)w dzien juz z 6miesiecy nie drzemie...codzien wieczorem ledwie patrzy na oczy ale o spaniu i tak nie chce slyszec.mam wrazenie,ze najlepiej wogole by nie spal!!!
milego dnia wszystkim!!!i przesyłam buziaczki dla najmniejszych słodkich bobasków!!!
 
witam!!!gastone mam do ciebie pytanko,ile na dobe spi Twoj synek?mój łobuz jest co prawda troche starszy ale chce miec jakies porównanie bo nie wiem czy to normalne,ze Domi spi 10 godzin i to tylko w nocy(z przebudzeniami i wedrówkami do naszej sypialni oczywiscie)w dzien juz z 6miesiecy nie drzemie...codzien wieczorem ledwie patrzy na oczy ale o spaniu i tak nie chce slyszec.mam wrazenie,ze najlepiej wogole by nie spal!!!
milego dnia wszystkim!!!i przesyłam buziaczki dla najmniejszych słodkich bobasków!!!

Moj Max sypia dobrze, nie moge narzekac.W nocy spi tak jak twoj okolo10 godzin, natomiast wciaz lubi spac w dzien.I powiem ci ze czasem nawet dlugo.Przecietnie spioklo 3 godzin.|Maly spioch.Zdarza sie raz na miesciac ze pada kolo 5, budzi sie okolo 10 napije sie , przebierze w pizamke i tak sp do 9 rano.Wiec jestem narazie zadowolona.:-)
 
Hej!!! Mała śpi, więc wpadłam się z Wami przywitać :-)! Dziś znów były babeczki ze szpitala - kolejna wizyta w piątek. Są bardzo zadowoleni, że Oliwce tak szybko znika żółty odcień - my z resztą też :laugh2:!!! Troszkę się zmartwiły jak im dzisiaj powiedziałam, że mąż w pracy i wraca dopiero koło 18.00 (bo póki co nadal chodzi na rano) i, że cały dzień praktycznie sama jestem, ale co mam zrobić... Chyba się wyuczę na pamięć i powiem, że zawsze jeszcze mam Was ;-)!!! Sylwisko22, Oliwka też tak szaleje - ciągle cycek, potem trochę snu, chociaż dziś w nocy udało mi się przespać do kupy 5 h (!), aha i też boryka się z czkawką (w ciąży też miała, czasem nawet 3 razy na dzień :sorry2:), ale najważniejsze, że przechodzi - mleczko albo kocyk! No nic, spadam, bo muszę kotlety mielone porobić, a poźniej, po karmieniu, może mała drzemka z Perełką :confused::-p, hm... Pozdrawiam i miłego dnia życzę, buziaki, pa ;-)
 
reklama
Do góry