reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

jena dlaczego tak dlugo zwlekacie z tymi benefitami?????koniecznie pozalatwiajcie.....czeka sie podobno dlugo teraz.....to narka aniu.....do poklikania ...jakby co to pukaj....pozdrawiam
 
reklama
Witam po dlugim czasie...cos mi sie antena od neta poprzestawiala i czekam na monterow ale cos dojechac nie moga od srody. Dzis mi wskoczyl net to korzystam:)...Jesli chodzi o child benefit to powiem wam ze jestem mile zaskoczona. W piatek zarejestrowalismy malego w szpitalu, a w srode juz dostalam decyzje o przyznaniu benefitu. W moim przypadku gdy pobieram juz na dwoje dzieci to tylko dolaczyli malego automatycznie bez zadnego wypisywania papierkow ani niczego. Nadplaca wszystko w pazdzierniku. Jeszcze sie zalapalam bo maly urodzil sie 28 sierpnia wiec dostane za wrzesien takze:),bo doczytalam ze child benefit nie jest wyplacany za miesiac w ktorym sie dziecko urodzilo.
A w czwartek przyszedl malego pps, wiec jakos wszystko sprawnie poszlo.

GRATULACJE DLA DZIEWCZYN !!!:-)
 
no to sie rozwinelyscie! Aine dbaj o siebie i szczerze mowiac szkoda mi ciebie, ja sobie nie wyobrazam lezenia bezzcznnie.Oszalalabym.W kazdym razie mocno cie pozdrawiam i trzymaj sie!!! Ej chyba kazda z nas cos boli jedna niej druga wiecej.Ja mam straszne bole w udzie i w lopatce.Takie klujace, chwytajace nagle.Dziwne takie.Podejewam ze to brak magnezu.Poza tym straszna rzecz.Mam grzybice jezyka.Wyobrazcie sobie zalapalam po antybiotykach teraz mi sie co jakis czas odradza.Koszmar.Lecze witaminami i magnezem bo podobno dziala i mam zel.Blee..a fdo tego strasznie bolaca miesiaczke.I wszystko jest do dupy.aa jeszcze jedno mnie tale boli.Ponad rok temu skoczylam niefortunnie na noge i od tego czasu bli mnie strasznie pieta.Jak troche pochodze to potem niemoge chodzic.Ehh tez narzekam jak emerytka.Caluski dziewczynki,
 
Witam po dlugim czasie...cos mi sie antena od neta poprzestawiala i czekam na monterow ale cos dojechac nie moga od srody. Dzis mi wskoczyl net to korzystam:)...Jesli chodzi o child benefit to powiem wam ze jestem mile zaskoczona. W piatek zarejestrowalismy malego w szpitalu, a w srode juz dostalam decyzje o przyznaniu benefitu. W moim przypadku gdy pobieram juz na dwoje dzieci to tylko dolaczyli malego automatycznie bez zadnego wypisywania papierkow ani niczego. Nadplaca wszystko w pazdzierniku. Jeszcze sie zalapalam bo maly urodzil sie 28 sierpnia wiec dostane za wrzesien takze:),bo doczytalam ze child benefit nie jest wyplacany za miesiac w ktorym sie dziecko urodzilo.
A w czwartek przyszedl malego pps, wiec jakos wszystko sprawnie poszlo.

GRATULACJE DLA DZIEWCZYN !!!:-)
Beatatka bo tak jest jak dziecko sie urodzi tutaj bo nie musza nic sprawdzac w iinym kraju dlatego tak sprawnie to poszlo.:-)
 
dzien dobry dziewczynki...co do benefitow to ja 3 urodzilam w polsce ale jak tu przyjechalam i zlozylam papiery to czekalam tylko 3 miesiace i nam przyznali...wiec...bardzo szybko:):):)pozdrawiam i zycze milego dnia....
aine...zdrowiej szybciutko
 
Czesc dziewczynki.Pogoda do dupy, tylko spac.Krycha jeszcze nie zajrzala do nas pewnie ma mnostwo roboty.Weszla by chociaz na chwile i podzielilaby sie wrazeniami z porodu.A to swintucha!Zapomniala o nas tak sie zakochala ?heheh
 
dziewczynki dzien doberek pogoda suuuppeerr:wściekła/y:mam pytanko macie moze jakies sposoby na czkawke?a nie chce zapeszac ale moja mala aniol w nocy i teraz :-)pozdrawiam was papa
 
reklama
Sylwia czkawka u noworodkow jest normalna.Często pojawia się przy nagłej zmianie temperatury otoczenia z cieplejszej na zimniejszą (np. podczas zmiany pieluszek, po kąpieli). Czsem tez pojawia sie poprostu bez powodu.Jak mala dostaje czkawke po jedzeniu musisz inaczej ukladac ja do karmienia moze leży zbyt płasko lub łyka powietrze na skutek niewłaściwego uchwycenia smoczka lub gdy smoczek nie jest wypełniony mlekiem. Jesli to nie wina karmienia grzej ja dodatkowym kocykiem, cieplo dziala.U mnie dziala.Pozdrawiam i pytaj jak czegos nie wiesz.Jak widzisz wszystko jest naturalne.
 
Ostatnia edycja:
Do góry