reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

reklama
Dzien dobry.Oj jak tu pusto...i chyb ajuz tak bedzie dopuki dziewczyny sie nie zaadoptuja do sytuacji bycia mama..Ale mam nadzieeje ze bedzie tu wkrotce ruch! ?Niunia12a gratulacje.!!!! strasznie szybko ten twoj synus wyzabkowal! A ja tez sie pochwale Moj synek wczoraj zrobil pierwszy raz siusiu na nocnik! Do tej pory siadal tylko na kibelek (z marnymi skutkami bo zsisial sie ty;lko 3 razy).Wczoraj wkoncu usiadl na nieszczesny nocnik i nasiusial baaaardzo duzo.Moj aniolek!!!Ale z nim to dluga droga do wszytskiego bo dzis siada a jutro nawet nie bedzie chcial popatrzec dlatego ciesze sie z sukcesu!
 
niunia12a to gratulacje dla synka ,szybko ma ząbki:tak: ,gastone gratulacje dla Maksia teraz jak już raz zrobił moze będzie z górkki :-)

A ja też sie pochwale ,że dzis moja mała zaczeła raczkowac tak naprawde :D
 
CZESC dziewczynki jaka ja szczesliwa wlasnie godzinke temu weszlysmy do domu cale i zdrowe!!!malenka wazyla 3,940 wiec taka malenka nie byla nie wiem ile cm bo jej nie zmierzyli!!!rodzilam 13 godzina wiec nie bylo latwo musieli mi troche pomoc (porod kleszczowy,5 cm naciecia)ale wogule juz nic nie pamietam tak jak mowilyscie wszystko znika tylko milosc rosnie i rosnie :-):rofl2::-)wieczorkiem dolacze zdjecie teraz spadam tez musze sie troche ogarnac!!!narazie mala opiekuje sie tatus wiec mam chwilke!!!KRYCHA zycze ci powodzenia i naprawde nie warto sie bac nic strasznego wiem wiem pisze tak bo juz po wszystkim ale zobaczysz sama!najgorsze w tym wszystkim to ze mama z bratem wylecieli o 20 a o 2.57 urodzilam szkoda nawet nie moglismy sie pozegnac bo na porodowke nie chcieli ich wposcic:-(ale musze sie pochwalic ze jestem dumna z mojego meza od poczatku do konca byl ze mna a tak sie zarzekal ze nie zostanie !!!dobra spadam bo sie rospisalam dziekuje ze sie tak martwilyscie pozdrawiam i wpadne wieczorem:rofl2::rofl2::rofl2:
 
Noooo GRATULACJE!!!!!!!!!!!!! Niech ci sie kruszynka chowa zdrowo i daje wam wiele milosci.!!! Co do krychy to ona juz urodzila, pewnie sie minelyscie w szpitalu.
 
Sylwia jeszcze raz gratulacje i musze powiedziec ze jestes zuch dziewczyna bo ten porod to nie lada wyzwanie byl:tak:dobrze ze juz jestescie w domku i ze wszystko dobrze sie skonczylo,teraz naciesz sie swoja kruszynka i odpoczywaj;-);-);-)

Gastone gratki dla synusia z czasem sie oswoi z tym nocniczkiem:tak::tak::tak:

Kasia a ile ma Twoja malutka???

A jutro napewno Krycha sie pokarze:tak::tak::tak:
 
Melduje sie i ja.U nas pogoda jeszcze nie sliczna i nie wiem czy bedzie.Narazie szaro ale przynajmniej narazie nie pada (narazie..)Pozdrawiam i zycze spokojnej niedzieli.
 
reklama
niunia wszystkiego najlepszego dla Kacperka z okazji skonczenia 3 miesiecy:tak:
A moje maleństwo juz nie takie malenstwo bo ma 7 i pol miesiąca i chyba sie zarazila odemnie bo cos noskiem pociaga ;/

I wkleje fotki jak sie zmieniła , pierwsza teraz ,a druga pare godz po porodzie;-)
 

Załączniki

  • HPIM2912.JPG
    HPIM2912.JPG
    733,3 KB · Wyświetleń: 21
  • Obraz 045.jpg
    Obraz 045.jpg
    325,1 KB · Wyświetleń: 24
Do góry