reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

reklama
dzien dobry.....witam sie serdecznie i pozdrawiam cieplutko w ten kolejny,okropny ,mokry dzien hehhehe....
niunia...moze ....kto wie....nie licze zbytnio bo to dopiero 2 @ od poronienia byla wiec moze sie nie udac....choc....niby owulke czulam ale....trzeba poczekac ....w poniedzialek rano zrobie testa juz hihihi....chyba ze mnie szybciej @ zaskoczy....ech...jak test bedzie pozytywny musze zaczac brac aspiryne...oby pomogla....bo to moja ostatnia szansa....jesli tym razem sie nie uda bede musiala zaniechac te proby niestety...
 
Witam ponownie :D przepraszam za tak dluuuga nieobecnosc ale usprawiedliwie ja tym ze 18.08.2008 urodzilam synka :))))) miala byc corcia a wyszedl chlopczyk wiec byla niespodzianka. mial 51cm i wazyl 3,40. potzrebowalam troche czasu zeby wszystko sobie poukladac i ogarnac. i juz teraz nie patrze na niego 24 na dobe :p znalazlam troche czasu dla siebie. co do porodu to jak pamietacie mialam skurcze albo bole sama nie wiem co to bylo jz dwa dni wczsniej,na trzeci za rada jednej z was poszlam do szpitala,rozwarcie 5 cm na porodowke i za 3 godziny byl juz Alanek ze mna. porod mialam lekki baaaardzo bez znieczulen i bez krzykow,bez naciec,bez szycia :)) tak ze po porodzie odrazu wstalam i chodzilam po sali ale opierdzielili mnie i kazali usiasc na wozku a ja mialam w sobie tyle energii ze ohhhhh. teraz moj synek ma prawie 3 tygodnie rosnie sobie i tyje. ma teraz 55cm i wazy 3,90. a ja jestem w nim zakochana do szalenstwa :-)


a co do Sylwi to u niej wszystko okej.sama wam opowie,ale nie ma sie co martwic.


obiecuje zagladac czesciej duzo czesciej.jak macie jakies pytania do walcie.chetnie odpowiem.


buuuuuziakiiii :***


o to on:

83369563.jpg
 
Olaa jeszcze raz gratulacje !Synek przesliczny.Ty poprostu szczesciara, tk szybko urodzic ohohoho.Powiedz nam chociaz tylko czy sylwia urodzila bo reszte napewno nam sama opowie.
 
Witam ponownie :D przepraszam za tak dluuuga nieobecnosc ale usprawiedliwie ja tym ze 18.08.2008 urodzilam synka :))))) miala byc corcia a wyszedl chlopczyk wiec byla niespodzianka. mial 51cm i wazyl 3,40. potzrebowalam troche czasu zeby wszystko sobie poukladac i ogarnac. i juz teraz nie patrze na niego 24 na dobe :p znalazlam troche czasu dla siebie. co do porodu to jak pamietacie mialam skurcze albo bole sama nie wiem co to bylo jz dwa dni wczsniej,na trzeci za rada jednej z was poszlam do szpitala,rozwarcie 5 cm na porodowke i za 3 godziny byl juz Alanek ze mna. porod mialam lekki baaaardzo bez znieczulen i bez krzykow,bez naciec,bez szycia :)) tak ze po porodzie odrazu wstalam i chodzilam po sali ale opierdzielili mnie i kazali usiasc na wozku a ja mialam w sobie tyle energii ze ohhhhh. teraz moj synek ma prawie 3 tygodnie rosnie sobie i tyje. ma teraz 55cm i wazy 3,90. a ja jestem w nim zakochana do szalenstwa :-)


a co do Sylwi to u niej wszystko okej.sama wam opowie,ale nie ma sie co martwic.


obiecuje zagladac czesciej duzo czesciej.jak macie jakies pytania do walcie.chetnie odpowiem.


buuuuuziakiiii :***


o to on:

83369563.jpg
Sliczny chlopczyk, naprawde. Ogromne gratulacje :)
 
reklama
Do góry