reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy z Limerick

dzień doberek!!
oczywiście Kasiu,że jakieś fotki wkleimy!!ja zaraz zobacze,czy mogę się tam dostać?!miłego tyg życze!!
jak dziewczynki wstaną jadę znowu spróbować zarejestrować Caroline
 
reklama
Cześć Kobitki :-D!!!!!!!!!!!!!!!
Olivca, wielka szkoda, że Cię tym razem nie będzie... Nic się nie smuć, załatw co masz załatwić i zobaczysz te 10 dni monie tak szybko, że hej :tak:!!!!!!! Megan234, trzymam kciuki żeby Ci się tym razem udała rejestracja :-)!!!!!!!!!!! Kasia Irlandka, gdzie można sprawdzić dostęp? Ja coś dzisiaj się chyba lekko stępiłam :baffled:...
No to niektóre mamuśki do zobaczenie się za niedługo, a te co nie mogą się dziś z nami spotkać niech sobie nie myślą, że zapomnimy o Was ;-)!!!!!!!!!!!!

Miłego poniedziałku (tak żeby później cały tydzień był taki!!!!!!), pozdrawiam :sorry2:
 
Cześć Kobitki :-D!!!!!!!!!!!!!!!
Olivca, wielka szkoda, że Cię tym razem nie będzie... Nic się nie smuć, załatw co masz załatwić i zobaczysz te 10 dni monie tak szybko, że hej :tak:!!!!!!! Megan234, trzymam kciuki żeby Ci się tym razem udała rejestracja :-)!!!!!!!!!!! Kasia Irlandka, gdzie można sprawdzić dostęp? Ja coś dzisiaj się chyba lekko stępiłam :baffled:...


Krycha,ja się chyba cofam w rozwoju,bo też nie mam zielonego pojęcia co i jak/!
 
Hej dziewczeta!:-)
Szkoda Ola ze cie nie bedzie no ale co sie odwlecze to nie uciecze;-)
My z Julcia bedziemy oczywiscie u Megan,zabierzemy sie z Natinke autobusem,mozemy byc troszku po czasie,bo odemnie jedzie tylko jeden autobus do centrum,no a pozatym mezus ma druga zmiane no i trzeba troche z nim posiedziec
No to do zobaczyska:-D
Ms.marple wydaje mi sie ze tak:)
 
tak dziewczynki moja ulica to boczna od upper william st!jakby ktoras nie mogła trafić podaj nr 0879341964!!na rogu są 2 apteki!a obok aptek jest przychodnia!
a dokladniejsza mapka to....
jeśli idziecie Williamem do góry to na poziomie bankomatu AIB skręćie w lewo!zobaczycie na drugiej stronie ulicy apartamentowiec do niego przylegaja te apteki!!nr apt 120
 
reklama
Do góry