reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy z Limerick

Czesc Dziewczynki:-)Walentynki w wiekszym gronie nad oceanem,a potem u siostry,a wieczor.....no coz w trojke z Julcia:-D
A dzis prawie dzien dziecka;-)No to papapa
 
reklama
oj jaka cisza była tu wczoraj ale to mio wiedzie cze wszyscy walentynkują, fajne takie świątko bo aż tak człowiek wyrywa się z codzienności:) ja jak się dorwałam w objęcia po prawie10ciodniowej rozłące to ciężko się z nich wydostać:)) Leniwa niedzielka będzie:))
Jest u mnie mama ale zostawiła nas samych i chciała u siostry też narobić pierożków więc nie buntowaliśmy się za bardzo hihihi. Mam nadzieję że do spotkania jutrzejszego dziewczynki.
A co z Martuana? Powinna wrócić jakoś wczoraj no nie??
 
ochocho ale cisszzzza......
no Megan to my jutro wpadamy cala banda do Ciebie..... ja to sie musze z Krycha skontaktowac i pewnie razem przyjdziemy :-D

wiec do juterka dziewuszki :tak::tak::tak::tak:
 
Madzia nie martw sie wszystko zjemy hiihhihi ja podwojnie
Mi to na sama myśl ślinka cieknie i ani mi w głowie że zakalec czy nie, ważne że polskie ciacho hihi:happy::rofl2::happy:
Niestety mam troszkę kłopotów i muszę wracać znowu do Polski, tym razem aż na 10 dni:no:nawet nie chcę myśleć o tym bo ryczeć mi się chce, znowu rozłąka.
dlatego przepraszam dziewczynki ale nie dam rady przyjść nawet na chwilkę (Cytrusku mam nadzieję że mi wybaczysz).
Za to jeśli coś chcecie-a nie jest w płynie to przywiozę (no może być w płynie ale to juz z bezcłówki hihi). Mam nadzieję że wypijecie i za mnie po małym co niecu na tym pępkowym co by maleństwo Megan się dobrze chowało:):tak:
 
Olivciu!!!pozałatwiaj wszystkie swoje sprawy!!i wracaj do nas szybko,a my spotkamy się w tym samym gronie w innym terminie!!
 
reklama
Dzien Dobry dziewczeta. Watek zamkniety jest juz otworzony. Mozna wejsc do niego przez Galerie umieszczona w przyklejonych. Mam nadzieje ze pierwsze nowe fotki tam to beda z pepkowego :)
Prosze sprawdzic czy wszystkie ktore prosily o dostep maja go .
 
Do góry