reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy z Limerick

Hej mamcie.U nas pogoda nie najgorsza powiem wam.Slonce sie nawet czasem przebija.Pewnie ubiore baka i posiedzimy w ogrodku.

Gastone gratuluję nowej furmanki:-) też oglądałam ten wózek dla moich szkrabów tylko że zniechęciły mnie małe siedziska spacerowe a moja Lola jest dosyć duża i długo by nie pojeździła:blink:
Natinke no to pobyt w PL jak na razie masz nie za wesoły:no: ale mam nadzieję że Adula szybko dojdzie do siebie:tak: i ty też babo jedna:-)
a tak w ogóle to mój Fraglesik od kilku dni gada jak najęty.najwięcej wieczorami i zaraz po przebudzeniu:happy2: jak tak dalej pójdzie to za chwilę będzie gadał lepiej od swojej siory:-D
acha i tak w ogóle to zapomniałam się pochwalić że mój malutek waży już 7300:-p
Siedziska nie sa az takie male,ja w buzzie mialam podobne i Max 1,5 roku w nim jezdzil.Ale mowia ze ten wozek zwlaszcza dla blizniakow jest bo blizniaki rodza sie zazwyczaj malusie,wiec i dluzej sie z nich korzysta.
dzieńdoberek

słoneczko było z 5 minut a teraz jak zawsze....:dry:
a my z bajtlem przytargaliśmy jakieś choróbsko z fikolandu nockę mięliśmy ciężka, cały czas kaszlemy ja mam zawalone gardło a bajtel też chrypi :baffled:

camomile wierzę, że nie chciałaś zostawić polskiej wiosenki:tak: odpoczęłaś trochę tam?

aine ty nocny marku ;-):-D

drozdusia
niezły klopsik z maluszka:-D mój też taki klops był:-D:-D


aha byłabym zapomniała... jedna mama z mojej wsi poprosiła mnie, żeby poinformować mamusie z Ennis, że mają tam możliwość uczestniczenia w zajęciach tańca flamenco:-D:-D
no jak babki pokręcicie bioderkami?
hahahah ja pojde teraz na flamenco,z bvrzuchem.Bedzie wesolo a dzieci sie utalentowane urodza hihi
Dziewczynki-pamiętacie jak Wam wspominałyśmy o spotkaniu mam z całej Irlandii?Proszę wejdzcie na wątek spotkania,jeżeli jesteście zainteresowane,bo właśnie usiłuję przeforsować jako miejsce Limerick-i byłaby możność Waszego pobytu również(bez musu nocowania-bo to chyba bez sensu:)))

Fajnie by bylo jakby w Limerciku sie odbylo.Moze udalo by mi sie jakim cudem dotrzec.Bo do Athlon raczej nie...
 
reklama
Jeszcze raz przypominam organizujemy spotkanie forumowe 1,2 maja w Limerick rezerwujemy pokoje w hotelu, a kto chce przyjezdza na jeden dzień, zainteresowani zapraszam na wątek SPOTKANIA:)
 
Normalnie już się boję, Młoda śpi od 13.20, mam nadzieję, że w nocy ze spaniem tym razem atrakcji nie będzie... Ale szkoda mi Jej budzić, bo jednak sen też pomaga wyzdrowieć :sorry2:

Kamcia*, byłam, zobaczyłam i się mniej więcej określiłam! Oby tylko zdrowie dopisało i jesteśmy :tak:! Aha, no i na pewno będę śledzić wątek spotkaniowy co by poznać wszystkie szczegóły!

Agnieszka13111980, też się cieszę, że już weekend lada chwila, bo, kurcze, stęskniłam się za swoim wężem jak nie wiem :confused::-D

A ja jutro śmigam na wizytę ciążową do GP, będzie ważyć, nie lubię tego :dry:
 
reklama
Do góry