reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Leicester

Super Pola!!! Bedzie dobrze chłopaki maliniaki ;-) super zdrowka dla ciebie i maluszka ;-)
A jak poród? Gdzie rodzilas? General czy royal?
 
reklama
To super gratulujemy poznania płci. U nas dowiemy sie może już nie długo, bo do terminu juz kilkanaście dni zostało. Jednak na razie cisza dzidzia siedzi spokojnie.
Pozdrawiamy
 
agusiakemisia ja mialam cc w Royal'u:tak: i jestem bardzo zadowolona, opieka super.

Maxymilian Ty już niedługo:szok: powodzenia:tak:

Verita no to super, gratulacje:-)
 
Verita gratulacje!!! Dziewuszka super - ja tez sobie kiedyś dorobie ;-) lol

Pola - fajnie ze jesteś zadowolona ;-) mam nadzieje ze dzidzia rosnie szybko a mamuska zdrowieje po zabiegu
 
Verita gratulacje!!! Dziewuszka super - ja tez sobie kiedyś dorobie ;-) lol

Pola - fajnie ze jesteś zadowolona ;-) mam nadzieje ze dzidzia rosnie szybko a mamuska zdrowieje po zabiegu


rośnie, rośnie:tak: wczoraj był ważony - 4.260 kg, tyle co Kuba ważył jak się urodził:-) a ja czuje się super, nie mogę narzekać;-)

no to zyczę Ci tej córci:-)
 
Verita gratulacje!!! Dziewuszka super - ja tez sobie kiedyś dorobie ;-) lol

Pola - fajnie ze jesteś zadowolona ;-) mam nadzieje ze dzidzia rosnie szybko a mamuska zdrowieje po zabiegu


rośnie, rośnie:tak: wczoraj był ważony - 4.260 kg, tyle co Kuba ważył jak się urodził:-) a ja czuje się super, nie mogę narzekać;-)

no to zyczę Ci tej córci:-)

Hehe kawał chłopa ;-) mój Kevin tez tyle ważył jak sie urodził ;-) a Alex 4.270 ;-) ciesze sie zE swietnie sie czujesz ;)
A corci to dziękuje chętnie ale za jakiś czas ;-)
 
Hej dziewczyny!

Ale ten czas leci, ciężarówki i dzieci rosną jak szalone;-) moja Marcelinka skończyła już 4 miesiące i waży 7800g:eek: a jest tylko na piersi, mały łakomczuch:tak:

Mam pytanko do doświadczonych mam czy są jakieś stronki na których można sprawdzić rankingi przedszkoli i szkół oraz placówki w najbliższej okolicy? bo mój Franek ma 2 lata i chyba już muszę go zapisywać żeby w przyszłym roku nie było problemów, mam rację?

I jeszcze jedno, czy ktoś zna fryzjera, który ma dobre podejście do dzieci? chcemy obciąć Młodego, ale boję się że to może być nie lada wyzwanie...

Będę wdzięczna za pomoc,

pozdrawiam!
 
reklama
Cosola ale masz Mala kluske , jak mój Alex ;-)
Nie wiem czy jest ranking ale w jakim rejonie mieszkasz?
Ja wozilam do private Nursery Kidddy Care kosztuje dużo ale opieka - super! Bardzo zadowolona byłam , Alex te tam pójdzie , a Szkola no u nas tylko katolicka, wyższy poziom , mniej przemocy itd. Pierwszy rok za nami i super
 
Do góry