reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Leicester

hej kobietki!!

Dorotko serdecznie dziekuje za zyczenia ;) Wam dziewczyny rowniez zycze spokojnych i radosnych Swiat Bozego Narodzenia oraz szczesliwego Nowego Roku !!!!!


Ja wlasnie zaczelam pakowac sterte prezentow zwariowac mozna .... ;/ niby malo ale jes tego owijania pakowania bryyy... nawet wlaczylam sobie piiosenki swiateczne :D buziaki
 
reklama
U mnie też bożonarodzeniowa kolęda i piosenki rozbrzmiewają.
Mój tato w zeszłym roku przywiózł mi na płytach pl kolędy śpiewane przez Mazowsze.
I w sumie od nich samych czuję Święta,nawet bez choinki...jeszcze stoi w ogrodzie :-D
W czwartek ubieram.
Ja prezenty dla dzieci już popakowałam teraz czekają choinki :-D
 
Hej:)
Aby Święta były wyjątkowymi dniami w roku, by choinka w każdych oczach zalśniła blaskiem, By kolacja wigilijna wniosła w serca spokój a radość pojawiała się z każdym nowym brzaskiem. By prezenty ucieszyły każde smutne oczy, by spokojna przerwa ukoiła złość By Sylwester zapewnił szampańską zabawę, a kolędowych śpiewów nie było dość!
Wszystkiego naj naj naj lepszego...


Op�atek - podziel si� przez internet!
 
Hej

Roksaniki wielkie dzięki za życzonka :tak:

Nie dawno wróciłam z pracy i uwaga mam wolne,urlop aż do 4go stycznia tak się cieszę :-D:-D:-D

Jutro czekają mnie ostatnie zakupy.
Prezenty już przygotowane ale trzeba dopiąć wszystko na ostatni guzik aby było już ok także jutro cały dzień robię zakupy i gotuję.
W piątek tylko sprzątanie i gotowe :-)

Tymczasem pozdrawiam was dziewczyny i już teraz życzę wam miłego i białego czwartku:)
 
dziewczyny kochane :)
Życzę Wam i Waszym rodzinom Spokojnych i wesołych Świąt Bożego Narodzenia
oby spełniły się Wasze najskrytsze marzenia
jeszcze raz Wszystkiego najlepszego :)
 
Dziękuję wszystkim za życzenia.
My dziś już przed 7 rano byliśmy w Tesco na ostatnich zakupach,myślałam,że będzie spokojnie a tam co się okazało... ludzie zrobili dokładnie to samo co my,również myśleli,że bez towarzyszącego im tłumu zrobią zakupy tak więc już o 7mej rano było tam jak w środku dnia :szok:
Dziękować Bogu,że mam już wszystko.
Jutro tylko chleb zrobię w wypiekaczu i zaczynam Święta.
Po Wigili na pasterkę z sąsiadami a potem kto wie może jeszcze będzie siła na lampkę wina.
Pozdrawiam wszystkich.
 
Hej dziewczyny
również dziękuję za życzenia bożonarodzeniowe , ledwo żyję dzis prawie cały dzień w kuchni spędziłam,jutro dalsza część pichcenia,ta mniejsza, a potem tylko jedzenie ,jedzenie ,jedzenie i świętowanie, Ciekawe jak dzieciaki zareagują na prezenty :happy2:. Jeszcze raz wszystkiego dobrego laseczki:-)
 
reklama
hej
Cały dzień w biegu ale znalazłam chwilę czasu i wpadłam złożyć wam życzenia:)

..>,\"<
........._/|_
........>,\"< . .....♥ WESOŁYCH
._/|_ ........._/|_
.>,\"<........>,\"< ............ŚWIĄT ♥..
" . " + . " + .
" + . " +' . + . " . +.
" .+. +. +. +. +' . + . " + . " + .
___________________$$$$$$$♥
________________$$$$$$$$$$$
____________$$$$$$$$$$$$$$$
______$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$
$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$
$$____$$$$$$$$$$$$$$$$$$
$$________$$$$$$$$$$$$$
_$$________$$$$$$$$$$$
__$$__________$$$$$$$
____$____#♥#♥__$$$$
_____$$__##♥#__$$$$
________$$________$$
__________$$$$____$$
______________$$$$$$


W te najpiękniejsze Święta
cudownych życzeń ślemy moc,
niechaj się wszystkie
spełnią w wigilijną noc!
 
Do góry