reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Leicester

Mariolka
my zawsze tak robimy,nie jesteśmy już dziećmi i nie czekamy na pierwszą gwiazdkę na niebie w Wigilię ;)
To one najbardziej czekają na prezenty pod choinką ,my to już stare konie i miesiąc w tą czy tamtą Nas nie zbawi.
A po Boxing Day i Nowym Roku wiele rzeczy jest poprostu tańszych.
Ja kupię aparat albo pod koniec lutego albo nawet na zająca,bo wypada tuż przed moimi urodzinami to zrobię sobie łączony prezent tylko,że wtedy kupie już komplet z obiektywami i filtrami a jeśli w lutym to narazie bez tego.
Im dłużej na niego czekam tym bardziej będę się cieszyć jak go wkońcu kupię.
Byłam wczoraj w Ikea w Nottingham, kupiłam wkońcu stół z krzesłami i lampę podłogową do salonu.
A,że wszystkiego co na liście miałam nie było to i tak w piątek muszę do Coventry jechać i mam nadzieję,że wyjadę z tamtąd usatysfakcjonowana,bo wczoraj byłam trochę zła.
Agnieszka
a gdzie obiecane zdjęcie przystrojonego igliwia ?
 
reklama
hej witajcie u mnie ostatnio brak czasu na bb.

i dziekuje za zaproszenie do grupy:)

my dzis upieklismy sobie drzdzowke :) mniammm.
a olkowi ida 2 trojki gorne na raz:/ i jest masakra, dzis bylismy w kubusiu i kolejny weekend zlecial:(
wczroaj bylismy w tesco tym duzym i kupilam juz kilka rzaczy na roczek Olka, wogole jestem w soku ile tu jest pieknych rzeczy , do wyboru do koloru /normalnie jbla mozna dostac, czasem mam wrazenie ze za duzo tego, jak np. weszlismy do high cross'a to obeszlam 3 sklepy i mialam dosc:p
 
A ja mam zupełnie odmienne wrażenie.
Uważam,że w PL są dużo piękniejsze rzeczy i dla dzieci i dla domu i AGD i odzież.
Zamówiłam sobie prenumeratę M jak Mieszkanie i jak oglądam to mam czarno na białaym porównanie.
Mało tego nawet wbrew pozorom IKEA w PL jest zupełnie inaczej, i moim zdaniem, dużo lepiej wyposażona niż ta w UK.
Wielu rzeczy dostępnych w PL czy niemieckiej tutaj nie ma.
Mi ostatnio koleżanki z innego portalu,które właśnie w Niemczech mieszkają, robią paczki i przysyłają to czego tutaj nie ma.
Fajne są w John Levis rzeczy do domu ale i niestety ceny dość wygórowane.
Firany tu są masakryczne na tyle,że zrezygnowałam z nich wogóle i mam tylko rolety i tak jest najlepiej,czasem założe te co mam z PL albo same "makarony".
Wózki dla dzieci w PL też lepszy wybór... i długo bym mogła wymieniać.
A może poprostu mam inny gust albo się nie znam ;)
Jedynie jaką różnicę zauważam to to,że tu idę i zazwyczaj mam,nie od razu oczywiście i nie zawsze ale w PL musiałam miesiącami zbierać na to co chciałam mieć i często to tylko mogłam pomarzyć...czyli różnica w przeliczaniu jednostek i wartości pieniądza ;)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej dziewczyny
jak przysiadłam dzisiaj na kompa tak czytam i czytam co tam u Was, widzę,że przygotowania do świąt wielka parą:-) . U mnie choinka tez już stoi-oczywiście sztuczna bo przy moich gwiazdach długo by nie postała:szok: , prezenty już tez kupione:tak: , zostaje tylko trochę zakupów spożywczych i zniknę w kuchni aż do Wigilii ;-) dobrze,że nie sama - i rąk do pomocy nie brakuje. Do tego praca i obowiązki dnia powszedniego....
Ehhhh i mam nadzieję,że nadchodzący rok nie będzie gorszy od tego-czego sobie i Wam z całego serducha życzę:happy:
 
Do góry