reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Leicester

reklama
Ja żyję i odpoczywaj,urlopuję się do 4go więc luzik:)

Poza tym byłam dziś na wyprzedażach bo mega obniżki i kupiłam sobie kilka ciuszków i pierdółek:)

Teraz czekamy na Nowy Rok i 1go stycznia bo synek kończy już 4 latka i będzie miał imprezę urodzinową:)

A jak u reszty?

Pozdrawiam was:))
 
Witajcie Dziewczyny.
Chciałabym Wam ,ale przedewszystkim OLUŚKOWI I ALANKOWI, życzyć wszystkiego najlepszego w Nowym Roku.
CHŁOPCY 100 lat 100 lat :tak:
Dziewczyny Wam szampańskiej zabawy i udanego całego Nowego Roku.

Kasiu napisałam @
Iwona szczęśliwego lotu.


Pozdrawiam.
 
Daysie, dzięki za pamięć, mam nadzieję, że wszystko będzie spokojnie.
Właśnie mija tydzień jak juz choruję i moje wielkie plany shoppingowe:) musiały zostać zweryfikowane do takich tyci, tyci:(
Może następnym razem cos sie uda.
Ja tez składam życzenia dla Olka i Alana:) niech Chłopaki rosna zdrowo:)

Nasza choinka wyglada jakby tornado przez nią przeszło:) o ile na początku Bartek tak nieufnie do niej podchodził to teraz codziennie zmienia jej wystrój:)
 
Chciałbym złożyć wam najserdeczniejsze życzenia noworoczne, abyście w tę cudowną noc zapomnieli o swoich troskach i przykrościach, aby wszystkie złe chwile zapamiętane przez was poszły w zapomnienie, a te dobre przeistoczyły się w cudowne wspomnienia w nadchodzącym nowym roku.Życzę także owocnych starań,fasolek i pięknych chwil u boku waszych kruszynek.Wszystkiego najlepszego z okazji Nowego Roku dziewczyny:)))


sylwester8.gif
 
witajcie melduje ze zyje, ale chyba mam rwe kulszowa i leze przykuta do lozka,

chcialam Wam zlozyc ZYCZENIA NOWOROCZNE WSzySTKIEEGO NAJ NAJ NAJ LEPSZEGO OBY NASTEPNY ROK BYL LEPSZY NIZ POPRZEDNI!!!!DLA WAS WASZYCH RODZIN I DZIECIACZKOW!

p.s dzis olek konczy roczek, i rok temu juz gryzlam sciany z bolu...:)
 
reklama
Do góry