reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Leicester

reklama
Aga
a zdradź mi proszę jaką Ty masz lustrzankę?
Tak powoli chodzę i się rozglądam ale jest taki wybór,że sama już nie wiem.
Chciałabym kupić chyba jednak profesjonalną, mam na oku dwie ale cały zestaw z filtrami i 2 obiektywy kosztuje ponad 800 funtów więc chciałabym zainwestować dobrze takie pieniądze i w pewny sprzęt,bo ma to służyć już latami i w przyszłości do pracy.
Słyszałam wiele dobrych opini o amatorskiej Sony Alfa i NikonD,widziałam też fotografie jakie one robią i byłam zaskoczona,bo jak na amatorskie aparaty to zdjęcia świetne,choć mówią,że to niby nie aparat a człowiek robi zdjęcia.
Zbieram opinię,bo być może opłaca się kupić amatorską i taniej niż prosejonalny...sama już nie wiem.
Z góry Ci dziękuję.
 
Daysie Ja mam model NIKON D3000 i jestem mega zadowolona,ma dużo funkcji a zdjęcia robi super,na pewno będziesz widziała różnicę:)
Myślę że wejdź sobie na jakieś forum o aparatach i poczytaj opinie.
Ja tak wybrałam swój model i nie żałuję :))

Miłego weekendu życzę wszystkim:)
 
Bardzo Ci dziękuję.
Właśnie ewentualnie zastanawiam się nad Sony Alfą lub właśnie NikonD.
Ja weszłam na różne fora tematyczno-fotograficzne i poprostu po jakości zdjęć pytałam się ludzi jakie aparaty używają i wielu z nich właśnie odpisywało,że to sony Alfa lub Nikon.
Dzięki raz jeszcze.
 
Hejka lia miło ze dolaczasz do forum chociaż ostatnio coś cisza tutaj ;) hehe jak przygotowania do świat? Wiktoria pewnie się doczekać nie może ;) my jutro na
zakupy do polskiego. Mała
mi się prZestawila na 14 drzemke już nie 13 heh.. Ale i tak zasypia potem przed 20 ;) jedyny plus to wysypiamy się do 8 rano ;p dorotko co z środa napisz bo nie wiem .
 
Kasiu napiszę zaraz na @ .
U Nas przygotowania pełną parą.
Tylko choinka jeszcze nie ubrana ale to dopiero w czwartek,wszystko przez to,że tak późno stół i krzesła kupiłam i jeszcze na zazdrostki czekam,bo materiał za późno zdobyłam,ale to nic,co się odwlecze to nie uciecze.
Wczoraj wymyśliłamsobie jeszcze,że sama w tym roku słodycze zrobię więc czeka mnie jeszcze w środę zrobienie trufli.
 
Witam
U nas spokojnie spedzamy swieta tylko we trojke wiec za bardzo nie ma co szalec:-(Choinka juz stoi od jakiegos czasu bo mala nie mogla sie juz do czekac. Jutro dopiero jade po prezety. Do polskiego sklepu oczywiscie tez zagladne bo bez polskich produktow nic tak dobrze nie smakuje;-)
Pozdrawiam
 
reklama
Drogie forumowe koleżanki,

z racji tego,że do Świąt coraz mniej już czasu a sporo do zrobienia jeszcze zostało więc na forum nie będzie czasu,pragnę złożyć Wam wszystkim życzenia.


Spokojnych,radosnych i rodzinnych Świąt.
Syto nakrytego stołu i głośnej bożonarodzeniowej kolędy.
Wielu prezentów dla Naszych dzieci i aby to one były najszczęśliwsze i zawsze zdrowe.
Lepszego niż obecny,Nowego Roku i zrealizowania wszystkich noworocznych postanowień wbrew wszelkim nieustannym przeciwnościom.
Wesołych Świąt,stukam się z Wami bąbką.
Dorota.

 
Do góry