reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Leicester

Hej
Widzę że plany Świąteczno-Sylwestrowe już macie:)

Ja urlop biorę dopiero od 22 do 2 więc odpocznę sobie,sprzątam na bieżąco więc wielkiego sprzątania nie mam.W weekend jedziemy po Świąteczne prezenty a za tydzień stroimy już choinkę:)

A poza tym u nas pięknie sypie ahhh jak fajnie a fanie byłoby gdybym nie musiała iść dziś do pracy:)
aaa...nie wiem czy wiecie dziewczyny ale z czwartku na piątek temperatura ma spaść do -10 a w dzień do -6 :-/

Pozdrawiam was
 
reklama
Hejka! U nas zimno na całego. Wymyslilam dzisiaj i kupiliśmy podwójna szybę;)folią co zatrzymuje zimno od okien specjalna wyglada jak szyba;)a efekt dobry i tani uff trzeba sobie radzić;) ja niesety Mikołaja przez ebay..nie wiem jak święta narazie dzisiaj trochę prZegielam dzwiganiem oby jitro mi nic nie wyszło hehe. A na dodatek chyba zwichnelam małego palca u stopy bo walnelam o krzesło i spuchl już okropnie a boli..jutro zobaczymy;/ oliwia strasznie tęskni za mną nie mogę jej na rączki wsiasx biedna ani uśpić.. Dół jak nie wiem;(

pomyslowe a gdzie sie zaopatrzylas w ta szybe??
no i wspolczuje bolu palca i niemozliwosci noszenia malej...

Hej
Widzę że plany Świąteczno-Sylwestrowe już macie:)

Ja urlop biorę dopiero od 22 do 2 więc odpocznę sobie,sprzątam na bieżąco więc wielkiego sprzątania nie mam.W weekend jedziemy po Świąteczne prezenty a za tydzień stroimy już choinkę:)

A poza tym u nas pięknie sypie ahhh jak fajnie a fanie byłoby gdybym nie musiała iść dziś do pracy:)
aaa...nie wiem czy wiecie dziewczyny ale z czwartku na piątek temperatura ma spaść do -10 a w dzień do -6 :-/

Pozdrawiam was
nie zaamuj mnie prosze!!!!!!!!

a my dzis z wspolokatorka wysylamy chlopow po choinke:)

tak zimno ze nawet z domu nie chce mi sie wychylac|:/
 
No niby w UK zimno ale co mają powiedzieć Ci w PL jak tam już było gdzie niegdzie -16 !
A ponoć ma być jeszcze mroźniej niż w zeszłym roku.
Dla mnie tak jak było -30 rok temu to jest nie wyobrażalne teraz,odzwyczaiłam się,żyjąc tutaj od takich temperatur.
Śnieżyce wszędzie,loty wstrzymane,mróz jak diabli i ja też zrezygnowałam z wylotu do PL do samego marca przynajmniej.
Nie mam ochoty koczować kilka dni na lotnisku lub zamarzać w tej PL.
Pamiętam co działo się w zeszłym roku na lotniskach i teraz jest powtórka tego samego a to dopiero początek grudnia.
Tu się trzęsę a co mówiąc tam.
Ja po choinkę wczoraj nie dotarłam,pojadę w weekend i do Ikea też jutro nie pojadę a dopiero za tydzień w sobotę z koleżanką i bez dziecka się wyrwę zaszaleć.
 
u nas było wczoraj przy gruncie w nocy -33 więc nie ma co szaleć :D
mama jak szła do pracy na 6 było -25
ja dzisiaj tylko z psem wyskoczyłam i tyle mojego :D
 
u nas było wczoraj przy gruncie w nocy -33 więc nie ma co szaleć :D
mama jak szła do pracy na 6 było -25
Anomalia pogodowe nie do pomyślenia, ponad 60 stopni różnicy w porównaniu z temperaturami z lata.
Utwierdziłaś mnie ,że słuszną decyzję podjęłam.
Ja nawet butów ani kurtki nie mam odpowiednich na takie mrozy.
Tutaj to chyba ok.-5 maxymalnie pamiętam i wtedy trzęsłam się jak galareta :-D
Antosiowi wczoraj narciarski kombinezon i trapery kupiłam :-D
 
Jak dobrze, że ciepłe kurtki z sobą pozabierałam:) Pamiętam jak je pakowałam(kurtka i sztuczne futerko:)) to sie bardzo zastanawiałam czy brać:) teraz się okazało, że to była słuszna decyzja.
Kasiuch idź do TK MAXX'a tam na pewno sobie jakąś ciepłą kurtkę znajdziesz, mój Adam juz kolejną sobie tam kupił na stoisku dla narciarzy:))))
Bartek ma zawsze rajtuzy pod ciepłymi spodniami:) Rajtuzy przywiozłam z Polski bo tutaj dla chłopca nie rzuciły mi się w oczy, widziałyście gdzieś? Spodnie takie świetne ocieplane kupilismy w Next, cena całkiem ładna 8Ł.
 
Rajstopki można dostać prawie wszędzie.
Począwszy od rynku w mieście kończywszy na supermarketach.
Ostatnio kupowałam czerwone 3szt. w komplecie za 4 pound w Tesco na dziale dla starszaków.
Są jasne i ciemne,w paski,gładkie,w kropki...
Narciarskie kurtki dostępne też są w Matalan i chyba w Primark.
 
reklama
Witam panie ;) no
zima pryszla i tutaj heh.. Jutro ruszenia się z domu porobie trochę fotek malej na śniegu;) druga szybę kupiliśmy w vilkinsonie za 10 funtów starcza na 8 okien. Spoko tylko trzeba druga taśma przytwierdZic. My dziś choinkę ubralysmy sztuczną niestety nie mam głowy w tym roku do świat wiec wiecie heh. We wtorek jadę do szpitala na
zdjęcie szwow i wyniki badań ciekawe co to był za guz na 100 procent . A palec fioletowy i nie tykalny hehe wiec chyba nic złego mu nie jest ;)w Polsce istna masakra sypie i zimnooo tutaj to pikus ale i tak na anielakie warunki jet nie ciekawie. kupiłam małej na Mikołaja domek z little people nawet spoko ;) i wystarczy jej ;) kombinezon dla Oli mamy z pl kurtka jedszcE za dza ale spodnie drugi sezon już.
 
Do góry