reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Leicester

reklama
Ja co roku widzę u Pawełka opłatek.
W B&Q są żywe choinki 150 cm za 7,98 i 170-210 cm za 12,98-dla zainteresowanych.
My już jutro kupujemy po tak okazyjnej cenie.
W wodę i na ogród.
Czy będzie stała w sklepie na dworze czy w naszym ogrodzie,nie ma różnicy a cena może pójść w górę.
W zeszłym roku dałam 30 pound,bo bliżej Świat kupowałam, i dotego ok.19 grudnia to już ostatki najgorsze zostały.
 
W sklepach wiedzą co robią:) jeśli chodzi o ceny.
Najfajniejsze promocje na zabawki były w październiku a teraz to i tak wiedzą, że rodzice kupią:) za każde pieniądze.
Ja czekam na Boxing Day:), żeby jakieś zabawki były w promocji to akurat prezenty do Polski by były:)
U mnie w Kłodzku jest 50 cm śniegu:)
 
Kasiuch
ona nie ma innego wyjścia...musi wytrzymać.
Tak jak napisałam, co za róznica czy ona stoi na dworze w sklepie czy w naszym ogrodzie.
W zeszłym roku widziałam jak tutaj się odbywa sprzedaż choinek żywych.
On "nic nowego" do Świąt nie przywiozą,a to co jest najładniejsze zejdzie do ok.16-19.12 potem same ochłapy zostają i to jeszcze za jaką cenę.
Przecież tutaj ludzie już choinki w domach mają poubierane :-D
Tak samo co mnie zdziwiło w zeszłym roku, u Nas w PL na dobre rozkręca się handel świąteczny na początku grudnia a tu na początku grudnia w zeszłym roku to już same wyprzedaże tych pierdołek były ,w lepszych sklepach,bo nie mam tu na myśli funciaka,w którym ozdoby dostępne są prawie od września do końca grudnia.
Ok.6 grudnia rok temu w B&Q już nic ciekawego nie było, bo wcześniej wyprzedaż 50 % -75% się odbyła.
A tydzień później dział zamknięty i pralki wstawione :-D
To samo było w Home Base,bo tam właśnie ok.19stego choinkę kupowaliśmy.
Pamiętam to doskonale,bo mam z B&Q lampki choinkowe ,których nigdzie indziej nie ma,zawsze mieliśmy sztuczną choinkę,a od kiedy Tosik się pojawił na świecie kupujemy żywą.
Sztuczna była dużo mniejsza i jeden komplet lampek mi wystarczał.
Żywa zeszłoroczna była dużo większa od sztucznej i chciałam ok.5-6 grudnia dokupić jeszcze jeden komplet... i kompletnie to się zdziwiłam,że tam same pustki świecą...i tyle było z moich lampek.
Oni tu żyją ciut innym tępem...mam wrażenie.
Ja nie nadążam :-D
Stojak oczywiście musisz dokupić oddzielnie.
 
Ostatnia edycja:
No hej dziewczyny
troch mnie tu nie było :-( zabiegana byłam , w tygodniu praca, w weekend też się trafiła:-) , ale niestety wszystko inne w związku z tym zeszło na dalszy plan, nawet zakupy mikołajkowe na szybko w sobotę-wszędzie biegiem. W polskiej szkole będzie organizowany mikołaj włącznie z wręczaniem prezentów dzieciakom:-). Ciekawe jak nasza Nicolka bo w zeszłym roku bidulka płakała-chyba nie przypadł jej pan z brodą do gustu heheheh:-D
Wiem,że pogoda nie sprzyja jazdom samochodem i wózkiem, ale mogło by jeszcze popadać:tak:
trzymajcie się:happy: cieplutko
 
My też mamy już komplet prezentów.
Popołudniu w ogrodzie będzie choinka,niestety cięta,bo te w donicach są zdecydowanie za małe.
Teraz tylko chałupę ubrać w świecidełka i czekać Świąt,po drodze coś upichcić.
Żadne większe porządki mnie nie czekają,bo robię je na bierząco.
Jedyne co, to chcę zamówić serwis do mycia okien, tych u góry.
Koleżanka ma namiar na bardzo tani.
Cała reszta zrobiona.
Szczerze powiedziawszy to nie moge się doczekać.
Mój mąż będzie miał urlop do samego Sylwestra włącznie z nim i Nowym Rokiem,Święta mamy zaplanowane,zaraz po nich wyjeżdzamy krótką wycieczkę.
Chciałabym też w tym roku do Nottingham na lodowisko pojechać przed Sylwestrem.
 
ojoj to fakt ze tu to zupelne inne tempo , a jak dla mnie to jest na razie inny swia zupelnie inny niz pl, no K na szczesci tez ma wolne na swieta i na sylwka, a na swieta tez juz mamy plany, i lapka chcemy sobie kupic:)
no i za 31 dni roczek Olka, !!!!!!!!! musze zaczac cos planowac
 
reklama
Hejka! U nas zimno na całego. Wymyslilam dzisiaj i kupiliśmy podwójna szybę;)folią co zatrzymuje zimno od okien specjalna wyglada jak szyba;)a efekt dobry i tani uff trzeba sobie radzić;) ja niesety Mikołaja przez ebay..nie wiem jak święta narazie dzisiaj trochę prZegielam dzwiganiem oby jitro mi nic nie wyszło hehe. A na dodatek chyba zwichnelam małego palca u stopy bo walnelam o krzesło i spuchl już okropnie a boli..jutro zobaczymy;/ oliwia strasznie tęskni za mną nie mogę jej na rączki wsiasx biedna ani uśpić.. Dół jak nie wiem;(
 
Do góry