reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Leicester

Aga,oczywiście,że kojarzę.
Zawsze koło niej chodziliśmy do pobliskich parków.
W zeszłym roku do Brauston Park na Bon Fire Night szliśmy też tamtędy.
Ale szybko się tam nie wybiorę po raz kolejny słyszłam,jakiś miesiąc temu,że zaatakowano tam Polkę.
 
reklama
hej mamuski!!

Ale dni mijaja... zimno bryy... u nas mozna zamarznac dziwie sie ze oliwce to nie przeszkadza :D hehe dzisiaj moj maz zafundowal mi plaszczyk ;) hihi taki dlugi w krate ;) b. fajny ;) ogolnie nie bylo zadnego wyboru we wszystkich wygladalam jak w workach :)

Mala spi potem idziemy do hanki bo dziadek pojechal tam wlasnie od nas. dziewczyny sie pobwia:)

Co wy myslicie o tym aby zrobic 2 latka oliwki w jednym z centrum zabaw dla dzieciakow ? ciekawer jakie koszta i czy catering byl by tam>?
 
Mariolka
pomysł bardzo fajny.
Ja niestety nie orientuję sie ile taka przyjemność kosztuję ,raczej rozważam taką opcję jak Antoś będzie ciut straszy, to z kolegami mi pół domu nie rozniesie przynajmniej :-D
Na chwilę obecną grandzą ale jeszcze nie na tak wielką skalę.
Mnie jeszcze nie jest aż tak zimno a Antoś to tak daje czadu,że wiecznie zgrzany lata.
Chodzi po ogrodzie i wszystkie liscie do domu znosi :no:
 
Hej,hej.
No dziś to i ja zmarzłam.
Mam już prezent mikołajkowy dla synka i siostrzenic męża.
Synkowi kupiliśmy drewniany helikopter do ciągniecia na sznurku,jak się ciągnie to śmigło u góry się kręci,do tego klocki drewniane ale nie takie zwykłe,bo takie ma, tylko taką stację stoczniową z dźwigami,łodziami i dokami i świetne trampki czerwone z myszką Mickey.

Teraz tylko czekam aż w sklepie pojawi się to co planuje kupić małemu pod choinkę(drewniana kolejka górska i laptop) i sprawa prezentów załatwiona ;)
Choć raz szybko,konkretnie i bez problemu.
Dziewczynom kupiłam kosmetyki i słodycze a pod choinkę doładuję im gift card i po sprawie.
Innym dzieciaczkom drobne upominki.
Z dorosłymi uzgodniliśmy w tym roku,że nie robimy sobie prezentów,bo często jest tak,że albo się dublują albo dostajemy coś z czego niekoniecznie jesteśmy zadowoleni.
Tylko dzieciom w tym roku,bo te cieszą się najbardziej.
 
Ostatnia edycja:
hejka. Dorotko super prezenty dobry pomysl w tym roku macie ;) mam nadzieje ze bede spokojne i szczesliwe ;) ja jeszcze nie mam glowy jutro ten cholerny dzien wiec trzymac kciuki ;) nawpychaamn sie chinola ostrego i litr pepsi :D bedzie rano problem na sali haha :) milego wieczorku @!@
 
Mariolka trzymam kciuki:) wszystko będzie dobrze, musi być.
Daysie, prezenty extra:) My kupiliśmy Bartkowi samochodzik - sorter z Vtech i książki z serii That's not my ... w Tesco była promocja za 3 książki 7Ł a normalnie jedna kosztuje 6Ł.

A tak w ogóle to coś nam sie komputer psuje, straszą, że to "płyta główna" za bardzo nic mi to nie mówi, ale brzmi groźnie;)
 
Iwonka
jeśli to laptop a nie masz tej podstawki chłodzącej to jest to bardzo możliwe.
To jest jedna z głównych większych wad laptopów.
Płyta główna poprostu się w nich przegrzewa.
Trzymam kciuki aby jednak nie było to to,bo w innym wypadku pozostaje tylko kupić nowy- niestety.
Naprawa się nie opłaca.

Mariolka
trzymam kciuki za Ciebie i odezwij się jak tylko wórcisz do domu.
Ściskam.

Ja sobie też już zamówiłam prezent mikołajkowy.
Taki gażdżet "hers and his key holders":

Antosiowi jeszcze dziś dokupię w Tesco ksiażkę-moja pierwsza biblia.
Jest fajna promocja Buy one get one free to jeszcze jakąś do niej dobiorę.
 
Ostatnia edycja:
Witajcie:)

Daysie o rany nie słyszałam o tej Polce...ale mnie nastraszyłaś!!

Widzę mowa o prezentach:))
Ja dopiero teraz mam czas na bb.
Pracowałam a wczoraj i dziś przemeblowywałam synka pokój i pokój gościnny.Dziś kupujemy dwa nowe mebelki i zmieniamy nie co wygląd mieszkania ale to nic wielkiego bo jak się wynajmuje to wiadomo za dużo zrobić nie można :-/

Poza tym do Świat każdy weekend mam już zaplanowany,strojenie choinki,kupno prezentów aaa no własnie co do prezentów to my wybieramy się na mega duże zakupy Świątecznego 3go grudnia:)Synka oddajemy do znajomych i ruszamy w szał zabawek bo przecież Alan wierzy że to Mikołaj przynosi zabawki a nie rodzice:))))

Poza tym zimno u mnie brrrr :baffled:
A co u was?

Daysie super zabawki:)
 
Hej mamusie ja
na chwile akurat mam iphona przy sobie to napisze . Zostawili mnie w szpitalu bo mam za niskie cisnienie i strach ale jitro wyjdę. Ogolnie dorotko leze nacpana i bez życia pierś boli jak cholera waży chyba z tonę teraz.. Ogólnie narkoza spoko nic nie czułam;) ale spanko do teraz meczu i zaraz żadne znowu.. Oliwcia okropnie tęskni.. Wstala jak wychodzilam o 6 z domu i cały dzień smutna.. Na dobranoc powiedziała mi ze mnie kocha;) prawie się poryczalam.. Ogolnie prezenty to chciałabym aby święty Mikołaj zrobił to za mnie w tym roku..
 
reklama
Mariolka napisz list do Mikołaja to może się uda z tymi prezentami:)
Trzymaj się, do jutra szybko zleci i znowu będziecie razem:)

Ja właśnie kupiłam bilety na 2 stycznia, dziadki juz nie moga się doczekać Bartusia:) prezenty już skupują:), na pewno będę musiała wysłać paczkę jak będziemy wracać.

Anja fryzjer i fryzura ok, ale tylko tyle:)
 
Do góry