reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Leicester

Ja za choinkę ok.170cm zapłaciłam 30 pound.
My lecimy przed Świętami i ale ja lece sama na 2 dni.
I nic wieźć z PL nie będę.
Ja już się odzwyczaiłam,wszystko mam tu na miejscu.
A to czego niby nie ma takiego samego to się nauczyłam zastępować.
Jedyne co przywiozę to parę kryminałów pl autorów i M jak Mieszkanie oczywiście ;-)
Potem lecimy razem w styczniu znów.
Nie jestem tym zachwycona ale sytuacja mnie zmusza.
 
reklama
Witajcie

Ja od samego początku używałam jednego proszku do każdego prania,nigdy nie stosowałam osobnego proszku dla malucha i nigdy nic się stało a używam Ariela:))


Co u was dziewczyny bo coś cichutko się tu zrobiło dziś?

Kasiuch jak spakowana do wylotu do UK :)
nie jeszcze nie, bede sie w sobote pakowac...

i mam pytanie do Was: poda mi ktoras swoj nr kom. bede sie kontaktowac juzz anglii moze na jakis spacerek albo cos? oprowadzenie po okolicy,bo wlsciewie bede calymi dniami sama...
 
Czesc dziewczyny :-) Dlugo mnie tu nie bylo :-) Fajnie poznac nowe mamusie, ktore dolaczaja do forum :-)

PANI IWONKO my tez kupowalismy zywa choinke, tylko chyba przeplacilismy bo dalismy za nia 50f. w tym roku bedzie chyba sztuczna, no chyba ze nawinie sie okazja na kupno taniej, zywej. Co do świąt wybieraci sie z Waszymi dziećmi do grotto w highcross? Może któraś z Was była tam w poprzednich latach? My w zeszłym roku bylysmy z kolezanka na Beymount Leys wg mnie fajna sprawa :-)

Ja mam propozycje dla mam ktore maja wolny czas w niedziele. Wychodzimy z kolezanka i naszymi pociechami do GoKidsGo: The ultimate indoor adventure zone for children and families jezeli , któraś z Was chciałaby dolaczyć zapraszamy serdecznie na 9:30. Za wejscie trzeba zaplacic (na stronie jest cennik), ale mozna tam siedzieć caly dzień (jeżeli wytrzymacie ;-) ), więc sądze, że warto tym bardziej, że pogoda nie sprzyja na spacery. Polecam serdecznie :-)
 
Kornasia a byłaś już wcześniej w tym Gokidsgo? Właśnie przeglądam stronę, którą podesłałaś i trochę się boję czy mój Bartek nie jest za mały, ale ja się generalnie boję:) pokaże to Adamowi, on lubi takie zabawy:)
Ostatnio nauczył Bartka robić "fikołki" oczywiście z jego pomocą, dziecku tak się spodobało, że sam w łóżku próbuje:szok: ja akurat z tego aż tak zadowolona nie jestem:no:

Przed chwilą oglądałam stronę z Santa's Grotto:-D:-D świetna sprawa, na pewno wybierzemy się tam z Bartusiem tylko żeby nie płakał jak zobaczy Mikołaja;-)
 
Ostatnia edycja:
Daysie moze rzeczywiscie kupimy zywa w donicy bedzie stabilniejsza niz ta na stojaku.Diana w zeszlym roku na poczatku tez bala sie igielek a pozniej juz ciagnela za babki a zwlaszcza za lampki.teraz jest bardziej ciekawsza i o wiele silniejsza.
IWONKO jeszcze nie bylam tam. Tam jest napisane ze sale sa oddzielone dla maluszkow i tych sytarszych dzieci. Poza tym Twoj synek to juz duzy facet :-) za bilet placi juz normalnie :-) co do mikolaja to w zeszlym roku bala sie go. Rozplakala sie strasznie ale za to renifery jej sie podobaly :-)
 
Kornasia
ja też właśnie z taką ideą myślę o kupnie w donicy z ziemią,nie dość,że jak się uchowa to będzie na kilka lat to do tego Antoś też jej nie przewróci.
Nawet jeśli się nie uda w donicy to napewno będzie żywa.
One są ciut mniejsze niż te cięte ale i droższe.
3 lata była sztuczna i w zeszłym roku żywa,porównania,nie ma.
Zapach i nawet sprzątanie igieł ma swój urok ;)
U Nas w tym roku bąbek nie będzie a tylko lampki i same przezroczyste kryształki,które będą odbijały światło lampek i nadawały same przez się kolor poprzez załamanie światła.
Może nimi Antoś się nie zainteresuje :-D
 
reklama
Cześć Dziewczyny.
Agnieszka
...koniecznie, i w szczególności ja czekam na zdjęcia ;-)
Ja najchętniej ubrałabym choinkę już 1wszego grudnia aby móc się nią jak najdłużej cieszyć.
Wogóle uważam,że przygotowania do świąt są tym najładniejszym okresem,bo potem tak szybko te Święta mijają.
Ze względu na to,że u Nas będzie żywa choinka też ok.12-15 stego będę ubierać.
Ale wszelkie inne ozdoby napewno wcześniej i też się pochwalę efekem końcowym.

Byłam wczoraj na typowo babskiej imprezie i było jak na bazarze w dzień targowy...jedna przez drugą :-D
Idę się brać za sprzątanie.
Pozdrawiam i miłej soboty wszystkim zyczę.
 
Do góry