reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Leicester

reklama
Patrzcie co znalazłam na Netmums:)

ELC remove pig from farm on the basis of 'religious purposes'
Hi everyone

DH and I recently bought Goosefeather Farm from ELC for DD2 1st birthday, it's perfect in every way bar one!
After all her pressies had been unwrapped I got rid of all the boxes and wrapping paper etc and was looking over her toys, noticed that there was a pig noise on the top of Goosefeather Farm but I couldnt find a pig. So thinking it had gotten swept up in the aftermath of present opening I went through all the paper and boxes again, but alas coudn't find piggy. Checked the box and discovered that there isnt a piggy. Went online, nope no piggy. So I emailed ELC and the response that I had makes my blood boil.

...'However previously the pig was part of the Goose feather farm however due to customer feedback and religious reasons this is no longer part of the farm'....

Mam nadzieję, że nikt się nie obrazi, że wstawiam "angielskie teksty", ale to mnie rozbroiło ta ich poprawność polityczna:):):)
Ciekawe co dalej:)
 
Ja do 6 mc życia kupowałam Fairy Gel i też taki płyn do tkanin.
A potem to zwykły dla dorosłych tyle,że NON BIO.
Nie kupuję proszków a żele lub kapsułki z żelem(zazwyczaj Ariel lub Persil) bo te piorą od 15 stopni i robią to dobrze.
Czasem kupuję te z lini ECO w Tesco ale nie podoba mi się ich zapach to też rzadko je kupuję.
Płyn do tkanin to zazwyczaj Lenor niebieski lub Oxy lub ten migdałowy płyn z Aldi o ,którym kiedyś tu pisałyśmy.
Dziecku nic nie jest.Nie ma alergii,wysypek itd.
Ja nawet od ok.8 mc życia nie prasuję już jego rzeczy.
 
Ostatnia edycja:
Przeczytałam artykuł o śwince i powiem tak,wszyscy obrzezajmy naszych synów i same siebie też(no może nie do końca same),załóżmy burki i módlmy się po 10 razy dziennie to nie będzie to dla Nas paranoją i absurdem,bo inaczej tego nie zrozumiemy jak same nie będziemy w tym tkwić.
Jest to dla mnie nie do pojęcia i nie dziwie się ,że kobiecie się krew zagotowała.
Nie długo i krówki z zabawek wycofają,bo i wszak święte krowy istnieją.
Może należałoby wprowadzić zakaz mówienia "dwa na krzyż" czy gry pod szkolna ławką w "kółko i krzyżyk" z pobudek religijnych ???
 
Ostatnia edycja:
Cześć.
My po śniadaniu i kawie zaraz zbieramy się na basen.
Wczoraj doszedł nasz nowy wózek i jazda próbna się odbyła.
Jest rewelacyjny,prowadzi się z łatwością jedną ręką z dzieckiem w środku.
Trzymajcie się cieplutko.
 
Witajcie

Ja od samego początku używałam jednego proszku do każdego prania,nigdy nie stosowałam osobnego proszku dla malucha i nigdy nic się stało a używam Ariela:))


Co u was dziewczyny bo coś cichutko się tu zrobiło dziś?

Kasiuch jak spakowana do wylotu do UK :)
 
My mamy sztuczną w garażu ale kupujemy od kiedy urodził się Antek ,żywą.
Dlaczego?
Bo jak raz się pokół w zeszłym roku to już go nie kusiło iść tam więcej a sztuczną by zmaltretował.
Kupowaliśmy Home Base.
W B&Q były i dorgie i beznadziejne.
 
hej mamuski!!

no ja od dzisiaj ma urloppikkk ale jakos dziwnie tak nie isc do pracy juz sie przyzzwyczailam :D hehe moja mala jest na bank uczulona n apomidory... ale w poniedzialek ide z nia do lekarza bo sie chyba nie doczekam tegi skierowania na badania..juz mnie szlag trafaia... bidulka..

My zywa od zawsze kupowalismy w tym roku tez bedzie ;) ale ciekawe ile postoi haha :D
 
reklama
Ja skierowania do neurologa chyba tez się nie doczekam:(, ale to dopiero 2 tygodnie:(
Mariolka to ciężko macie z tym uczuleniem, moje dziecko, póki co wszystko je i nie ma uczulenia, ostatnio uwielbia podjadać moje płatki:) trochę się bałam na początku, ale przecież tylko parę zje a nie całą miskę.
A ile płaciłyście za choinki? tak mniej więcej?
Właśnie wybieram się do fryzjera, nr dostałam od Anji , zobaczymy jak to będzie.
A Mikołaja 6 grudnia tez obchodzicie?:) Adam się śmieje, że my angielskim tokiem powinniśmy iść, a oni przecież nie obchodzą Mikołaja jak my, nie pozwolę jednak żeby moje dziecko było stratne na prezentach;)
Daysie a Wy kiedy lecicie do Polski? To jeszcze jakieś smakołyki przed świętami będziesz mogła przywieźć:)
My lecimy 2 stycznia, akurat na urodziny mojej mamy:)
 
Do góry