reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Leicester

AGNIESZKA.KK tak samo jak Wam, tylko troszkę później bo dopiero w czerwcu- ale za to pogoda na bank będzie sprzyjała kąpielom słonecznym co jest moją słabością-mogłabym leżeć godzinami heheheh :p

DAYSIE wystrój bardzo ładny, tonacja kolorów również :)

A na poprawę mojej dzisiejszej chandry , po skończonej książce "Ostatnia piosenka" obejrzałam melodramat o tym samym tytule ;( troszkę łez poszło ale ciiiiiiiiiiiiii
 
reklama
AGNIESZKA.KK tak samo jak Wam, tylko troszkę później bo dopiero w czerwcu- ale za to pogoda na bank będzie sprzyjała kąpielom słonecznym co jest moją słabością-mogłabym leżeć godzinami heheheh :p

DAYSIE wystrój bardzo ładny, tonacja kolorów również :)

A na poprawę mojej dzisiejszej chandry , po skończonej książce "Ostatnia piosenka" obejrzałam melodramat o tym samym tytule ;( troszkę łez poszło ale ciiiiiiiiiiiiii

hehe, ja rycze nawet przy serialach...(no czasem zeby nie bylo:p)
 
hej dziewczyny mam pytanie bo wy juz latalyscie z dziecmi.

przyszlo mi na maila przypomnienie o odprawie on line i w pasazerach jestem podana tylko, ja bez dziecka... nie wiem czy tak ma byc??
jak przyszlo mi pierwsze potwierdzenie rezerwacji bylam wpisana ja i olek, czyli tak jak powinno byc ,a teraz tylko moje dane byly podane, kurcze nie wiem. zmartwilam sie tym.
 
Hej,
Daysie, w Ikei kupiliśmy kolejne kosze na zabawki:-D i kolejne zabawki:-D
Kupiliśmy też 2 składane krzesełka barowe (te po 14.99) do kuchni nadają się idealnie, już nie muszę stać przy blacie jak korzystam z laptopa tylko wygodnie siedzę:-D Reszta to "drobiazgi" do kuchni (wałek między innymi).
A wiecie Dziewczyny gdzie mogę kupić stolnicę?
Kasiuch musisz mieć syna wpisanego, przecież on ma swój paszport, to trzeba go odprawić też. Ja dokładnie nie pamiętam jak to u nas było, ale paszport Bartka sprawdzali za każdym razem.
 
tak wiem. tj. ja jescze odprawy nie robilam. mowie teraz tylko o mailu poprzedajacym odprawe. nie wiem czemy=u w tabeli PASSANGERS jestem wpisana tylko ja??
odprawe bede robic jutro. jesli tam nie bedzie jakiejs tabelki do wypelnienia danych dziecka to bede dzwonic do nich. tylko chcialam sie zapytac was o tego aila, czy mialyscie wpisane tez dziecko czy tlko siebie? bo ja szc`zerze mowic sie zdenerwowalam tym.
 
KASIUCH o ile mnie pamięć nie myli to musisz mieć też do odprawy dane dziecka skoro lecicie razem, przy odprawie musisz wpisać wszystkie dane-imię i nazwisko, numer paszportu, obywatelstwo i do kiedy dokument jest ważny. Jeśli nie będziesz miała okienka żeby odprawić dziecko koniecznie się z nimi skontaktuj. Mam nadzieję, że jakoś pomogłam

pozdrawiam i miłego wieczoru dziewczyny:)
 
dzieki dziewczyny za odpowiedzi, K juz sprawdzil w rezerwacji i jednak jest wszystko ok, ale i tak sie przestraszylam ze jest cos nie tak:/
 
Iwona
stolnica jest między innymi w Ikea ;)
W Nottingham, po lewej stronie początku działu kuchennego lub na wprost za zakrętem czyli początek działu kuchennego tuż za jadalniami tam gdzie są railingi i wieższaki do nich ;-)
Cena 7,99 lub 14,99 zależna od wielkości,rewelacyjna z nakładką na koniec blatu więc jak wałkujesz czy coś gniesiesz nie przesówa się.
Ok. uciekamy do kościoła.
Pozdrawiam.
 
reklama
Do góry